• Siroka nabidka produktu
    • Vyhodne slevy
    • Dlouha dodaci doba po Praze
    • Zmena v DATU dodani opomernoden predem.
    • Nemoznost zmeny HODIN dodani - v pracovni den!

Kvalitu vyrobku zatim nemohu hodnotit, teprve bude dodan.
    Obsluha infolinky je perfektni a ochotna.
    Zatim trochu prolem s dodanim po Praze, ale snad to dopadne dobre.

Vážená zákaznice,

mockrát děkujeme za zpětnou vazbu a čas, který jste jí věnovala. Vaše hodnocení je pro nás důležité. Těší nás, že chválíte ochotu kolegů na infolince. U Vaší objednávky evidujeme, že Vám bude doručena 26.09.2023, den před doručením Vám přepravce zasílá sms zprávu, ve které je vždy upřesněn čas doručení.

Věříme, že nábytek budete mít brzy doma a udělá Vám radost. Rádi Vás opět přivítáme na našem e-shopu nebo v některé z našich kamenných prodejen.

• Velký výběr rychlé dodání

Vážená zákaznice,

moc děkujeme za pozitivní hodnocení. Velice si vážíme toho, že oceňujete velký výběr našeho sortimentu, a že Vám vyhovovala rychlost dodání. Přejeme, ať Vám nový nábytek udělá dobrou službu. Těšíme se, až znovu využijete nabídky našeho e-shopu nebo navštívíte některou z kamenných prodejen.

• Velký výběr produktů.
    • Žádná.

Výhoda tohoto obchodu je, že si mohu vybrat zboží podle své představy a za dobrou cenu.
    Nakupoval jsem zde vícekrát a byl jsem vždy spokojen. Proto tento obchod vřele doporučuji.
    Personál je milý, ochotný a vždy dobře poradí.

Vážený zákazníku,

děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu a Vaši přízeň. Ceníme si Vašeho doporučení, máme radost, že jste spokojený s nákupy v našem obchodě a oceňujete náš personál. Přejeme, ať Vám zboží udělá dobrou službu. Těšíme se, až znovu využijete nabídky našeho e-shopu nebo navštívíte některou z kamenných prodejen.

• výběr
    • ceny

Vážená zákaznice,

těší nás, že Vám nákup v našem obchodě vyhovuje a děkujeme za kladné hodnocení. Rádi Vás opět přivítáme na našem e-shopu nebo v některé z našich kamenných prodejen.

• Slušný výběr
    • Zakoupil jsem rohovou sedačku a po rozbalení jsem zjistil že byla poškozená už ze zkladu prodřený roh naprasklá příčka a ještě chyběly montážní šrouby a podložky v balení.
    • Již nikdy sconto

Zakoupil jsem rohovou sedačku a po odvozu domů a rozbalení jsem zjistil že byla poškozená už ze zkladu prodřený roh naprasklá příčka a ještě chyběly montážní šrouby a podložky v balení. Na reklamačním oddělení mi bylo oznámeno
    politováním Vám musím oznámit, že Vaši reklamaci ze dne 8.9.2023 na poškození Sedací soupravy FARON zamítáme. Reklamace byla posouzena a shledána jako neopodstatněná. Jedná se o mechanické poškození způsobené nevhodnou manipulací. . Z předně uvedeného důvodu/uvedených důvodů nemůžeme Vaši reklamaci uznat a k dnešnímu dni ji proto zamítáme.

Vážený zákazníku,

velmi si vážíme toho, že jste se rozhodl pro nákup nové sedací soupravy právě u nás. Děkujeme, že oceňujete výběr našeho sortimentu. Mrzí nás Vaše zklamání, litujeme, ale naše reklamační oddělení posoudilo a shledalo Vaši reklamaci jako neopodstatněnou.

Pokud uvádíte, že Vám chybí montážní šrouby, vypište prosím kolegům na reklamačním oddělení, které díly Vám chybí, aby Vám mohli chybějící materiál zaslat.

• Velký výběr
    • dobré ceny

Dlouhá doba čekání na výdej zboží ze skladu
    Doporučuji zrychlit výdej zboží

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, vážíme si toho, že oceňujete velký výběr našeho sortimentu a jeho cenu. Litujeme, pokud uvádíte, že jste čekala delší dobu na výdej zboží ze skladu. Smlouvy od zákazníků se při výdeji do systému zadávají postupně podle pořadí převzetí. Při přípravě záleží, kde je zboží naskladněno a zda právě neprobíhá zaskladnění jiného zboží. Výdej v takovém případě může trvat o něco déle. Děkujeme za pochopení.

Přejeme, ať Vám nový nábytek udělá dobrou službu. Budeme rádi, když se na nás v budoucnu opět obrátíte.

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaše hodnocení, vážíme si toho, že oceňujete velký výběr našeho sortimentu a jeho cenu. Sortiment stále rozšiřujeme tak, aby si u nás vybral každý zákazník. Přejeme Vám hodně radosti z nového nábytku. Těšíme se až nás opět navštívíte na našem e-shopu nebo v některé z našich kamenných prodejen.

• Velký výběr,ochota personálu

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení a za pochvalu našemu personálu, velmi si toho vážíme. Těší nás, že oceňujete velký výběr sortimentu. Přejeme Vám hodně radosti z nového nábytku. Budeme moc rádi, pokud se na nás obrátíte i příště.

• Velky vyber, solidni ceny

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení, vážíme si toho, že oceňujete velký výběr našeho sortimentu a jeho ceny. Přejeme, ať Vám nový nábytek dobře slouží a budeme rádi, když nás opět navštívíte.

• dobré ceny

občas horší kvalita, poškozené či chybějící díly
    V případě této objednávky postele byly 3 nožičky z 8 odlomené a chyběl 1 ze 2 spojovacích dílů, kterým se postele spojují k sobě.

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Jsme rádi, že Vám výběr a cena našeho zboží vyhovuje. Litujeme, pokud uvádíte, že nožičky u postele byly odlomené a chyběl Vám spojovací díl. V takových případech můžete kontaktovat naše reklamační oddělení, kolegové by Vám chybějící materiál zaslali, případně navrhnou možnosti řešení ohledně reklamace.

Vaše SCONTO

• Rychlost, perfektni komunikace, vyber, cena

Nabytek je bytelný a kvalita patří v hodnocení jak ve škole za 2. Coz je pěkné hodnocení.

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Jsme moc rádi, že jste s kvalitou výrobku spokojená a chválíte jeho cenu. Přejeme, ať Vám udělá nový nábytek dobrou službu. Těšíme se, až znovu využijete nabídky našeho
    e-shopu nebo navštívíte některou z našich kamenných prodejen.

• docela velký výběr
    • vysoké ceny
    • kvalita dřeva
    • klamavé slevové akce

Nejdřív mě vykolejily velmi klamavé slevové akce. Při procházení webových stránek na mě všude vyskakovalo "Nakupte do dnešního data a za každých 2500 vám 1000 vrátíme, stačí zadat kód", zadal jsem, "kód již není platný". Další reklama: "35% procent sleva na první nákup, pokud se přihlásíte k odběru emailu", přihlásil jsem se, zadal kód, cena nákupu se snížila ani ne o 10%. Prolezl jsem podmínky slevových akcí a našel zakopaného psa - sleva se počítá z původní ceny bez jakékoliv jiné slevy, jenže 90% výrobků je permanentně ve falešné slevě (jsou na oko uměle zdražené aby mohly být zase slevou zlevněné) aby neutralizovaly onu slevovou akci.
    Dále mě zarazily samotné ceny, minimalistický psací stoleček ze 4 prkýnek a pár šroubů za 1000 Kč?! Bohužel jsem měl velmi specifické rozměrové požadavky a žádnou alternativu jinde jsem nenašel, takže jsem na to přistoupil, určitě to bude za tu cenu alespoň kvalitní.
    Bohužel, kvalita mě dorazila. Návod špatně vytisknutý a nečitelný, dřevěné kolíky jako kdyby tam nasypali odpad vadných kusů, a dřevotříska měkká jak karton a drolící se na všechny strany, že není možné zatočit vrut bez stržení závitu.
    Myslím, že je nejvyšší čas těmto obchodním praktikám velkých řetězců, zvlášť v době krize, říct jasné ne. I kdybychom měli jezdit do Polska nebo Německa, nemůžeme si nechat kálet na hlavu takovýmto odpadem za takové ceny.

Vážený zákazníku,

velmi si vážíme toho, že jste se rozhodl pro nákup nového nábytku právě u nás. Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. SCONTO Club a klubové ceny jsme zaváděli v roce 2013, tzn. už 10 let se všechny naše slevové počítají z běžných cen. Slevové akce mají předem jasně stanovená pravidla a tato pravidla komunikujeme na všech obchodních domech, v e-shopu i na ostatních nosičích reklamy. Nejedná se tudíž o klamání zákazníka.

Litujeme, pokud uvádíte, že kvalita psacího stolku není podle Vašich představ. Pokud je cokoli v nepořádku se zbožím, prosím neváhejte obrátit se na reklamační oddělení prostřednictvím reklamačního formuláře na našich stránkách. Pracovníci reklamací se s Vámi spojí a navrhnou možnosti řešení.

• Velký výběr zboží.
    • Skvělé ceny.
    • Rychlost dodání.
    • Žádná.

Celková velká spokojenost.

Vážená zákaznice,

Vaše hodnocení nám udělalo radost, děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu. Velice si vážíme Vaší spokojenosti s nákupem a toho, že oceňujete velký výběr našeho sortimentu a jeho cenu.

• solidní ceny
    • široký sortiment
    • Strašně dlouhá doba dodání zboží - u této konkrétní objednávky
    • Hodně nepřesně uvedená dodací doba zboží, což může být samozřejmě zaviněno i ze strany jejich dodavatele

Bohužel NEDOPORUČUJI tento obchod, u zboží když jsem ho objednával měli nejprve uvedenou dobu dodání do 4 dní. Po uplynutí této doby bylo u objednávky při kontrole jejího stavu uvedeno že zboží je dodáváno standartně do 10 pracovních dní. Nyní již při kontrole v jakém stavu se objednávka nachází už je napsáno, že zboží bude dodáno až po naskladnění zboží od dodavatele ( už bez časového údaje) na což mně tedy v mailu upozornili, že bude zboží dodáno po naskladnění od dodavatele , což bude příští týden ( to už bude minimálně 21 dní od objednání - spíš počítám že to bude trvat déle). Jinak mám s tímto obchodem z minulých nákupů pouze dobré zkušenosti, ale tato objednávka bohužel se jim nějak nepodařila realizovat k mé spokojenosti. Vzhledem k předchozím dobrým zkušenostem s obchodem hodnotím celkovou spokojenost s obchodem na 3 hvězdičky z 5 možných. Pokud bych neměl z minulosti dobré zkušenosti s tímto obchodem a hodnotil bych obchod pouze podle vyřízení této poslední objednávky tak by moje hodnocení bylo 1 hvězdička z 5 možných. Proto bych byl v doporučení obchodu ať komukoliv raději opatrný.

Vážený zákazníku,

velice si vážíme toho, že jste opět pro svůj nákup zvolil náš obchod, děkujeme za Vaši přízeň. Moc nás mrzí, že jsme Vám zboží nedodali v původně avizovaném termínu. Ke zpoždění došlo na straně našeho dodavatele. Naskladnění Vašeho zboží očekáváme v náhradním termínu 21.8.2023 - 27.8.2023. Prosíme Vás o trpělivost.

Věříme, že objednávku budete mít brzy doma a udělá Vám radost. Budeme rádi, když na náš obchod v budoucnu nezanevřete a příští nákup proběhne k Vaší plné spokojenosti.

• slusny vyber
    • dobry pomer cena/kvalita
    • dodaci doba delsi nez tyden

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za nákup a kladné hodnocení. Jsme rádi, že Vám výběr a cena našeho zboží vyhovuje.

Mrzí nás, že se avízovaný předpokládaný termín dodání zpozdil. Jedná se pouze o předpoklad a k posunu může dojít. Děkujeme za pochopení. U Vaší objednávky evidujeme, že Vám bude 18.08.2023 doručena domů.

Věříme, že nábytek splní Vaše očekávání a udělá Vám dobrou službu. Budeme rádi, pokud se i příště rozhodnete využít nabídky našeho e-shopu.

Vážený zákazníku,

Přejeme, ať Vám zboží od nás udělá dobrou službu a těšíme se, až znovu využijete nabídky našeho e-shopu.

• šíře sortimentu

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení, vážíme si toho, že oceňujete velký výběr našeho sortimentu. U Vaší objednávky evidujeme, že zboží máte připravené k vyzvednutí. Na Váš email jsme Vám zaslali výzvu k odběru.

• slušný sortiment, slevy
    • mají bordel ve výdeji. dostal jsem minule jiné zboží

Celkově spokojenost

Vážený zákazníku,

velice si vážíme toho, že jste se opět obrátil na náš obchod a oceňujete náš široký sortiment, děkujeme za Vaši přízeň. Jsme moc rádi, že jste nyní s nákupem spokojený.

Přejeme, ať Vám nový nábytek dobře slouží. Budeme moc rádi, když nás znovu navštívíte.

• výběr
    • ceny
    • vstřícní montážníci
    • kvalita

je škoda, že nemají kontakt na expresní dopravu

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Velice si vážíme toho, že chválíte cenu i kvalitu námi nabízeného zboží. Váš podnět na expresní dopravu předáme na příslušné oddělení.

Přejeme, ať Vám zboží od nás dobře slouží. Rádi Vás opět přivítáme na našem e-shopu nebo
    v některé z našich kamenných prodejen.

• Široká nabídka
    • Zboží sice skladem ale doručení i tak minimálně týden

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás, že oceňujete naši širokou nabídku zboží.

Litujeme, pokud negativně hodnotíte termín doručení. V potvrzovacím emailu jsme Vás informovali, že Vámi objednané zboží momentálně nemáme v potřebném množství na skladě, ze kterého Vám bude expedována zásilka, a že zboží budeme převážet z jiné pobočky, nebo objednáme u dodavatele.

Budeme rádi, pokud Váš příští nákup u nás, proběhne k Vaší plné spokojenosti.