• Když neumíte něco z Vašich nabídek dodat, tak to alespoň sdělte nebo přiznejte. Byla by to normální slušnost.

Jestliže obchod nedodá zboží a vy přitom čekáte, je to na zrušení této firmy. Pokud se tak už náhodou nestalo.

Píší něco o invnetuře trvající 2 měsíce a do té doby že nebudou odesílat objednávky.... zbláznili se? Dva měsíce invetura????

• 8.6.2020 jsem zboží objednal a ZAPLATIL. Po tlf. urgenci jsem zjistil, že prý firmu přebírá nový vlastník a dělá inventuru. Na e-maily, že bych rád dostal peníze zpět jsem dostal zprávu, že asi až za 2 měsíce. NESERIOZNÍ!!!

• Komunikace obchodu silně pokulhává
    • Zboží není skladem i když na eshopu píšou že skladem je

Po objednání položek, které byly skladem, přišlo upozornění, že skladem jedna položka není a bude za měsíc. Po mé odpovědi, ať tedy pošlou jen co mají, nebyla týden žádná reakce. Až po zavolání jsem se dozvěděl, že firma byla prodána a všechny objednávky budou odeslány nejdříve za měsíc, že dělají inventury. Nikdo se nenamáhal o tom zákazníky informovat.

Ač na stránkách bylo uvedeno, že je zboží skladem, po objednání dorazil email, že se má počkat na ověření.. Týden se nic nedělo, tak jsem vznesl dotaz, jak to vypadá - rychle přišla odpověď, že to ověří u dodavatele...
    Po dalších 10dnech zase dotaz - a rychlá odpověď - probíhá iventura - zboží bude nejdříve v půlce srpna tj. asi za dva měsíce...
    Opravdu nedoporučuji... DB

Všechno objednané zboží bude expedováno až po kompletním převzetí společnosti, tj. zhruba 15.8.2020

Neodpovídají, zboží jsem uhradil a tři týdny cekam

• 8.6.2020 po 22 hod mi byla doručena výzva k zaplacení, na kterou jsem reagoval a 9.6. jsem uhradil částku bankovním převodem. Do středy 17.6. žádná reakce, tak jsem urgoval nadodané a zaplacené zboží tel. a bylo mi řečeno, že mají inventuru, mění se majitel a zboží mi dodají nejdříve po 15.8. Objednávku jsem zrušil a požadoval vrácení peněz pro nedodržení smlouvy (dodací lhůty). Přišlo mi potvrzení storna, ale peníze ne.
    • Nedodal zaplacené zboží!

• Po zaplacení, žádné dodání, až po urgenci mi byla objednávka zrušena.

• Obchod dle sdělení mění majitele a je nespolehlivý

nedostatečná komunikace při reklamaci dodávky

• Posílají po 14 dnech od objednání dotazník spokojenosti a zboží nebylo ještě odesláno!

• Komunikativnost.
    • Rychlost dodání.

Obchod nedoporučuji. Krabice pod obalem byla podřená, špinavá a páchla společně se zbožím plísní. Součástí dodávky měl být i USB hub module, který v zásilce chyběl. Zásilku jsem nereklamoval, protože podstavec je skvělý a víceméně USB hub modul nepotřebuji. Podstavec jsem drhl týden čistícími desinfekčními ubrousky a už skoro nesmrdí. Takže už nikdy více.

• 1.5.2020 jsem nakupoval do 12.5.2020 mělo být naskladněno 12.5.2020 neměli na skladě a nevěděli kdy zboží dorazí - OBDOBÍ MIMOŘÁDNÉHO STAVU.

• nekomunikují při covidu

Objednané zboží, které avizovali skladem neměli - ok - ale ani po 5ti dnech nedali žádnou zprávu. Až po telefonickém dotazu jsme zjistili, že čekáme na zboží zcela zbytečně. Po dalším týdnu pošlou dotaz na spokojenost s nákupem...? IT řešení tohoto eshopu se asi vymklo z ruky.

• všivě dlouhá dodací doba

považuju za neuvěřitelný že za takovej majlant přijde zboží zhruba po měsíci a jako každej eshop se neobtěžujou mít naskladněné zboží a případně uvádět na webu, že zboží není dostupné a dostanete o tom hlášku den po objednání..

Objednáno před 10 dny, objednávka několikrát upraveny z důvodu nedostupnosti části objednávky a zboží dosud nedorazilo. Asi je vše třeba způsobeno současným stavem,ale mohl jsem dostat alespoň vědět kdy mi bude doručeno, a nebo že je v prodlení.

při objednaní jste nepotvrdili ani obědnavku.proto už nemam zajem o vaše zboži.a vaš obchod nikomu nedoporučují.

• Neznám výhodu zboží zatím nemám.

Zboží bylo zaplaceno převodem z Air banky 16.04.2020 ale do dnešního dne 27.04.20 jsem nic neobdržel.

• Vždy měli dobre ceny
    • Současně nefunkční odpovedi
    • Nedoručili zboží ani za 4 dny
    • Promeskany dárek k 10letemu výročí svatby
    • Nadále na urg. Emaily bez reakci

Jsem nevelmi milé překvapeni přístupem obchodníka v okamzik, kdy každý honí každou korunu. U objednávky č.1587194042. kdyby to alespoň napsali do automatické odpovědi objednávky ze na to kašlou, jestli to položili, mají zrušit web!