• Velmi dobrá cena
    • zboží bylo skladem

Moje první zkušenost s tímto obchodem je perfektní.
    Příští nákup už jen tady.
    Všem DOPORUČUJI.

• Vyhodna cena

Dobra komunikace, jeden den jsem objednal a druhy jsem si zbozi vyzvedl... Perfektni

• nenašla jsem

• Dobré ceny a přehlednost e-shopu
    • Velmi dobrá komunikace

Kvalitní internetový obchod s širokou nabídkou za perfektní ceny.Mohu vřele doporučit.

• Nevím, nezjišťovala jsem

Dobrá komunikace, rychlost předání.

Chválím za komunikaci a přístup obchodu při opožděném doručení zboží. Nakonec jsem dostal mobil s větší kapacitou za stejnou cenu a kryt mobilu jako dárek.
    Tento obchod může vřele DOPORUČIT.

• Skvělá cena.
    • Okamžitá reakce.
    • nevím

Naproso v pohodě

• Dobré ceny.
    • Nekomunikuje se zákazníkem kdybych nekladla dotazy nikdo by mě neinformoval o stavu objednávky.

Nelíbilo se mi ,ze mi při objednání bylo řečeno že zboží je skladem a do dvou dnů u nás opak byl pravdou ani po deseti dnech zboží nebylo naskladneno a dodáno... i když v konverzaci s obchodem mi bylo napsáno několikrát ze zboží je odeslano chyba je u PPL.Objednavku jsem zrušila a zboží koupila v jiném obchodě.

Reakce obchodu aaapple.cz

Dobrý den, chyby byla opravdu na naší straně, naskladnění jednoho produktu se výjimečně protáhlo. Není to pravidlem a za komplikace se omlouváme. Aaapple.cz

• je to levné
    • zboží dorazilo v pořádku
    • docela je slabá webová stránka

Nakoupila jsem zde poprvé a bála jsem se že zboží nedorazí, ale dorazilo a v pořádku.
    Zavolal nám nějaký pán a řekl že se zboží trochu opozdí (asi o 3 dny) a naoplátku nám pošlou kryt na mobil (iphone SE)-kryt je průhledný a silikonový.
    Jsme velice spokojeni :)

• velmi dobré ceny
    • dodací lhůta

Super komunikace, vše v pořádku :)

• komunikace se zákazníkem

Reakce obchodu aaapple.cz

tato recenze pochází z firmy, která telefony pouze překupuje a prodává dál. Objednávka byla na 3ks 6S 16gb. Při platbě na účet předem jsme čekali 48 hodin na peníze, hned po připsání na účet jsme druhý den telefony předali. Neopatrností došlo k poškození obalu u jednoho telefonu a tak jsme byli požádáni o výměnu, kterou jsme provedli dle domluvy hned následující týden nikoliv však ve 13:00h ovšem ,,až" v 16:00h z důvodu pracovního vytížení našeho člověka, který ovšem odvezl zboží až do firmy tzv. pod nos. Každopádně již dopředu jsme věděli jaká recenze od překupníků přijde. Přeprodejce výhodně nakoupí zboží a ještě jako BONUS pošpiní prodávajícího. Těžko pochopit jejich hodnocení 10 procenty. Hezký den

• Bezkonkurenční ceny oproti jiným obchodům s elektronikou. Výborná komunikace s prodejcem.
    • Nemohu posoudit, toto byl první nákup. Možná poněkud chaotické doručení ale to není chyba obchodu ale doručovací služby PPL.

Telefon dorazil v pořádku. Vše originálně zabalené bez známek používání. Česká nebo evropská distribuce. Možná trochu delší doba dodání. Na vině není obchod aaapple.cz ale dodavatelská společnost, která měla nějaké problémy s naskladněním konkrétního modelu. Jako omluvu za pozdější dodání jsem dokonce obdržel dárek, což je nezvyklé a velmi milé. Velice ochotný personál co se týká komunikace, soustavně mne informovali o stavu zásilky i o zdržení dodání - všechno naprosto bezchybné. Určitě zde v budoucnu ještě budu nakupovat. Pro mne je toto seriozní a naprosto spolehlivý obchod, který si váží zákazníků. Doporučuji tento obchod ostatním, kteří chtějí iPhone nebo další produkty od Apple. Přeji mnoho spokojených zákazníků. Díky.

• Kvalita komunikace
    • Žádné jsem nenasel

Vzhledem k tomu, ze jsem si objednal iPhone 6s 16 gb a dostal jsem 32gb takže hodnotím jak jinak, než kladně. Ještě jednou dekuji

• Výhodné ceny
    • Způsob balení relativně drahého telefonu (krabička byla pouze v měkké bublinkové obálce) mi nepřijde úplně nejšťastnější, je tam docela riziko poškození, hlavně tedy originální krabičky, což zrovna u těch od Applu zamrzí. Když to má být třeba dárek, jako v mém případě, nevypadá zcela otlačený roh úplně dobře.

Vcelku bezproblémový obchod. Poslali mi telefon i přesně na daný den, o který jsem prosil, takže asi i bezproblémová dohoda. I když tedy nevím, jestli nešlo třeba o náhodu, protože přímá reakce na e-mailovou prosbu mi nedorazila. :)

Reakce obchodu aaapple.cz

Děkujeme za Vaši recenzi . S přístupem přepravních společností k zásilkám bojujeme stále . Na zabezpečení zásilky pracujeme .Díky Aaapple.cz

• Pružnost, rychlost, skvělá komunikace
    • nezaznamenal jsem

Jasně, rychle, operativně bez zbytečných natahování. Toto je obchod o který nám jde. Super.

• Super cena, telefony z české distribuce. Ochotný obchodník, nové zboží při osobním odběru na pořádání rozbalil, nastavil češtinu, vyzkoušel a předvedl.
    • -

Doporučuji.

• rychlost , cena , kvalita
    • nevím

Zboží jsem obdržel hned druhý den. Vstřícné a osobní jednání.

• Komunikace a služby celkově vše.Cena i kvalita.
    • Nemá slabiny.

Bezproblémový obchod ve kterem se nemusi bat clovek nakupovat.Takhle kdyby fungoval kazdy eshop to by byla parada.Kvalita i cena perfektni.Priste urcite nakoupim opet zde.Dekuji a jednoznacne DOPORUCUJI.