Společnost je nyní v insolvenci.
    Kdo chce, měl by nyní zaslat svou pohledávku!
    Konec lhůty pro přihlášení pohledávek je 04.04.2022

Odkaz: https://isir.justice.cz/isir/ueu/evidence_upadcu_detail.do?id=D18B366AE9EF364EE05333F21FAC7862

• Výhody neexistují
    • Hnus fijalovej

To mi bylo jasný, že tyhle hovada jednou chcípnou. Jen lhát a podvádět lidi. Ještě, že jsem si od nich nic nekoupil, ale pamatuju si, jak jsem jim před lety volal, jak funguje ta jejich "doživotní záruka" na předražené zboží. No moc mi to vysvětlit nedokázali. Jo a prý každých 5 let úplně nové zboží výměnou za to, co máte 5 let doma, nebo jak dlouho, to jo!

• Žádná
    • Nesolidní podvodníci

Majitelé firmu vytunelovali na jaře 2020,kdy od jednoho z dodavatelů odebrali během 3 měsíců zboží za 1,4 MIO a nezaplatil ani korunu.Pak tam někoho nastrčili a ten obratem prohlásil likvidaci,likvidátor je nekontaktoval .A pan Okon se k dluhům nehlásí a drze tvrdí,že vůbec netuší, kdo zboží odebíral.Byl to promyšlený podvod.

• Zboží dorazilo včas a v pořádku.

Spokojenost. Doporučuji.

• není
    • likvidace

ITAGE, spol. s r.o.
    Dne 1.7.2020 vstoupila společnost ITAGE spol. s r.o. do likvidace a byl jmenován likvidátor. Žádáme věřitele společnosti o přihlášení svých pohledávek. Přihlášky zasílejte do datové schránky společnosti, nebo poštou na adresu : Albrechtická 94a, 794 01, Krnov. Likvidátor společnosti: Milan Cwiertka,+420607499602.

Adresa: Albrechtická 94a, 794 01, Krnov
    Telefon: +420607499602
    E-mail: [email protected]

• dobrý sortiment
    • rozumné ceny
    • společnost dnes už bohužel neexistuje

Šlo o docela dobrý a spolehlivý e-shop. Dnes už bohužel v likvidaci.

Sháním další věřitele této společnosti (pro uvedení společnosti do insolvence). Kontaktujte mne, prosím, na [email protected] Děkuji.

Nefunkční web - zaplacené zboží nedodali více jak měsíc, ani nepřišli zpět peníze

• Když neumíte něco z Vašich nabídek dodat, tak to alespoň sdělte nebo přiznejte. Byla by to normální slušnost.

Jestliže obchod nedodá zboží a vy přitom čekáte, je to na zrušení této firmy. Pokud se tak už náhodou nestalo.

Píší něco o invnetuře trvající 2 měsíce a do té doby že nebudou odesílat objednávky.... zbláznili se? Dva měsíce invetura????

• Firma s eshopem končí :-(

• 8.6.2020 jsem zboží objednal a ZAPLATIL. Po tlf. urgenci jsem zjistil, že prý firmu přebírá nový vlastník a dělá inventuru. Na e-maily, že bych rád dostal peníze zpět jsem dostal zprávu, že asi až za 2 měsíce. NESERIOZNÍ!!!

• Komunikace obchodu silně pokulhává
    • Zboží není skladem i když na eshopu píšou že skladem je

Po objednání položek, které byly skladem, přišlo upozornění, že skladem jedna položka není a bude za měsíc. Po mé odpovědi, ať tedy pošlou jen co mají, nebyla týden žádná reakce. Až po zavolání jsem se dozvěděl, že firma byla prodána a všechny objednávky budou odeslány nejdříve za měsíc, že dělají inventury. Nikdo se nenamáhal o tom zákazníky informovat.

Ač na stránkách bylo uvedeno, že je zboží skladem, po objednání dorazil email, že se má počkat na ověření.. Týden se nic nedělo, tak jsem vznesl dotaz, jak to vypadá - rychle přišla odpověď, že to ověří u dodavatele...
    Po dalších 10dnech zase dotaz - a rychlá odpověď - probíhá iventura - zboží bude nejdříve v půlce srpna tj. asi za dva měsíce...
    Opravdu nedoporučuji... DB

Všechno objednané zboží bude expedováno až po kompletním převzetí společnosti, tj. zhruba 15.8.2020

Neodpovídají, zboží jsem uhradil a tři týdny cekam

• 8.6.2020 po 22 hod mi byla doručena výzva k zaplacení, na kterou jsem reagoval a 9.6. jsem uhradil částku bankovním převodem. Do středy 17.6. žádná reakce, tak jsem urgoval nadodané a zaplacené zboží tel. a bylo mi řečeno, že mají inventuru, mění se majitel a zboží mi dodají nejdříve po 15.8. Objednávku jsem zrušil a požadoval vrácení peněz pro nedodržení smlouvy (dodací lhůty). Přišlo mi potvrzení storna, ale peníze ne.
    • Nedodal zaplacené zboží!

• Po zaplacení, žádné dodání, až po urgenci mi byla objednávka zrušena.

• Obchod dle sdělení mění majitele a je nespolehlivý

nedostatečná komunikace při reklamaci dodávky

Rychlost a dobrá cena