• výhodné ceny
    • výběr
    • kvalita zvýhodněného zboží často odpovídá jeho ceně, jinými slovy nečekejte u velmi levné sedačky nějakou řemeslnou kvalitu a přesnost
    • brněnská prodejna je trochu "z ruky"

• Docela velký výběr v klidu doma

Vážená zákaznice,

velice si vážíme toho, že jste využila nabídky našeho e-shopu a zboží jste si objednala z pohodlí svého domova. Děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení. Přejeme Vám hodně radosti z nového nábytku. Rádi Vás opět přivítáme na našem e-shopu nebo v některé z našich kamenných prodejen.

• Výběr nábytku

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaše hodnocení, vážíme si toho, že oceňujete velký výběr našeho sortimentu a jeho cenu. Jsme rádi, že právě u nás jste našla to, co jste potřebovala. Přejeme hodně radosti s novým nábytkem. Rádi Vás opět přivítáme na našem e-shopu nebo v některé z našich kamenných prodejen.

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Široký výběr nábytku za dobré ceny
    • Skvělé akce kde jinde nenajdete
    • Velmi vstřícné a férové jednání
    • Rozhodně doporučuji

Vážený zákazníku,

Vaše hodnocení nám udělalo velkou radost. Mockrát děkujeme za zpětnou vazbu a čas, který jste jí věnoval. Vážíme si toho, že oceňujete jednání s námi za vstřícné a férové. Přejeme Vám hodně radosti z nového nábytku. Těšíme se, až znovu využijete nabídky našeho e-shopu nebo navštívíte některou z našich kamenných prodejen.

• Velký výběr,rychlé dodání

Vážená zákaznice,

moc děkujeme za pozitivní hodnocení. Velice si vážíme toho, že oceňujete rychlé dodání zboží. Přejeme, ať Vám nový nábytek udělá dobrou službu. Budeme rádi, když nás znovu navštívíte na našem e-shopu nebo v některé z našich kamenných prodejen.

• Možnost osobního vyzvednutí
    • Velký výběr
    • Dobré ceny

Vážená zákaznice,

velmi si ceníme Vašeho kladného hodnocení, děkujeme. Těší nás, že chválíte naše dobré ceny a možnost vyzvednutí si objednávky na prodejně. Přejeme, ať Vám nový nábytek dobře slouží. Rádi Vás opět přivítáme na našem e-shopu nebo v některé z našich kamenných prodejen.

• sortiment
    • kvalita
    • rychlost doručení

Vážený zákazníku,

děkujeme za kladné hodnocení. Velice si vážíme toho, že oceňujete rychlost doručení. Jsme rádi, že jste s kvalitou zboží spokojený, přejeme, ať Vám udělá dobrou službu. Rádi Vás opět přivítáme na našem e-shopu nebo v některé z našich kamenných prodejen.

• Velký výběr
    • Zboží mají uvedené jako skladem na pobočce ale není

Klasický nábytkový řetězec s velkým výběrem kvalitního i nekvalitního zboží ve všech možných cenových kategoriích, včetně mnoha doplňků.
    Jediné co mi vadí je klamavý web, který uvádí produkty jako skladem / vystavené na pobočce, ale nejsou.
    Zkusil jsem si potom 1 takový produkt objednat, a na pobočce byl k vyzvednutí následující pracovní den, takže to je pořád v pohodě. Jen počítejte s tím, že ne všechno na co se pojedete podívat, budou skutečně mít na pobočce.
    Se všemi zakoupenými produkty jsme ale spokojení, kvalita odpovídá ceně, ale slouží dobře.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Vážíme si toho, že oceňujete velký výběr našeho sortimentu a jste se všemi zakoupenými produkty u nás spokojený. Přejeme, ať Vám zboží stále dobře slouží. Budeme rádi, když se na nás v budoucnu opět obrátíte.

Vaše SCONTO

• velký výběr, praktické a pěkné věci

Vážená zákaznice,

moc děkujeme za pozitivní hodnocení. Velice si vážíme toho, že oceňujete velký výběr našeho sortimentu a nacházíte u nás praktické zboží, které Vám vyhovuje.
    Přejeme, ať Vám zboží udělá dobrou službu a těšíme se na Vaši příští návštěvu u nás.

Vaše SCONTO

• cenově dostupný drobný nábytek
    • velký výběr

Vážená zákaznice,

moc děkujeme za pozitivní hodnocení. Velice si vážíme toho, že oceňujete velký výběr našeho sortimentu a nacházíte u nás cenově dostupný drobný nábytek, který Vám vyhovuje.
    Přejeme Vám hodně radosti z nového nábytku a těšíme se na Vaši příští návštěvu u nás.

• Příjemný výběr zboží

Vážená zákaznice,

děkujeme za kladné hodnocení. Vážíme si toho, že chválíte výběr našeho sortimentu. Přejeme, ať Vám nový nábytek udělá dobrou službu. Rádi Vás opět přivítáme na našem e-shopu nebo v některé z našich kamenných prodejen.

Vaše SCONTO

• Paní prodavačka byla milá, ochotná, skvělá.
    • Velký výběr zboží
    • Reklamace chybně vydaného zboží proběhla telefonicky v pořádku
    • Omylem nám vydali zboží v jiné barvě

Vážená zákaznice,

mockrát děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Vaši pochvalu s radostí předáme do brněnské pobočky, kde se Vám ochotná kolegyně věnovala. Jsme rádi, že reklamace chybně vydaného zboží, byla vyřízena k Vaší plné spokojenosti.

Vaše SCONTO

• Velký výběr přímo na prodejně
    • Zboží skladem ihned k dodání
    • Akce, slevy
    • Naprosto tragický návod na sestavení skříně. Zlatá IKEA . Ve srovnání všech prozatimních obchodů s nábytkem se dělí o poslední příčku společně s Mobelixem. DĚS . Nepopsané díly, detaily návodu neodpovídají realitě ! Nulové označení kam příjdou šroubky !

Krom návodu k ničemu celkem v pohodě .

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a hodnocení. Vážíme si toho, že oceňujete velký výběr zboží na prodejně. Jsme rádi, že jste nábytek z Vaší objednávky mohl mít brzy u sebe.

Mrzí nás, pokud uvádíte, že jste měl potíže s návodem. Vaši připomínku ke složitosti předáme výrobci, který návody ke svým výrobkům připravuje. Věříme, že se Vám nakonec skříň podařila složit a udělá Vám dobrou službu. Budeme rádi, když nás v budoucnu opět navštívíte.

• výběr a cena

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení, vážíme si toho, že oceňujete velký výběr našeho sortimentu a jeho cenu. Přejeme hodně radosti s novým nábytkem. Budeme rádi, když se na nás v budoucnu opět obrátíte.

• široká nabídka zboží

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Vážíme si toho, že oceňujete naši širokou nabídku zboží. Přejeme Vám hodně radosti z nového nábytku a těšíme se na Vás při příštím nákupu.

• bohatý výběr
    • výborná fotogalerie

Vážený zákazníku,

těší nás Vaše pozitivní hodnocení, děkujeme. Jsme rádi, že chválíte velký výběr našeho sortimentu a oceňujete fotogalerii na e-shopu. Přejeme Vám hodně radosti z nového nábytku. Budeme se na Vás opět těšit při dalším nákupu.

• Siroky vyber
    • Moznost rychleho vyzvednuti
    • Zajimave akce

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu na náš obchod. Máme radost, že možnost zdarma si vyzvednout zboží na prodejně, Vám přišla vhod. Přejeme, ať Vám nový nábytek udělá dobrou službu. Těšíme se, až znovu využijete nabídky našeho e-shopu nebo navštívíte některou z kamenných prodejen.

Vaše SCONTO

• Nízké ceny v porovnání s konkurencí a příjemné slevy
    • Kvalita materiálu
    • Velký výběr zboží
    • Dostupnost zboží skladem
    • Doprava domů službou rhenus home delivery kterou nabízí Sconto je strašná. Horší servis a komunikace se zákazníky jsem snad nikdy nezažil.
    • Navržený spojový systém některého nábytku je příšerný. Hodně nepřesnosti
    • Manuály občas nepřesné, zvlášť když díly skládajícího nábytku nejsou žádným způsobem popsané a vy musíte je vytipovat pomocí množství dírek nebo drážek.

Celkově příjemné ceny, velký výběr a dobrá kvalita samotného nábytku.
    Příšerný nabízeny dopravce, nemáte popsané ani označené díly skládajícího nábytku, manuál mohl by být lepší.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a čas, který jste jí věnoval. Dojmy našich zákazníků z nákupu jsou pro nás důležité. Vážíme si toho, že chválíte náš sortiment a jeho nízké ceny. Mrzí nás, pokud negativně hodnotíte dopravu. Po předání zboží přepravci je komunikace se zákazníky již zcela v režii přepravce. Omlouváme se za případné komplikace. Vaši připomínku předáme přepravci jako podnět ke zkvalitnění poskytovaných služeb.

Pokud jste se u některých produktů setkal s nepopsanými díly a nepřesným manuálem, budeme rádi za zpětnou vazbu, o jaké produkty se jedná, abychom popisky případně doplnili. Při jakýchkoli dotazech se prosím neváhejte obrátit na náš zákaznický servis.

Přejeme, ať Vám nový nábytek dobře slouží a budeme moc rádi, pokud se i příště obrátíte na náš obchod.

Vaše SCONTO

• Široká nabídka. Rychlé jednání. Pohodlné vyzvednutí.

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Jsme rádi, že chválíte rychlé vyřízení Vaší objednávky včetně pohodlného vyzvednutí zboží na obchodním domě. Přejeme Vám hodně radosti z nového nábytku. Těšíme se, až znovu využijete nabídky našeho e-shopu nebo navštívíte některou z našich kamenných prodejen.

• výběr zboží
    • delší doba dodání

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaše hodnocení, vážíme si toho, že oceňujete velký výběr našeho sortimentu. Přejeme, ať Vám nový nábytek udělá dobrou službu a budeme se těšit na Vaši další návštěvu.