• Nejlepší cena
    • Skvělá komunikace
    • Bleskové dodání
    • O žádných nevím

Tento obchod mohu jenom doporučit, zboží bylo odesláno v den objednávky, a to přesto, že jsem platil převodem z účtu (stačilo se jen dohodnout) - prostě v pátek objednáno a v sobotu dodáno. S takto vstřícným jednáním jsem se při nákupech na internetu ještě nesetkal.

Vše bez problému. Výborná komunikace. Kvalitní zboží. Mohu jen doporučit.

• Zboží za velmi příznivou cenu. Osobní komunikace s majiteli.
    • Občas muže působit lehce zmateně, ale vše vyrovná ochota a přizpůsobivost majitelů.

Velmi spokojen, po domluvě vyzvednutí v kavárně. Bezkonkurenční cena. Spokojenost jak s telefonem tak s obchodem.

• skvělá cena

super komunikace, trošku prodlení v dodání, každopádně za tak nízkou cenu to nevadilo :)

• Výborná komunikace s panem majitelem!!!

• rychlost , cena , kvalita
    • nevím o ničem

Zboží jsem obdržel hned druhý den po vytvoření objednávky . Vstřícné a osobní jednání oproti "velkým" e-shopům . Je vidět , že prodejcům záleží na spokojenosti zákazníka .

• Dobré ceny.

Korektní obchod a jednání.Vse v pořádku.

• Zadne
    • Vubec zadna komunikace

Objednané zboží vubec nedorazila, po telefonátu s prodejcem jsem byl ujisten, ze zboží je zabaleno a přípraveno pro dopravce a následující den bude doručeno. Ani po týdnu přepravce zboží nedostal. Tento obchod nedoporučuji.

Reakce obchodu aaapple.cz

Děkujeme za Vaši recenzi . Prachsprostě jsme na Vás zapoměli . Jednou za rok se nám to stane . Velká omluva ! S pozdravem Aaapple.cz

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• Pomalejší doba dodání.Prislo mi sice praskne tvrzene sklo,ale následují pracovní den zaslali nové,takže v poradku.obchod doporučuji.

Reakce obchodu aaapple.cz

Děkujeme za recenzi . Paní S objednala telefon 30/8 a byl jí doručen 2/9 kurýrem PPL . V úterý objednáno a v pátek byl telefon u zákazníka , to je naše "pomalejší doba dodání ". Spozdravem Aaapple.cz

• Velmi rychlé jednání
    • Cena zakoupeného produktu

Doporučuji tento obchod

• maličko zvláštně působí osobní odběr na recepci v budově, ve které sídlí mnoho firem, ale tento obchod na štítkách uveden není

S nákupem jsem spokojena, přestože jsem byla trošku skeptická k neznámému eshopu. Nicméně mé obavy se nepotvrdily a obdržela jsem, co jsem objednala. Vše tedy OK.
    Otázkou je, co by se dělo při případné reklamaci.
    Každopádně v tuto chvíli mohu obchod doporučit :)

Reakce obchodu aaapple.cz

Děkujeme za recenzi . Paní Veronika si jen štítku nevšilmla ! Je hned po levé straně za vstupními dveřmi do budovy . Paní V byla sama v časové tísni a předání v kanceláři (v šestém patře) odmítla , proto předání proběhlo na recepci .V budově platíme nemalý nájem , tak jako každá zde sídlící firma ! A co se záruky týká , tak V dostala veškeré informace , jak postupovat při případné reklamaci . Tak tedy ještě jednou....Na všechny apple telefony se vztahuje celosvětová applezáruka ! Tímto je právě apple výjimečný a jejich produkty může zákazník reklamovat kdekoliv u oficiálních prodejců produktů apple a to po celém světě !!! Navíc , pro nově zakoupené produkty apple , platí 3 měsíce telefonická apple podpora . Veškeré tyto informace jsou dostupné na stránkách apple.cz .
    Pro paní V jsme opravdu víc udělat nemohli . Chtěla osobní předání , měla ho ,chtěla CZ distribuci , má ji ,tak jako veškeré informace týkající se případné reklamace !

• Komunikace pracovníků obchodu na telefonu
    • Možnost osobního odběru
    • Na žádnou slabinu jsem nenarazil

Někteří mě odrazovali od nákupu telefonu u "levného" neznačkového eshopu, ale já se přesto rozhodl využít nabídky eshopu aaapple.cz a jsem velice spokojen. Byl jsem překvapen velice vstřícným přístupem pracovníků tohoto obchodu. Před objednáním Iphone jsem do obchodu volal a od prvního kontaktu až po poslední jsem vždy dostal všechny odpovědi na mé dotazy v přátelském a velice vstřícném stylu. Kluci jsou profíci a dělají vše aby zákazník byl spokojený. Tento obchod vřele doporučuji!!!

• Levné, kvalitní, rychlé, spolehlivé
    • Žádné

• dobré jednání, odbornost

• Cena.

Chce to trošku trpělivosti.

• objednané zboží nedorazí

Telefon objednán cca před 14 dny, dle obchodu na skladě 2 kusy, zatím stále nedorazil. Komunikace s obchodníku p. Jirmanem a Dvořáčkem vázne, buď jsou na dovolené a nepracujou, příp. nezvedají telefon. V případě že se dovolám, tak se nejdříve diví, jak je možné, že telefon ještě nemám, pak slíbí že věc prověří a pak se dále nic neděje. Rozhodně nedoporučuji posílat peníze předem a asi ani nakupovat v tomto obchodě, zejména jestli na koupi telefonu spěcháte
    ---------------------------------------
    16. 8. 2016
    Toto je samozřejmě lež. Telefon jsem objednal na dobírku přesně dle formuláře, který e-shop nabízí. (Platba dobírkou, je běžná věc u 99% e-shopů, pane Dvořáček.) Pro platbu dobírkou jsem se rozhodl na základě recenze zákazníka, který měl stejně špatné zkušenosti jako já (telefon nepřicházel, obchod se furt na něco vymlouval, nebo nekomunikoval). Přikládám výčet výmluv a lží, kterých se mi během posledních 14 dní dostalo:1) telefon měl přijít z velkoskladu už v pátek, ale přišel až dnes, okamžitě posíláme.2) Na skladě sice byly 2 telefony ale vy jste byl až třetí zákazník, proto vám nepřišel obratem. 3) Telefon ztratili na depu PPL - máme od toho doklad a pošleme vám ho, abyste nám neřikal, že lžeme (nikdy jsem žádný takový doklad neobdržel, stejně jako mi nikdy nepřišlo potvrzení od PPL, že by převzali pro mě zásilku). Na konec dodám, že po napsání negativní recenze jsem se konečně dovolal a pan Dvořáček mi sdělil, že když píšu takové ošklivé recenze, tak se mnou ukončují obchodní styk a žádný telefon mi neprodají … (tak to mám tedy smůlu). Přeji hodně štěstí všem zákazníkům aaApple, a s tou platbou předem bych si to vážně rozmyslel…

Reakce obchodu aaapple.cz

Pan Kolín byl zakaznik s netradičním požadavkem ! Telefon chtěl poslat pod podmínkou, že ho zaplatí (pošle penize na náš účet), až bude mít telefon v ruce a vše si ověří, že je jak má být. V tomto by panu K nevyhověl žádný e-shop. Na to jsme mu nabídli jedině osobní předání, které bylo sprostě ( včetně nadávek a osobních urážek ) odmítnuto s příslibem negativní recenze. Což se i stalo. Díky za pochopení .

• komunikace
    • zatím nevím

• Super ceny, rychlost dodání a perfektní komunikace.
    • zatím nic

Všem vřele doporučuji,dobré ceny , rychlé odeslání, bezproblémová komunikace.

• Vyborna komuniikace. Rychlost vyrizeni objednavky. Osobni prevzeti s moznosti predvedeni zbozi.
    • Nema.

Profesionalni pristup.Zbozi CZ distribuce. Nizsi cena.