• komunikace se zákazníkem

Reakce obchodu aaapple.cz

tato recenze pochází z firmy, která telefony pouze překupuje a prodává dál. Objednávka byla na 3ks 6S 16gb. Při platbě na účet předem jsme čekali 48 hodin na peníze, hned po připsání na účet jsme druhý den telefony předali. Neopatrností došlo k poškození obalu u jednoho telefonu a tak jsme byli požádáni o výměnu, kterou jsme provedli dle domluvy hned následující týden nikoliv však ve 13:00h ovšem ,,až" v 16:00h z důvodu pracovního vytížení našeho člověka, který ovšem odvezl zboží až do firmy tzv. pod nos. Každopádně již dopředu jsme věděli jaká recenze od překupníků přijde. Přeprodejce výhodně nakoupí zboží a ještě jako BONUS pošpiní prodávajícího. Těžko pochopit jejich hodnocení 10 procenty. Hezký den

• Bezkonkurenční ceny oproti jiným obchodům s elektronikou. Výborná komunikace s prodejcem.
    • Nemohu posoudit, toto byl první nákup. Možná poněkud chaotické doručení ale to není chyba obchodu ale doručovací služby PPL.

Telefon dorazil v pořádku. Vše originálně zabalené bez známek používání. Česká nebo evropská distribuce. Možná trochu delší doba dodání. Na vině není obchod aaapple.cz ale dodavatelská společnost, která měla nějaké problémy s naskladněním konkrétního modelu. Jako omluvu za pozdější dodání jsem dokonce obdržel dárek, což je nezvyklé a velmi milé. Velice ochotný personál co se týká komunikace, soustavně mne informovali o stavu zásilky i o zdržení dodání - všechno naprosto bezchybné. Určitě zde v budoucnu ještě budu nakupovat. Pro mne je toto seriozní a naprosto spolehlivý obchod, který si váží zákazníků. Doporučuji tento obchod ostatním, kteří chtějí iPhone nebo další produkty od Apple. Přeji mnoho spokojených zákazníků. Díky.

• Kvalita komunikace
    • Žádné jsem nenasel

Vzhledem k tomu, ze jsem si objednal iPhone 6s 16 gb a dostal jsem 32gb takže hodnotím jak jinak, než kladně. Ještě jednou dekuji

• Výhodné ceny
    • Způsob balení relativně drahého telefonu (krabička byla pouze v měkké bublinkové obálce) mi nepřijde úplně nejšťastnější, je tam docela riziko poškození, hlavně tedy originální krabičky, což zrovna u těch od Applu zamrzí. Když to má být třeba dárek, jako v mém případě, nevypadá zcela otlačený roh úplně dobře.

Vcelku bezproblémový obchod. Poslali mi telefon i přesně na daný den, o který jsem prosil, takže asi i bezproblémová dohoda. I když tedy nevím, jestli nešlo třeba o náhodu, protože přímá reakce na e-mailovou prosbu mi nedorazila. :)

Reakce obchodu aaapple.cz

Děkujeme za Vaši recenzi . S přístupem přepravních společností k zásilkám bojujeme stále . Na zabezpečení zásilky pracujeme .Díky Aaapple.cz

• Pružnost, rychlost, skvělá komunikace
    • nezaznamenal jsem

Jasně, rychle, operativně bez zbytečných natahování. Toto je obchod o který nám jde. Super.

• Super cena, telefony z české distribuce. Ochotný obchodník, nové zboží při osobním odběru na pořádání rozbalil, nastavil češtinu, vyzkoušel a předvedl.
    • -

Doporučuji.

• rychlost , cena , kvalita
    • nevím

Zboží jsem obdržel hned druhý den. Vstřícné a osobní jednání.

• Komunikace a služby celkově vše.Cena i kvalita.
    • Nemá slabiny.

Bezproblémový obchod ve kterem se nemusi bat clovek nakupovat.Takhle kdyby fungoval kazdy eshop to by byla parada.Kvalita i cena perfektni.Priste urcite nakoupim opet zde.Dekuji a jednoznacne DOPORUCUJI.

• Nejlepší cena
    • Skvělá komunikace
    • Bleskové dodání
    • O žádných nevím

Tento obchod mohu jenom doporučit, zboží bylo odesláno v den objednávky, a to přesto, že jsem platil převodem z účtu (stačilo se jen dohodnout) - prostě v pátek objednáno a v sobotu dodáno. S takto vstřícným jednáním jsem se při nákupech na internetu ještě nesetkal.

Vše bez problému. Výborná komunikace. Kvalitní zboží. Mohu jen doporučit.

• Zboží za velmi příznivou cenu. Osobní komunikace s majiteli.
    • Občas muže působit lehce zmateně, ale vše vyrovná ochota a přizpůsobivost majitelů.

Velmi spokojen, po domluvě vyzvednutí v kavárně. Bezkonkurenční cena. Spokojenost jak s telefonem tak s obchodem.

• skvělá cena

super komunikace, trošku prodlení v dodání, každopádně za tak nízkou cenu to nevadilo :)

• Výborná komunikace s panem majitelem!!!

• rychlost , cena , kvalita
    • nevím o ničem

Zboží jsem obdržel hned druhý den po vytvoření objednávky . Vstřícné a osobní jednání oproti "velkým" e-shopům . Je vidět , že prodejcům záleží na spokojenosti zákazníka .

• Dobré ceny.

Korektní obchod a jednání.Vse v pořádku.

• Zadne
    • Vubec zadna komunikace

Objednané zboží vubec nedorazila, po telefonátu s prodejcem jsem byl ujisten, ze zboží je zabaleno a přípraveno pro dopravce a následující den bude doručeno. Ani po týdnu přepravce zboží nedostal. Tento obchod nedoporučuji.

Reakce obchodu aaapple.cz

Děkujeme za Vaši recenzi . Prachsprostě jsme na Vás zapoměli . Jednou za rok se nám to stane . Velká omluva ! S pozdravem Aaapple.cz

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• Pomalejší doba dodání.Prislo mi sice praskne tvrzene sklo,ale následují pracovní den zaslali nové,takže v poradku.obchod doporučuji.

Reakce obchodu aaapple.cz

Děkujeme za recenzi . Paní S objednala telefon 30/8 a byl jí doručen 2/9 kurýrem PPL . V úterý objednáno a v pátek byl telefon u zákazníka , to je naše "pomalejší doba dodání ". Spozdravem Aaapple.cz

• Velmi rychlé jednání
    • Cena zakoupeného produktu

Doporučuji tento obchod

• maličko zvláštně působí osobní odběr na recepci v budově, ve které sídlí mnoho firem, ale tento obchod na štítkách uveden není

S nákupem jsem spokojena, přestože jsem byla trošku skeptická k neznámému eshopu. Nicméně mé obavy se nepotvrdily a obdržela jsem, co jsem objednala. Vše tedy OK.
    Otázkou je, co by se dělo při případné reklamaci.
    Každopádně v tuto chvíli mohu obchod doporučit :)

Reakce obchodu aaapple.cz

Děkujeme za recenzi . Paní Veronika si jen štítku nevšilmla ! Je hned po levé straně za vstupními dveřmi do budovy . Paní V byla sama v časové tísni a předání v kanceláři (v šestém patře) odmítla , proto předání proběhlo na recepci .V budově platíme nemalý nájem , tak jako každá zde sídlící firma ! A co se záruky týká , tak V dostala veškeré informace , jak postupovat při případné reklamaci . Tak tedy ještě jednou....Na všechny apple telefony se vztahuje celosvětová applezáruka ! Tímto je právě apple výjimečný a jejich produkty může zákazník reklamovat kdekoliv u oficiálních prodejců produktů apple a to po celém světě !!! Navíc , pro nově zakoupené produkty apple , platí 3 měsíce telefonická apple podpora . Veškeré tyto informace jsou dostupné na stránkách apple.cz .
    Pro paní V jsme opravdu víc udělat nemohli . Chtěla osobní předání , měla ho ,chtěla CZ distribuci , má ji ,tak jako veškeré informace týkající se případné reklamace !