• Cena,rychlost,komunikace

Bez problému

• Moc dobrá komunikace
    • O žádných nevím

Rozhodně doporučuji!

• nevím, obchod se neuskutečnil, tak nevím jaké má výhody
    • netuším

žádný nemám

• nevím

perfektní dodací doba a info o zboží

• Rychlá komunikace
    • Rychlé dodání zboží,na druhy den byl tel. doma
    • Fajn ceny
    • Zboží dorazilo kompletí a nepoškozene.
    • O žádných nevím,nakupovala jsem poprvé a bez problémů,jsem spokojena.

Snažila jsem se najít spolehlivý obchod,bála jsem se nakupovat mobil přes internet,nakonec jsem vybrala tenhle a byla jsem maximálně spokojena se vším a jsem ráda že jsem nenaletěla.Nemám moc co popisovat v po. objednáno v út dodáno,předchozí dotazy na telefon obratem odpovězeny,tel. mám 10dní pěkně šlape za dobrou cenu :-)

• Odborná způsobilost,rychlost dodání,perfektní komunikace,vzdálenost od místa bydliště
    • Žádne jsem neobjevil

Doporučuji Všem

• levné zboží
    • rychlá dodací lhůta

za rozumnou cenu dobré jednání

• nejlevnější zboží které jsem hledala

rychlý
    spolehlivý
    pohodlný

• dobré ceny
    • velký výběr

• nízké ceny

Zboží bylo doručeno opravdu velmi rychle. V neděli jsem jej objednal a v uterý v ranních hodinách mi bylo doručeno. Nehledě na to že jsem byl neustále informován o stavu zboží. Mohu všem potencionálním zákazníkům vřele doporučit! :-)

• nízké ceny

velmi dobrý

• cena,rychlost doruceni
    • Telefon neni urceny pro cesky trh o cemz jsem vedel. Co jsem ale nevedel a nikdo me o teto skutecnosti neinformoval je to, ze se jedna o telefon operatora ORANGE! Telefon byl polepeny originalnimi foliemi tak jsem si ho nakonec nechal. V kazdem pripade jakykoliv upgrade firmware je komplikovanejsi a jak by probihala pripadna reklamace radeji ani nechci pomyslet.

Rychla komunikace, dobre ceny, zbozi neni urcene pro cesky trh a muze byt urcene pro nektereho z operatoru. Podle meho nazoru by zakaznik mel byt predem informovan ze se jedna o "brandovany" telefon. Aktualizace firmware se pak nemusi podarit kazdemu...

• Byli nejrychlejší s dodanim zboží.
    • Dobrá komunikace s prodejcem.

Rychlost zpracování objednávky.
    Dobrá komunikace.

• pohodlné nakupování z domova
    • výhodné ceny

obchod bych doporučila i ostatním
    zatím mám jen dobré zkušenosti
    telefon je v pořádku, doufám že dlouho vydrží

• Cena byla bez konkurence.
    • Předtištěné adresy na baliku by vypadali profesionalněji.

Normální fungující zboží za velmi pěknou cenu a rychlé jednání. Doufam že to nezakřiknu a budu dlouho spokojen :o)

• CENA ZBOZI A RYCHLOST DORUCENI
    • ZADNE JSEM NENASEL

BYL JSEM PRIJEMNE PREKVAPEN

• výhodná cena, pohodlí objednávky přes net, možnost výběru a podrobného prozkoumání zboží v pohodlí domova.
    • - doprava Českou poštou! 2x jsem byl ráno upozorněn o dodeji zboží mobilem a 2x odpoledne mi bylo sms sděleno , že zboží z technických důvodů nelze dnes dodat- 2 dny čekání na poštu!

Až na zpožděnmou dopravu (o 2 dny)- max. spokojenost.

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Klamavé informace o DPH

Po tel. domluvě,na dotaz,zda-li je zboží skladem jsem se rozhodl pro nákup zboží(mobilní telefon) a poté dotazu zda jsou plátci DPH,abych mohl uplatnit vrácení DPH(dát si mob.telefon do nákladů) mi bylo sděleno ANO jsme plátci DPH a stačí jen do poznámek zaslat fakturační údaje..JENŽE jaké pro mě bylo překvapení,když mi telefon dorazil,já se podíval na fakturu a zjistil,že telefon si do nákladu nedám,protože NĚKTERÉ VÝROBKY JSOU PRODÁVÁNY VE ZVLÁŠTNÍM REŽIMU..Co zvláštní režim znamená-tohle jsem našel na internetu,jednoduché vysvětlení-->Co je to zvláštní režim?

Na zboží ve zvláštním režimu nelze uplatnit odpočet DPH. Zboží je v tomto režimu vedeno jako použité, proto se na něj ze zákona vztahuje pouze jednoletá záruční doba. Proto pokud kdekoli v textu najdete, že prodej zboží se řídí podle §90, měli byste zbážit návštěvu u jiného obchodníka.

Takže osobně bych si podruhé už NIC neobjednal,protože telefon byl nový a ne bazarový,nebo použitý...Viz dále články na ŠEDÝ TRH mě taky velmi zaujali..

• ochota prodávajícich