• Zbozi skladem

Naprostá spokojenost

• kvalitní produkt za výhodnou cenu
    • ...v úterý odešleme , ve středu odesíláme , ve čtvrtek předáváme dopravci .... zásilka nakonec dorazila až za 10dní od zaúčtování platby a navíc nekompletní . Hned slíbeno doposlání chybějícího , ale už jsem se smířil s tím , že nic nedorazí..

Reakce obchodu aaapple.cz

Děkujeme za Vaši reakci. Zpoždění v objednávce se týkalo pouze telefonu apple iPhone 6s 128 Gb Rosse (CZ distribuce) u kterého byla uvedena dostupnost 3 dny. Zboží bylo doručeno zákazníkovi 7 pracovních dní od vytvořené objednávky . Ke zpoždění také přispělo období prázdnin a dovolených, za což jsme se omluvili. Chybějící silikonový obal v hodnotě 280,0Kč jsme samozřejmě zákazníkovi odesílali.

Měl jsem ze začátku strach, že se jedná o podvod. Zbytečně. Vše proběhlo hladce, mobil s fakturou dorazil v termínu, vše ok. Komunikace perfektní.

• Ceny
    • Domluva
    • Obal (krabička) a návod v němčině (iPhone se)

Tento e-shop doporučuji každému. :)

Reakce obchodu aaapple.cz

Děkujeme za Vaši recenzi! Vždy máme u každého produktu uvedeno, jestli se jedná o cz distribuci nebo o distribuci evropskou. Je možné, že byla chyba v tomto případě na naší straně a informace nebyla aktuální. Omluva.....

• osobní přístup

• Nízké ceny, perfektní komunikace, zboží z CZ distribuce
    • Lehce amatérsky a "nedůvěryhodně" vyhlížející web

Spolehlivý obchod se zbožím, které deklarují na webu (CZ distribuce, skladem). Perfektní komunikace po telefonu - co bylo slíbeno, bylo dodrženo.
    K telefonu přišlo ochranné sklo, které bylo poškozené (možná dopravou). Po odeslání fotografie prasklého skla bylo obratem a bez jakéhokoliv řešení zasláno sklo nové.
    Děkuji a doporučuji.

• kvalita a cena

• vše

ok

• ochota

mohu jen doporučit

Super cena. Vše dorazilo v pořádku až na problém s PPL, ale to není problém obchodu. Doporučuji !!!

• Rychlost vyřízení objednávky
    • Osobní předaní proběhlo dle domluveného času
    • Přehlednost webu
    • Ochota
    • Ceny

Z osobních zkušeností bych obchod doporučil, osobní předání proběhlo dle domluvy. Oproti konkurenci výrazně lepší ceny a rychlost vyřízení objednávky Zboží zatím bez problému jedná se o 6s.

• super ceny

• Rychlost, komunikaci a nižší ceny oproti konkurenci.
    • asi ne slabina přímo obchodu, ale kvalita dopravy zboží. Dopravní firma sice dodala zboží v pořádku (zřejmě i proto, že Apple balí mobily opravdu důkladně),ale balík byl v takovém stavu (špinavý, zmuchlaný,pohozený na podlaze), že být tam křehké zboží, asi bych jej ani nepřebíral. Vzhledem k tomu, jaká byla cena balíku (2 ks iPhone S6) bych očekával jiné zacházení už jen vzhledem k uvedené ceně přímo na balíku.

Přes osobní telefonickou konzultaci a upozornění na to, že požaduji mobil iPhone S6 pro českou distribuci (která je také uvedena na stránkách) a ujištění, že to tak skutečně bude, jsem dostal mobil z distribuce pro Rusko, Slovinsko atd.. Po upozornění, že mi poslali ne to co jsem požadoval mi bylo nabídnuto, že mám mobil poslat zpět,a že mi ho vymění. Tuto možnost jsem již nevyužil,neboť se jednalo pouze o nálepku na krabičce v ceštině. Nicméně toto byl jediný nedostatek, jinak oceňuji komunikaci, ochotu a také to, že zboží došlo naprosto v pořádku (důkladně zabaleno), barva jakou jsem požadoval a bylo dodáno přesně v dohodnutém termínu. Pokud budu provádět další nákup, určitě jej provedu opět v tomto eshopu.

Reakce obchodu aaapple.cz

Děkujeme za Vaši recenzi! S přepravníma firmama bojujeme od samého začátku a takřka všude mají k předanému zboží stejný přístup. Je to prostě problém, což my můžeme těžko ovlivnit. Naštěstí se ještě nestalo, že by byl poškozen obsah zásilky. S panem Robertem jsme byli domluveni na telefony z CZ distribuce, ale záměna vznikla pouhým nedorozuměním. Vše jsme byli připraveni řešit podle požadavků pana Roberta. Většina našeho zboží je z české distribuce, pokud tomu tak není, je to u produktu napsáno.
    S pozdravem aaapple.cz

• Punkový přístup
    • Možnost zavolat přímo majiteli/provozovateli
    • Punkový přístup

Obchod určitě doporučuji, byl to rozhodně vtipnější zážitek než z velkých obchodů. Pán je jemně roztržitý, ale má opravdu snahu dostát svým závazkům a zboží je zcela ok.

• výboná cena
    • telefony jsou určeny pro ČR, takže nemusíte reklamovat přes prodejce, ale v autorizovaném servisu

Zatím jsem spokojen.

• V neděli večer objednáno v pondělí osobě doruceno
    • Chybí mi pojištění k produktu

• originální zboží
    • o chlup levnější než kdekoliv jinde
    • rychlá komunikace
    • Se žádnými sem se nesetkal

Doteď sem nakupoval u velkých prodejců, s maloobchodem sem neměl zatím žádné zkušenosti. Zpočátku sem měl trochu obavy, ale kladné recenze zde na Heurece mě přesvědčily a objednal sem. Sháněl sem iPhone SE, nikde nebyl skladem a na aaapple měli posledních pár kousků skladem. V pátek odpoledne sem zavolal, zda stihnou doručit do soboty. Vyskytlo se několik neočekávaných shod náhod a já toužil po iPhonu (druhý den sem odjížděl na týden pryč) a potřeboval sem mít k dispozici funkční mobil. . Pán mně ujistil, že ČP doručuje i v sobotu, ale musí se doručit na pobočku, pod kterou spadá alespoň 10 000 obyvatel. No a za necelých 24h už sem měl svůj telefon i v kapse :-)

• rychlost, cena
    • Emaily zaslané do obchodu padaly do spamfiltru, takže jsem jim nemohl napsat. Nakonec to ale nevadilo, protože zboží dorazilo velmi rychle.

Trochu jsem se bál na můj nákup použít pro mně nový e-shop, ale obavy byly liché a prodej byl bez problémů. Uvidíme, jestli nebudu potřebovat řešit nějaké RMA.

• Rychlost dodání, cena.
    • O žádných nevím