• Výhodná cena tovaru vrámci SR aj ČR. Obchod mal dobré preferencie od kupujúcich.
    • Tovar sa omeškal o pár dní, ale mne osobne to nevadilo.

Bezproblémový e-shop. A odpovedajú na maily, v ktorých som mal otázky k tovaru, ktorý som plánoval kúpiť.To nerobí len tak hocikto, vačšinou sú "zaneprázdnení".

• dobré hodnocení
    • rychlost dodání
    • nezjištěny

co bylo slíbeno po telefonu bylo dodrženo
    vše proběhlo bez problémů
    takto si představuji jednání internetového obchodu,rychlost a dodržení nabídky ceny i produktu
    tento obchod bych DOPORUČIL

• Rychlost a informovanost.K mé obědnávce MicroSD 8G zdarma!
    • Htc desire HD bylo vyrobeno pro polský trh a vadí mi že jsem předem nebyl informován!!!Takže po prvotním nastartovaní a náhraní různého softwaru a kontaktů jsem zjistil že nejdou posílat MMS.V O2 mi neporadili a doporučili mi telefon vrátit zpět nic méně sem volal do HTC a tam mi podle výrobního čísla řekli že telefon je vyroben pro polský trh a že musím telefon dát to továrního nastavení a nastavit ČR jako víchozí zemy.Byli tak smazány VŠECHNY MÉ DATA A KONTAKTY!Pak telefon už fungoval normálně!Takže stačilo aby to připsali pod svůj produkt na netu a udělat restart jako první věc!

Takže jsem byl celkem spokojen až na jeden den trávený na O2 a obvolávaním HTC

Reakce obchodu mobilTEL.cz

Dobrý den, mrzí nás Vaše reakce, jelikož to, že je telefon určen pro Evropský trh je uvedeno přímo v názvu zboží, viz. odkaz:

Ale i přesto děkujeme za Váš postřeh.

• Výhodná cena a rychlost dodávky zboží :)
    • Žadné jsem neshledal

Mohu doporučit

kupoval sem telefon xperia x10, dorazil v pořádku s komplet příslušenstvím... je z polské distribuce...

Vše proběhlo rychle a naprosto v pořádku.
    Obchod doporučuji bez výhrad.

• Rychlost, dostupnost zboží, přehlednost, ceny.
    • Doručení českou poštou a způsob balení zboží.

S nákupem zde jsem byla velmi spokojená.
    Jediné, co jsem vytkla je doprava českou poštou vs. balení zboží.
    Zboží bylo baleno v bublinkové obálce, která se při přepravě zcela roztrhla, obal uvnitř byl poškozený. Zboží bylo přesto v pořádku.

• cena, kvalita

Rychlé vyřízení objednávky, výborné ceny výrobků, bezproblémové jednání a vyřízení

• Velmi slušné ceny.
    • Telefon Samsung i9000 v rozpečetěné krabici rozhodně dobře nepůsobí.

Prodejce tvrdí, že prodává všechny tyto telefony v rozpečetěných krabicích, že prý u nich probíhá jakási kontrola kvality, tomu ovšem zákazník může věřit a nemusí. Zákazník může nabít dojmu, že kupuje telefon, který už někdo předtím měl a vrátil ho v zákonné lhůtě.

• Cena velký výber

Strucne jednani, richla dodavka, vse bez problemu az na to ze mi k telefonu nedorazilo CD a na strance bylo napsano jako soucast baleni ale program program se da jednoduse stahnout takze vse ok.

• nízké ceny

• Nízká cena
    • Mobil dorazil v jiné barvě, než byl objednán.

Nízká cena, rychlé vyřízení objednávky, při nákupu jsem se rozhodoval mezi 2 barvami mobilu, dorazila jiná barva, než kterou jsem objednal, ale rozhodl jsem se to neřešit, protože to byla ta druhá, kterou jsem chtěl. Kdybych měl kamenný obchod v místě bydliště, šel bych jej vyměnit.

Super

• vyhovuje mi nákup přes internet, dobrá komunikace, a rychlá dodávka zboží až do domu
    • neobjevila jsem

mohla bych doporučit

• nabídka
    • výběr dopravce zákazníkem

ok

• Výhodné ceny

odporúčam

všetko bolo v poriadku,rýchle vyskladnenie a dodanie,som spokojný.

• Dodání nekompletní

Mobil přišel rychle a v pořádku, ale po spuštění nefungoval fotoaparát, posláno zpět na reklamaci po nahrání firmware ok, ale byla to komplikace která mě stála peníze za přepravu. V balení nebyl správný datový kabel pro komunikaci s PC. Na to už jsem neměl sílu reklamovat a použil jsem kabel od starého mobilu. Celkově jsem tak 50 na 50 jestli bych znovu koupil nebo ne

Reakce obchodu mobilTEL.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Ano, bohužel se stalo, že od výrobce přišel Samsung Monte s touto software vadou, tu jsme neprodleně odstranili a během pár pracovních dnů včetně dopravy jste měl mobilní telefon nazpět. Datový kabel bychom Vám poslali nový, ale email jste neposlal. Nemáme problém s jakoukoliv reklamací. Děkujeme.

Jsem se vším spokojená , jen co mě zarazilo tak mobil byl zabalený v krabičce , která byla zalepená tak jako kdyby už byl mobil používaný.

Reakce obchodu mobilTEL.cz

balení sami kontrolujeme ve Vašem zájmu, jelikož se nám stalo, že pochybil výrobce a dodal nekompletní balení. Krabičku po překontrolování občas zalepíme sami, jelikož se nám stal případ, kdy mobilní telefon při přepravě směrem k zákazníkovi vypadl do bublinkové obálky. Ale i přesto děkujeme za Vaši recenzi. Hezký den.

• Přehled zboží, nízká cena a dodání zboží v co nejkratším termínu.
    • komunikace

Můj 1 nákup v tomto (internetovém) obchodě a velice mne to potěšilo a jsem spokojen a mohu jen doporučit.