• Tento obchod má levnější produkty než ostatní.
    • Doporučil mi ho kamarad který už zde nakupoval a byl velmy spokojen.

Tento obchod je velmi kvalitní co se týká ceny a doručení zboží,jsem velmi spokojen a budu tento web doporučovat a budoucnu nakupovat.

• levné zboží, rychlé dodání,dobrá komunikace,info o zboží a celkem přehledné internetové stránky

Jsem velmi spokojená a nebyly žádné komplikace při dodání zboží.Dalším zákazníkům bych tento obchod doporučila.

• rychlá dodací doba
    • mám pouze jednu zkušenost s tímto obchodem, zatím žádné

• expresní dodáni
    • podrobné informování o stavu objednávky a jejím odeslání s možnosti sledování kde se zásilka nachází

byl to první nákup a byl jsem velice spokojen

• přehlednost zboží
    • dodání v termínu

pokud nespechate na zboží tak objednejte tady možná do mesice zuboží dostanete

Reakce obchodu mobilTEL.cz

Dobrý den, vámi objednaný telefon v požadované barvě bohužel není dlouhodobě skladem nikde, byl jste informován. Děkujeme.

• spolehlivost
    • nejistota při prvních nákupech (jako všude na netu)

tomuhle dodavateli lze věřit..

• dobrá cena

příjemý obchod

• Možnost nákupu i na právnickou osobu
    • Ochotné jednání
    • Krabička telefonu byla již otevřena, stejně jako přiložená Sim karta

Vše proběhlo v pořádku.

• Nízké ceny oproti jiným obchodům, včasné dodání zboží....
    • Pouze podotknu, že jsem musel tedy hodněkrát volat do obchodu než mi to někdo zvedl, ale jinak o žádných nevím, jsem spokojen...

Doporučuji!!!

• xxxxx
    • xxxxx

Jsem spokojen se službami obchodu

• O žádných nevím.

S obchodem jsem byla velmi spokojena (nabídka, komunikace,...)

• nízká cena
    • dostupnost zboží skladem
    • Neinformování zákazníka o stavu objednávky, proč byla prodleva
    • Nezájem ze strany obchodu o tom jaké zboží si zákazník objednal a jeho dodání

Zaujala mě dobrá cena a zboží skladem.
    Zboží nejen, že nebylo skladem, ale když dorazilo jiné zboží z Velkoskladu, tak jste jej zaslali bez ohledu, na to co máte uvedeno na e-shopu a bez ohledu na to co si zákazník objednal. Komunikace ze strany eshopu nulová.

Reakce obchodu mobilTEL.cz

Dobrý den, celou dobu jsme byli v kontaktu přes email. Ano, je pravda, že Vaší objednávku na zboží LG GM205 Red jsme měli zpožděnou o několik dní, ale informaci jste dostal a potvrdil, že počkáte. O tom, že by jste obdržel jiné zboží jste nás nikterak nekontaktoval. I přesto děkujeme za Vaši recenzi.

• rychlost obednavky

s obchodem jsem byla spokojena

• Solidní ceny.

Solidní ceny,dodávka zboží velmi rychlá.Mohu jen doporučit bez výhrad.

• cena, rychlost,
    • nevím

100% doporučuji

• Ceny
    • Zboží ve skvělém stavu
    • Ryhlost dodání zboží

S tímto obchodem jsem naprosto spokojená, zboží mi dorazilo do dvou dnů, v originální krabici, v naprostém pořádku a se vším, co tam mělo být. O objednaném zboží mě kontaktovali jak na mail, tak i na telefon. Doporučuji všem.

• případné reklamování zboží, jako každý internetový obchod...
    • nezasílá originální reklamační list Nokie, takže nelze reklamovat přímo na servisu Nokie bez kontaktování prodejce.

Vše proběhlo v pořádku.

Reakce obchodu mobilTEL.cz

Na zboží dáváme záruku 24 měsíců, stačí k nám zaslat a vyřešíme, jako každý jiný eshop :) Děkujeme.

• Rychlost.Dorá komunikace. A velice výhodné ceny.Domluvil jsem se i na věcech co nebyly v základní nabýdce zboží.

• rychlost,cena

• nízké ceny
    • žboží bylo poškozené

dobré

Reakce obchodu mobilTEL.cz

Dobrý den, o poškozeném zboží jste nás neinformoval, pokud se tak stalo přes dopravu, dá se reklamovat, pokud jiným způsobem, dá se řešit náhrada, výměna či jinak se dohodnout. Děkujeme.