• cena- ale len pri overenych produktoch
    • ...slabe recenzie...ponuka tovaru

byt opatrny....kupovat len overene produkty

• super cena
    • dobrá rychlost obchodu

Určitě doporučuji :) Dobrá komunikace, v pohodě personál :) Mobil bez problémů.

• Levné zboží.
    • Rychlé dodání.
    • Velký výběr barevných provedení mobilů které se u nás na trhu běžně nevyskytují
    • Prodej zboží od polských mobilních operátorů tedy není oficiální záruka od výrobce a jeho značkových servisů ale jen pochybná z obchodu.

Zboží dorazilo rychle a v pořádku, po žádosti dodali rychle i český manuál, který se bohužel v původním balíčku nevyskytoval.
    Jediné negativum vidím v tom že zboží je customizované od polského operátora (jako u našich operátorů je zde zpoždění při vydání nového firmwaru výrobcem) a není možno reklamovat ve značkových servisech od výrobce a při spuštění bylo také v polštině což spoustu lidí asi zarazí ale po chvíli hledání bylo přenastaveno na češtinu.

• Dobré ceny zboží
    • Dodávka zboží do druhého dne
    • Přehlednost webových stránek
    • Skvělá komunikace s obchodem

• dobrá cena
    • nemá

určitě doporučil

• pomala dodavka, informovanost zakaznika

• velmi rychle dodání, výborná komunikace, cena
    • krabice od produktu je pravděpodobně ze španělska což mně ze začátku trošku vyděsilo ale mobil je naprosto v pořádku tkže jen malá chybka :) co jsem k němu měl dostat jsem dostal

naprostá spokojenost můžu jen doporučit :)

První zkušenost dobrá, zatím jsem nic neřešila, takže nemůžu dále hodnotit.

• Cena,rychlost dodání

Zatím jsem spokojen,pro krátkou dobu používání nemohu více posoudit kvalitu přístroje.

• dobré ceny
    • rychlé jednání
    • výborná komunikace se zákazníkem
    • seriózní komunikace po mailu
    • Nepřehledné webové stránky- nejasnosti u jednotlivých typů mobilů - podobné typy mobilů mají stejný popis a jaký mobil ve skutečnosti dorazí, je trochu dobrodružství...
    • Př.konkrétně můj problém - zaměnění mobilů typu Nokia 6303 a 6303i. Rozdíl mezi mobily je nepatrný, proto to neřeším, ale zbytečně to obchod znevýhodňuje...

Jsem spokojená.
    Rychlé jednání, dobrá komunikace a kompletnost zásilky jednoznačně převáží nepřehlednost při výběru zboží.

• zboží skladem
    • špatná informovanost zákazníka ohledně termínu dodání
    • dvojí ceny na potvrzení objednávky

radši si tam předem zavolat a zjistit, zda je výrobek opravdu skladem a kdy dorazí. jinak nabídka zboží a ceny jsou přijatelné

• Solidnost,setkal jsem se už s pěknými lháři.
    • žádné jsem neshledal.

• + Ceny
    • + Komunikace se zákazníkem
    • + Rychlost dodání
    • + Kvalita služeb
    • + Množství výběru
    • - málo přehledná nabídka

S tímto obchodem jsem naprosto spokojen. Až na nepřehledné www stránky, s čímž jsem neměl problém díky přímému odkazu na telefon z heuréky u mne vládne naprostá spokojenost s tímto obchodem, jehož rychlost odpovědí na mé případné dotazy či rychlost upozornění v souvislosti se zásilkou mě mile překvapilo. Buďme rádi za takovéto obchody a přejme si, aby takových obchodů bylo více.

• Nízká cena, vysoké hodnocení obchodu na heureka.cz
    • zatím nevím

Doporučuji!!

• Velice dobré ceny
    • Kvalitní doručení

Myslím že určitě Váš obchod není nic podfukového. Jsem s tímto obchodem spokojen.

• Dobré ceny
    • rychlé vyřízení objednávky
    • dobrá informovanost o stavu objednávky

• Rychlá dodací doba, solidní jednání.

Výborný obchod, můžu všem doporučit.

• lepší cena
    • nevím o žádných

dobrá vovba

• po zaplateni som musel cakat na moj tovar asi dva tyzdne co je dost dlho

obchod sa mi paci ma dobry tovar aj ked s Polska ale uu elektro na co je zamerany je to v podstate jedno a ma velky vyber vybornu cenu no po zaplateny cez banku na ucet mi peniaze odisli na druhy den no pan mi tvrdil ze mu este neprisli potom nemal pristup ku kontu atd az po dvoch tyzdnoch mi tovar poslal tak neviem ci to bola nahoda alebo stastie

• Přehlednost e-shopu
    • Korektní a rychlé jednání
    • Důvodem k nákupu byla nízká cena

Důvod k nákupu byla nízká cena a uspokojující hodnocení podle Heureky.
    Zkušenost s e-shopem mobitel je velmi dobrá, nevznikly žádné problémy.
    Tento obchod jednoznačně doporučuji.