• komunikace
    • rychlost objednávky
    • žádné jsem nezjistil

Určitě bych tento obchod doporučil
    Hlavním důvodem nákupu je cena a rychlost dodání

• Nabízí kvalitní a levní zboží.
    • To nemohu posoudit.

Doporučuji.

• -
    • -

• skvělé ceny

• nízká cena
    • u telefonu nebyla napsána barva, ale to už opravili

nízká cena, dobrá komunikace, můj telefon pochází z Polska, obchod se tím ale netají a rozdíl mezi českou distribucí a evropskou nevidím, ty 2.000,- mi za přepnutí telefonu do češtiny stojí... :-) navíc telefon byl doopravdy skladem, ne jako jinde...

• + nízká cena
    • + komunikace

Obchod jsem zvolil kvuli nizke cene, zbozi dorazilo v poradku a neposkozene. O prubehu objednavky jsem byl informovan jak e-mailem tak pres sms. Obchod doporucuji.

• absence reálného vyzkoušení zboží

• Nízké ceny, výborná komunikace, rychlost vyřízení objednávky
    • Žádné

• Vzhledem k minimální zkušenosti nehodnotím

Mohu doporučit

• spolehlivost rychlost dodani
    • nevim ozadnych

mohu jen vrele doporucit spokojenost

• Spolehlivost...

Bez problémů....

• zboží je nejasného dovozu

Reakce obchodu mobilTEL.cz

Milý anonyme, dle Vaši objednávky se jednalo o Nokia C3-00 Grey, osobní odběr, nechápeme, v čem je zboží nejasného původu? Měla jste dostatek času na kamenné prodejně nakoupit a prohlédnout si zboží za internetovou cenu. Děkujeme.

• - rychlost dodání
    • - komunikace
    • - kvalita zboží

S nákupem jsem byla velice spokojena. Mile mě potěšila i kontrola zboží prodejcem, takže otevřená krabička ještě před dodáním je dle mého velké plus. Každý se vyvaruje toho, že doma zjistí, že mu v příslušenství něco chybí.

• Dlouholeté působení na trhu
    • Většinou kladné recenze
    • Velmi dobrá komunikace s kupujícím
    • Může se stát jako v mém případě,že mobil používal někdo již dříve,není proto nový a tak by se ani jako nový neměl prodávat

Včasné dodání a komunikace
    Při zjištění nedostatku(mobil byl již používán)po odeslání nazpět,obratem vrácená částka+poštovné
    Obchod bych doporučila jen pro to,že při zjištění závady pro reklamaci je včas vyřízena.

• rychlost vyřízení objednávky
    • nevím

Doporučila bych ostatním

• Nízké ceny, evropská i česká distribuce mobilních telefonů
    • Asi nic, možná tak zbytečně vysoké poštovné

S nákupem jsem byl spokojen, ačkoliv zboží dorazilo v pořádku, bylo divně zabaleno, nevím jestli to nebylo již od výrobce, ale telefon a veškeré příslušenství bylo jentak "strčeno" do krabičky, žádné přepážky nebo výztuhy. Dále obchod rychle a ochotně nabídl servis mobilu když jsem potřeboval, nakonec jsem pomoc ale nepotřeboval.

• Rychlost dodání, cena.
    • Originální balení bylo porušeno a krabice poničena.

Nakoupila jsem zde hlavně kvůli dobré ceně. Bohužel jsem byla zklamána, že zboží bylo rozbalené a krabice poničená. Jinak zásilka obsahovala vše dle nabídky. Na dotaz mi obchod nabídl výměnu kus za kus. To považuji za solidní jednání, i když nabídku nevyužiji. Obchod bych nedoporučila, protože mi připadá podezřelé, že balení před expedicí kontrolují. To není správné jednání, je mi líto.

• Levná cena
    • Žádné nemá

Super

• Celkově jsem s nákupem spokojen.
    • Rychlost,
    • Cena,
    • Komunikace se zákazníkem v jakém kroku se momentálně prodej nachází.
    • Žádné

Všem vřele doporučuji.

• levnější zboží, dobrá komunikace s klientem, velmi rychlé dodací lhůty (ve čtvrtek jsem objednal, v pátek už jsem zboží měl a to to šlo přes českou poštu, nicméně zboží bylo podáno dopravci velmi rychle)
    • reklamace jen u prodejce při ne-čr distribucích mob. telefonů (ale to je daň za nižší cenu); na kompletní obsah balení jsem se musel zeptat mailem (nenašel jsem ho na webu, ale odpověď byla rychlá)

nižší cena, rychlá dodací lhůta, dobrá komunikace