Objednala jsem telefon kvůli nízké ceně 25. 1. a 6. 2. zatím stále nedorazilo. Žádná reakce na e-maily. Poté jsem je zkoušela kontaktovat telefonicky. Pán, který mi volal zpátky se ani nepředstavil. Ale slíbil, že zjístí jak to s objednávkou vypadá a obratem mi napíše. Pak se celý den neozval. Nevím, jestli se vůbec ozve. Takže, je mi líto, ale tento obchod bych nedoporučila.

Chtěla bych všechny varovat před nákupem na tomto eshopu, skutečnost, že v případě platby na dobírku odesílají zboží hned ten den, to vůbec neexistuje, když jsem e-shop po 4dnech kontaktovala, pán se mi dušoval, že zítra už zboží odesílá, další den zase nic takže důvod: PPL nedorazilo vůbec do jejich obchodu - "jako omluvu Vám posíláme kryt a ochranné sklo zdarma", další den mělo PPL problém načíst PSČ Plzně, ale po dohodě měl obchod ještě ten den balík odeslat "Určitě zítra ho máte u sebe". Když se ani další den nic nedělo znovu jsem volala a bylo mi sděleno, že telefon není skladem a bude se muset objednat. Takže nechápu co celý týden odesílali když zboží neměli skladem. Nehledě na to, že celou dobu komunikujete s dvěma pány, kteří patrně nekomunikují ani mezi s sebou protože si mě přehazovali jako horký brambor a když se jednomu nechtělo nic řešit napsali mi SMS "Můj kolega Vám to vysvětlí" a kolega mi nebral tři dny telefon. Takové chování bych neočekávala ani u věci která bude stát 100 korun, natož o zboží za desetitisíce.

I po 11 dnech jsem stále neobdržela mobil.
    Po uskutečnění objednávky jsem obratem dostala automatický email o jejím obdržení a dále se nic nedělo.
    Na mnou zaslaný dotaz emailem neodpověděli a na telefonický dotaz mi slíbili odeslání do dvou dnů.
    Po další nečinnosti jsem objednávku zrušila.

Objednávka proběhla ve čtvrtek, další týden ve středu jsem tam volala kdy mi telefon dorazí. Pán mi řekl, že hned s tím kolega jede na poštu, že se omlouvá, že zapomněl. V pátek jsem tam volala znovu, že telefon stále nedorazil a pán mi řekl, že telefon zatím ani nedojde, protože popletli stav skladu a na telefon čekají. Proč mi teda ve středu říkal, že ho posílá? A další věc, den po mě si ten telefon objednala kamarádka, které jsem ty stránky doporučila a jí ten telefon příšel. Trošku divné přerozdělění objednávek, nemyslíte?

Reakce obchodu aaapple.cz

Dobrý den, za toto nedorozumění se omlouváme. Ke zmatkům z naší strany přispělo předvánoční období. Omluva!

• Super cena!
    • Netuším

Objednávku jsem učinil po telefonu a e-shop za mě vše vyřídil. Nakoupil jsem již vícekrát a budu nadále. Veškerý servis který obchod nabízí se mi líbí.

• Výhodná cena
    • Dobrá a rychlá komunikace

Odpověděli na e-mail během pár minut.
    Telefon přišel ve čtvrtek, přičemž jsem si ho objednávala předchozí týden v pátek.
    Dorazil českou poštou a v pořádku.
    Telefon je funkční a nijak se neseká(iPhone 6S 64GB).
    V tomto obchodě si již před půl rokem kupoval telefon přítel a byl hodně spokojený, a proto jsem ho zvolila také a můžu jen DOPORUČIT!!!

• doposud výborná komunikace s dodavatelem
    • Zatím žádné, to by se poznalo až při případné reklamaci

zatím mohu jen doporučit, dobrá komunikace, dobrá cena, bleskové doručení

• Celková spokojenost
    • Nevím o žádných

Doporučuji !

• Velmi dobrá cena
    • zboží bylo skladem

Moje první zkušenost s tímto obchodem je perfektní.
    Příští nákup už jen tady.
    Všem DOPORUČUJI.

• Vyhodna cena

Dobra komunikace, jeden den jsem objednal a druhy jsem si zbozi vyzvedl... Perfektni

• nenašla jsem

• Dobré ceny a přehlednost e-shopu
    • Velmi dobrá komunikace

Kvalitní internetový obchod s širokou nabídkou za perfektní ceny.Mohu vřele doporučit.

• Nevím, nezjišťovala jsem

Dobrá komunikace, rychlost předání.

Chválím za komunikaci a přístup obchodu při opožděném doručení zboží. Nakonec jsem dostal mobil s větší kapacitou za stejnou cenu a kryt mobilu jako dárek.
    Tento obchod může vřele DOPORUČIT.

• Skvělá cena.
    • Okamžitá reakce.
    • nevím

Naproso v pohodě

• Dobré ceny.
    • Nekomunikuje se zákazníkem kdybych nekladla dotazy nikdo by mě neinformoval o stavu objednávky.

Nelíbilo se mi ,ze mi při objednání bylo řečeno že zboží je skladem a do dvou dnů u nás opak byl pravdou ani po deseti dnech zboží nebylo naskladneno a dodáno... i když v konverzaci s obchodem mi bylo napsáno několikrát ze zboží je odeslano chyba je u PPL.Objednavku jsem zrušila a zboží koupila v jiném obchodě.

Reakce obchodu aaapple.cz

Dobrý den, chyby byla opravdu na naší straně, naskladnění jednoho produktu se výjimečně protáhlo. Není to pravidlem a za komplikace se omlouváme. Aaapple.cz

• je to levné
    • zboží dorazilo v pořádku
    • docela je slabá webová stránka

Nakoupila jsem zde poprvé a bála jsem se že zboží nedorazí, ale dorazilo a v pořádku.
    Zavolal nám nějaký pán a řekl že se zboží trochu opozdí (asi o 3 dny) a naoplátku nám pošlou kryt na mobil (iphone SE)-kryt je průhledný a silikonový.
    Jsme velice spokojeni :)

• velmi dobré ceny
    • dodací lhůta

Super komunikace, vše v pořádku :)