Bezproblémový nákup a rychlá dodací lhůta zboží, na které se u jiných e-shopů čeká i několik týdnů. E-shop rozhodně doporučuji.

• Okamzite po objednávce kontakt od obchodu pro upřesněni detailů.
    • Nevím

Použitelný obchod,funguje jak má.

• Rychla komunikace, super ceny
    • ?

• Dobré jednání
    • 100% -nový originální iphone
    • Výhodné ceny
    • Z CZ distribuce za tu cenu asi nejlepší nabídka

Píšu tuto recenzi hlavně abych podpořil tento obchod, byl to můj první nákup v menším obchodě s mobilními telefony a jsem spokojen

vše proběhlo v pořádku spokojenost největší

• slušné ceny
    • komunikace

v hodnoceních jsem četl něco o nestandardní komunikaci... ano, proběhlo to trochu jinak, ovšem v mém případě vysoko nad standardem

cca dvě hodiny od objednání mi zavolal chlapík, jestli by mi nevadilo, kdyby mi telefon někde předal "už dnes"... nevadilo a stalo se:)
    ...a když mi na místě předání můj starej telefon vypověděl službu a já měl zpoždění, neujel mi a počkal

• - rychlé dodání
    • - nízké ceny
    • - oficiální česká distribuce
    • - velmi dobrý přístup k zákazníkům
    • - nemá kamennou pobočku

Jestli budu kupovat další zařízení od Apple, tak pouze zde :)

Reakce obchodu aaapple.cz

Děkujeme za vaši recenzi ! Kamenou pobočku částečně nahrazuje naše kancelář v Praze na Karlíně , kde si lze zboží , po předchozí domluvě , převzít .
    Díky aaapple.cz

• Dobrá cena, slušné jednání

Tento obchod k nákupu doporučuji

• Dobrá komunikace se zákazníkem. Umí přiznat případný nedostatek ve své službě a tento zákazníkovi vstřícně kompenzovat.
    • Neumím ohodnotit. Umím pochopit, že nastane situace, že termín dodání zboží se protáhne. Nikdo nemůže mít neomezené zásoby skladem. Toto ale nelze chápak jako významnou slabinu vzhledem k uvedené výhodě obchodu.

Zkušenost s tímto obchodem je vynikající i přes nedopatření v prezentovaném termínu dodání. Objednal jsem iPhone 6s. Přestože zboží dorazilo s opožděním bylo toto zdržení řádně obchodem oznámeno s omluvou. Dokonce obchod zaslal jako "odpustek" za toto nedopatření sám aktivně zdarma krycí bezpečnostní sklo na iPhone. Přeji úspěšné další podnikání a hodně spokojených zákazníků jen tak dále. Obchod doporučuj všem kteří upřednostňují oboustranné férové jednání.

• Ochota,spolehlivost,domluva a osobní pristup

Je videt ,ze jsme opravdu narod zavistivcu ,kdyz se nekomu dari ,tak mu to zavistivci musi pekne zneprijemnit ,misto aby klienti byli spokojeni ,ze osobne jim predavate zbozi coz jsem uvitala ,tak hned zatim neco hledaji ,za me ,kez by se vsichni obchodnici starali o sve klienty jako tato firma. Ocenila jsem i poradenství ,než jsem se naučila s telefonem pracovat. Takže na ne komunikaci si opravdu nemezu stěžovat.Michaela Hovorkova

• Super přístup zboží jsem dostal ješte ten samý den
    • Nekomunikace

Negativni

Reakce obchodu aaapple.cz

V objednávce bylo vyplněno špatné telefonní číslo a tím došlo ke zmíněným komplikacím . Na email jsme reagovali až s třídenním zpožděním , za což se omlouváme .
    aaapple.cz

• Tento obchod jsem si vybrala nejen kvůli výhodné ceně výrobku, ale i kvůli perfektní komunikaci - okamžitým odpovědím, které od prodejce vždy přišly obratem, a hlavně vstřícnému jednání. Nepřipadala jsem si jako jeden z mnoha "nedůležitých" zákazníků jako u jiných eshopů, ale naopak.
    • Přes výběr dopravy poštou mi bylo nabídnuto osobní předání v Praze, které proběhlo naprosto bez problémů, se všemi doklady.
    • Oceňuji komplexní podporu, kterou eshop zákazníkům poskytuje.
    • Žádné.

Vzhledem k tomu, že jsem výrobek kupovala pro firmu a ne pro sebe jako soukromou osobu, v první chvíli jsem měla obavu z důveryhodnosti eshopu kvůli nízké ceně (aby nevznikl nějaký problém, který bych musela v firmě řešit). Tuto nedůvěru jsem ale po telefonátu s prodejcem okamžitě pozbyla a naopak mě velmi překvapila profesionalita a přístup k mé osobě jako k zákazníkovi. Celá komunikace a prodej proběhl bez problémů. Příští nákup telefonu opět provědu v tomto eshopu.

• I přes malé nedorozumění v komunikaci, které bylo později vysvětleno (špatně opsané tel. číslo) jsem byl velice spokojen. Telefon byl předán osobně panem prodejcem, který působil solidně, neměl jsem s ním žádné problémy. Mobil byl nový, originálně zabalený, vše OK. Jako navíc za chybnou komunikaci jsem dostal kompenzaci ve formě tvrzeného skla na telefon. Tento obchod můžu jen doporučit, nemusíte se ničeho bát

Super ceny, dobré jednání, zboží v pořádku, jen doporučuji

• Předností tohoto obchodu jsou nízké ceny.
    • Rozhodnutí, proč zde nakoupit, byly i pozitivní recenze.
    • Slíbený den zboží nedorazilo.
    • Zboží zaslané bez faktůry. Byla zaslaná e-mailem, po delší době čekání, a to až na telef. vyžádání).
    • Vše se vyřeřešilo po telef.domluvě, a to okamžitě.

Byl jsem požádán o pravdivou recenzi.
    Vše je tak. jak tady píši.
    V žádném případě bych si nepřál, aby mé poznatky vyzněly negativně, ba naobak.
    Obchod mě zaujal svými levnými cenami, zvlášť v mém případě, když jsem hledal iPhone 6 s Plus / 128GB.
    Není to levné zboží, kdo by nehledal tu nejpříznivější cenu ! ?
    Tento obchod nabízel v době, kdy jsem kupoval můj iPhone cenu 24 700,- Kč. Je to ta nejpříznivější cena, kterou jsem našel. Svými blízkými jsem byl zrazován, že v dnešní době nemohu věřit, že nebudu podvedený.Nenechal jsem se odradit a objednal jsem 13.března ( neděle ) - objednávka potvrzena...15.března zpráva, že měli malou nehodu, zítra pošlou... pozítří, 17-náctého, bych zboží měl obdržet, ale neobdržel jsem.
    To mě začalo znepokojovat, telefonicky jsem se informoval jak na tom mé zboží je. Dostal jsem odpověď, zádrhel byl v komunikaci se svým společníkem, ale v době mého telefonátu,zboží již muselo být na cestě. HNED DRUHÝ DEN,18- náctého, tj. v pátek, jsem ZBOŽÍ OBDRŽEL POŠTOU - JAKO SPECIÁLNÍ ZÁSILKU .
    Po rozbalení chyběla faktůra, jak je někde zvykem, čekal jsem faktůru e- mailem, ale čekal bych zřejmě ještě dlouho. Musel jse o ní zažádat telefonicky....neuběhlo ani 5 minut a mohl jsem tisknout..........
    Musím podotknout, že oba telefonáty byly příjemné, ochotně vysvětlené a následně vše napravené.

Shrnutím bych obchod doporučil a když vám nebude vadit pár telefonátů s příjemným vystupováním, věřte, že se můžete na tento obchod spolehnout.A pět dnů od ojednání zase není tak dlouhá doba čekání ☝️.
    Přeji trochu více pečlivosti, jinak Vám fandím.

• rychlost, flexibilita a dostupnost zboží
    • slabinou může být i koncový zákazník:)

komunikace = spokojenost na obou stranách

• Nákup za velmi dobrou cenu. Při předání žádný problém, velmi solidní jednání a snaha vyjít vstříc.
    • Trochu chaotická komunikace, ale jde spíše o úhel pohledu, než o něco zásadně negativního :)

Nákup doporučuji, firma je spolehlivá.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.