• Asi cena
    • Kvalita
    • Doba dodání

Přeprava objednaného zboží z jedné pražské prodejny na druhou..... déle než týden???
    Jednou mi šel týden balíček z Číny.

Vážený zákazníku,

velice si vážíme toho, že jste se rozhodl pro nákup nového nábytku právě u nás. Mrzí nás, že se avízovaný předpokládaný termín dodání zpozdil. Jedná se pouze o předpoklad a k posunu může dojít. Převoz mezi obchodními domy, neprobíhá na denní bázi, děkujeme za pochopení a trpělivost.

Jsme rádi, že u Vaší objednávky evidujeme, že zboží máte již doma. Přejeme, ať Vám udělá dobrou službu.

Vaše SCONTO

• Nízké ceny v porovnání s konkurencí a příjemné slevy
    • Kvalita materiálu
    • Velký výběr zboží
    • Dostupnost zboží skladem
    • Doprava domů službou rhenus home delivery kterou nabízí Sconto je strašná. Horší servis a komunikace se zákazníky jsem snad nikdy nezažil.
    • Navržený spojový systém některého nábytku je příšerný. Hodně nepřesnosti
    • Manuály občas nepřesné, zvlášť když díly skládajícího nábytku nejsou žádným způsobem popsané a vy musíte je vytipovat pomocí množství dírek nebo drážek.

Celkově příjemné ceny, velký výběr a dobrá kvalita samotného nábytku.
    Příšerný nabízeny dopravce, nemáte popsané ani označené díly skládajícího nábytku, manuál mohl by být lepší.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a čas, který jste jí věnoval. Dojmy našich zákazníků z nákupu jsou pro nás důležité. Vážíme si toho, že chválíte náš sortiment a jeho nízké ceny. Mrzí nás, pokud negativně hodnotíte dopravu. Po předání zboží přepravci je komunikace se zákazníky již zcela v režii přepravce. Omlouváme se za případné komplikace. Vaši připomínku předáme přepravci jako podnět ke zkvalitnění poskytovaných služeb.

Pokud jste se u některých produktů setkal s nepopsanými díly a nepřesným manuálem, budeme rádi za zpětnou vazbu, o jaké produkty se jedná, abychom popisky případně doplnili. Při jakýchkoli dotazech se prosím neváhejte obrátit na náš zákaznický servis.

Přejeme, ať Vám nový nábytek dobře slouží a budeme moc rádi, pokud se i příště obrátíte na náš obchod.

Vaše SCONTO

• rychlé vyřízení, příznivé ceny

rychlé vyřízení, příznivé ceny, kvalita zboží

Vážená zákaznice,

velice si vážíme toho, že jste využila nabídky našeho e-shopu a oceňujete rychlé vyřízení Vaší objednávky.
    Přejeme, ať Vám zboží dobře slouží a budeme rádi, když nás v budoucnu opět navštívíte.

• rozumná cena
    • klientský servis

Vážený zákazníku,

děkujeme za pozitivní a milé hodnocení. Jsme rádi, že oceňujete náš zákaznický servis. Přejeme, ať Vám nový nábytek dobře slouží a těšíme se, až nás opět navštívíte na našem e-shopu nebo v některé z našich kamenných prodejen.

• Skladové zasoby
    • Výdejní místo
    • Extrémně pomalý výdej ze skladu

Zboží na skladě, rychle přišlo potvrzení o možnosti vyzvednutí, samotné vyzvednutí již zaplaceného zboží však bylo extrémně pomalé. Kvalita výrobku odpovídá ceně.

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaši objednávku. Vážíme si toho, že oceňujete cenu námi nabízeného zboží. Velice nás mrzí, pokud uvádíte, že jste čekala delší dobu na výdej zboží. Vaše zpětná vazba je pro nás moc důležitá, Váš podnět předáme kolegům na příslušný sklad. Smlouvy od zákazníků se při výdeji do systému zadávají postupně podle pořadí převzetí. Při přípravě záleží, kde je zboží naskladněno a zda právě neprobíhá zaskladnění jiného zboží. Výdej v takovém případě může trvat o něco déle. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

• Příjemné ceny
    • Kraj Prahy
    • Příjemný personál skladu

Vážený zákazníku,

moc děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení. Jsme rádi, že Vám vyhovuje svojí blízkostí obchodní dům na Stodůlkách. Vaši pochvalu rádi předáme kolegům do skladu. Přejeme Vám hodně radosti z nového nábytku a těšíme se až nás opět navštívíte na našem e-shopu nebo v některé z našich kamenných prodejen.

Vážený zákazníku,

velice nás těší, že nákup proběhl v pořádku a jste spokojený s naší komunikací. Děkujeme za Váš nákup a kladné hodnocení. Přejeme, ať Vám nový nábytek dobře slouží a těšíme se až nás opět navštívíte na našem e-shopu nebo v některé z našich kamenných prodejen.

Vaše SCONTO

• Dobré ceny, rychlé dodání, komunikace bez problému.
    • Žádná

Slušné ceny, dobrý výběr, kvalita odpovídá ceně.

Vážená zákaznice,

máme radost, že jste spokojená s nákupem, vážíme si toho, že chválíte náš sortiment, děkujeme za Vaše hodnocení. Přejeme, ať Vám nový nábytek udělá dobrou službu. Rádi Vás opět přivítáme na našem e-shopu nebo v některé z našich kamenných prodejen.

Vaše SCONTO

• Levný nákup, obývací stěna je pro starší rodiče.

Vážená zákaznice,

máme radost, že jste spokojená s nákupem a oceňujete cenu výrobku, děkujeme za Vaše hodnocení. Přejeme, aby rodičům obývací stěna udělala dobrou službu. Těšíme se, až znovu využijete nabídky našeho e-shopu nebo navštívíte některou z kamenných prodejen.

• Skladem

Vážený zákazníku,

těší nás, že Vám nákup v našem obchodě vyhovuje a děkujeme za kladné hodnocení. Rádi Vás opět přivítáme na našem e-shopu nebo v některé z našich kamenných prodejen.

• Snadné sestavení

Vážená zákaznice,

velice si vážíme Vaší spokojenosti a za Vaše hodnocení moc děkujeme. Přejeme Vám, ať Vám zboží dobře slouží a budeme se těšit na Vaši další návštěvu našeho e-shopu.

• výběr
    • ceny

• Dobre ceny!
    • zboží skladem!

• Velký výběr
    • dobré ceny

Dlouhá doba čekání na výdej zboží ze skladu
    Doporučuji zrychlit výdej zboží

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, vážíme si toho, že oceňujete velký výběr našeho sortimentu a jeho cenu. Litujeme, pokud uvádíte, že jste čekala delší dobu na výdej zboží ze skladu. Smlouvy od zákazníků se při výdeji do systému zadávají postupně podle pořadí převzetí. Při přípravě záleží, kde je zboží naskladněno a zda právě neprobíhá zaskladnění jiného zboží. Výdej v takovém případě může trvat o něco déle. Děkujeme za pochopení.

Přejeme, ať Vám nový nábytek udělá dobrou službu. Budeme rádi, když se na nás v budoucnu opět obrátíte.

• velký výběr

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaše hodnocení, vážíme si toho, že oceňujete velký výběr našeho sortimentu a jeho cenu. Sortiment stále rozšiřujeme tak, aby si u nás vybral každý zákazník. Přejeme Vám hodně radosti z nového nábytku. Těšíme se až nás opět navštívíte na našem e-shopu nebo v některé z našich kamenných prodejen.

Vaše SCONTO

• vcelku levný nábytek s dobrou kvalitou
    • falešně udávají skladovou dostupnost
    • komunikaci ohledně stavu objednávky si musíte zajistit sami
    • nedodržují termíny a je jim to jedno
    • kvalita dopravy naprostá tragédie

Dne 04.08. jsme objednali nábytek z důvodu doporučení kolegyně, která bylo s jeho kvalitou i přes nízkou cenu spokojena. A ano, je to lepší než Ikea nebo Jysk - desky jsou těžší, neprohýbají se, díry, šrouby - vše sedí. Co však nesedí jsou falešné informace o skladové dostupnosti.

Z důvodu stěhování jsme objednávali ne malou objednávku (+ 40 tisíc). Veškeré položky byly uvedeny skladem s dodáním do 5 dnů. Po zaplacení a potvrzení kupní smlouvy bylo uvedeno dodání 14.08. (což je 10 dnů, ale fajn, to nám i vyhovovalo). Jelikož 14.08., po 10 dnech se nic nedělo (žádný telefonát o expedici, natož o zpoždění naskladnění, ani e-mail), volali jsme na Sconto. "Čeká se na dodání tří položek na sklad do Brna, bude to tam asi za 10 dní". Takže z dodání do 5 dnů se stalo "asi do 20 dnů", zákaznická podpora neví. Čtvrtek 17.08. se u objednávky změnil stav ve 4:48 h ráno na "připravena k expedici" = veškeré položky jsou již v Brně a může se expedovat. Ale až do pondělí se nic nedělo, odpoledne opět voláme na Sconto. "Tak na to asi zapomněli, popoženu to". Tak to popohnali. Asi za hodinu volala nějaká jiná paní z expediční společnosti, jejíž jméno mi odmítla prozradit, že nábytek dovezou, pozor, "v neděli 27.08. někdy odpoledne"!!! Což nás tedy už vytočilo do běla, jelikož jsme byli už týden v prázdném bytě. Po slušném vysvětlení situace a naléhání, že čekat další týden je nepřijatelné a je to porušením smlouvy, nám bylo paní z tajné expediční firmy sděleno, že toho mají moc a čeká před námi 100 dalších (což ale nás jako zákazníky vůbec nezajímá). Drzost jejího jednání jsme za 20 let v e-commerce ještě nezažil.

Po nevybíravém telefonu manželky s paní z tajemné expediční firmy přislíbili dodání alespoň na pátek 25.08. odpoledne, dřív to opravdu nejde. Takže expedice v rámci 60 km od Brna trvá od 17.08. do 25.08. (to i Aliexpress to zvládá rychleji, a to posílá zboží z Číny), takže celkové doručení zboží do 5 dnů se vyklubalo 21 dnů amatérským dopravcem, jehož ubohost a nízkost jednání se zákazníkem nemá na trhu obdoby.

Jediné pozitivum je, že chlapi s nábytkem opravdu přijeli ve smluvený den ve smluveném časovém rozmezí a byli milí a ochotní (asi o paní, co nestíhá a nemá auta nemají tušení).

Měli jsme Sconto za spolehlivou mezinárodní německou společnost. Co ale předvádí na českém trhu a jaké amatéry se sotva dochozenou ZŠ tady zaměstnává, to je opravdu nehoráznost.

Sconto tedy již nikdy více, i kdyby zboží nabízeli zdarma.

Vážený zákazníku,

velmi si vážíme Vaší přízně a ocenění našich kvalitních výrobků za výhodné ceny.

Je nám velmi líto, že doručení Vaší objednávky probíhalo s komplikacemi. Nyní je přepravní služba velmi vytížená, a tak plánování doručení závisí na aktuální dostupné kapacitě přepravce. O této situaci jsme Vás informovali a sdělili Vám kontaktní údaje přepravní společnosti, abyste měl možnost se s nimi domluvit individuálně. Přepravce Vám nabídl několik termínů včetně možnosti doručení v neděli, což není obvyklé a přepravce tuto možnost standardně nenabízí, ale žádný z nabízených termínů jste nepřijal. Omlouváme se, ale dodání do středy nebylo možné, protože přepravce měl na tyto dny rozvozy již naplánované. Nabídli jsme Vám také možnost osobního odběru a vrácení poplatku za dopravu, pokud byste si přál zboží převzít sám a zajistit si vlastní dopravu, ale této možnosti jste nevyužil. Podle informací od přepravce jste se nakonec domluvili na termínu doručení 25. srpna 2023, a v ten den Vám zboží bylo úspěšně předáno.

Omlouváme se za veškeré komplikace a doufáme, že si navzdory těmto nepříjemnostem budete nový nábytek užívat a že Vám bude v novém bydlení dlouho a dobře sloužit k Vaší plné spokojenosti.
    Děkujeme za pochopení a přejeme Vám krásný den.

• Klubové ceny
    • Dodáno nekvalitní a mírně poškozené zbozi

Vážená zákaznice,

děkujeme, že jste se rozhodla pro nákup v našem obchodě, těší nás, že chválíte naše klubové ceny. Litujeme, pokud uvádíte, že Vám bylo dodáno nekvalitní a mírně poškozené zboží. Pokud je cokoli v nepořádku se zbožím, prosím neváhejte se obrátit na reklamační oddělení prostřednictvím reklamačního formuláře na našich stránkách. Pracovníci reklamací se s Vámi spojí a navrhnou možnosti řešení.

• Ceny
    • Rychlost naskladnění

Vážená zákaznice,

děkujeme Vám za nákup a moc pěkné hodnocení. Jsme rádi, že jste spokojená s rychlým naskladněním zboží. Přejeme Vám hodně radosti z nového nábytku. Těšíme se, až nás znovu navštívíte.

• Velky vyber, solidni ceny

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení, vážíme si toho, že oceňujete velký výběr našeho sortimentu a jeho ceny. Přejeme, ať Vám nový nábytek dobře slouží a budeme rádi, když nás opět navštívíte.

• velký výběr
    • dobré ceny

občas horší kvalita, poškozené či chybějící díly
    V případě této objednávky postele byly 3 nožičky z 8 odlomené a chyběl 1 ze 2 spojovacích dílů, kterým se postele spojují k sobě.

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Jsme rádi, že Vám výběr a cena našeho zboží vyhovuje. Litujeme, pokud uvádíte, že nožičky u postele byly odlomené a chyběl Vám spojovací díl. V takových případech můžete kontaktovat naše reklamační oddělení, kolegové by Vám chybějící materiál zaslali, případně navrhnou možnosti řešení ohledně reklamace.