• Komunikace obchodu silně pokulhává
    • Zboží není skladem i když na eshopu píšou že skladem je

Po objednání položek, které byly skladem, přišlo upozornění, že skladem jedna položka není a bude za měsíc. Po mé odpovědi, ať tedy pošlou jen co mají, nebyla týden žádná reakce. Až po zavolání jsem se dozvěděl, že firma byla prodána a všechny objednávky budou odeslány nejdříve za měsíc, že dělají inventury. Nikdo se nenamáhal o tom zákazníky informovat.

• Solarni panel dorazil na palete - dobre zabalene!!
    • Vzdy poradi na telefonu , jsou ochotni a slusni!!
    • Maji dobre ceny
    • Emailova komunikace - neprisel mi email o potvrzeni objednavky
    • Spatna oraganizace objednavek

Zaplaceno dopredu. Penize dorazili na ucet v patek(telefonicky overeno).
    Tvrdili ze zbozi odchazi v pondeli, ale jeste ve stredu mi nebyli schopni dat cislo baliku. Zbozi dorazilo az v patek, takze bylo vse v poradku.

• široký sortiment
    • neuvadí počet kusů skladem
    • nepřehledný e-shop
    • různé ceny pro stejné zboží
    • komunikace

Nepřehledný e-shop, kategorie dle skladu. Celkem chaos a detektivní práce něco najít. Zboží může být i několikrát duplicitně a navíc pokaždé za jinou cenu. Není uvedena ani přibližná skladovost např. > 5ks apod. Objednával jsem blbé baterie CR2032 v počtu 6ks a jako velkoobchod měli skladem 2ks. Uživatel musí čekat než mu obchod dá vědět jestli vůbec je zboží skladem, i když je uvedeno skladem. No celkově bohužel ve srovnaní s jinými obchody a velkoobchody bych po této zkušenosti nedoporučil.

• žádná komunikace