• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

objednal jsem žárovky,které jsem vrátil požadovvané nedorazily a mám uhrazeno - nedostal jsem odpověd

• Široká nabídka
    • Zboží označené jako "skladem" je zjevně "skladem u dodavatele"... a pak tam ve skutečnosti není.

Reakce obchodu Žárovky.cz

ano, to se bohužel může stát. Aktualizace skladu od Ecolite probíhá každé dvě hodiny, ale pokud je položka skladem v nízkém počtu u výrobce, může být chybně naskladněna nebo poškozena a pak ji nedostaneme. To zjistíme až při fyzickém vyskladňování našich objednávek u Ecolite. Zákazníky informujeme, pokud nastane problém.

s pozdravem a omluvou za způsobené komplikace
    Zarovky.cz

Velmi dlouhá doručovací doba.

Dobry den,
    Vase objednavka byla ucinena 29.12.2023.
    Do emailu Vam prislo potvrzeni objednavky s predpokladanym terminem odeslani 24.01.2024.
    Objednavka byla od nas odeslana 16.01.2024.
    Na zacatku roku byva dodaci doba ovlivnena inventurami.

dekujeme a prejeme klidny den

ZAROVKY.cz

špatné informace o objednávce, velmi pozdní doručení

Dobry den,
    Vase objednavka byla ucinena 09.01.2024 . V potvrzeni objednavky, ktere Vam prislo do emailu po ucineni objednavky bylo uvedeno datum predpokladaneho odeslani: 17.01.2024.
    Vase objednavka od nas byla odeslana 17.01.2024. Dorucena k Vam byla 18.01.2024.

ZAROVKY.cz

Tovar nebol dodaný ani mesiac po objednaní (stav pri objednaní "na sklade, posielame nasledujúci pracovný deň"). Po dvoch týždňoch na môj dotaz odpovedali, že tovar nemajú, čakajú dodávku z Nemecka (tam stojí polovicu). Objednávka samozrejme zaplatená vopred, na další dotaz žiadna odpoveď. Že som tovar akútne potreboval, asi nepotrebuje komentár.

Zakoupil jsem si dvě pohybová čidla na telefoní kartu.
    Snadná montáž a co se nestalo a to, že když jsem jedno čidlo namontoval
    tak to píská a volá i když není žádný pohyb je to prostě katastrofa.
    Nefunguje to jak má.
    Druhé jsem ještě ani nezkoušel protože mam pochybnosti zda vůbec půjde tak jak má. Nebudu je reklamovat ani vracet protože na to nemam čas se s tím zabývat. Pravděpodobně skončí v popelnici a koupím si jiné od jiného dodavatele.

Zboží mělo být skladem, ale nebylo. Špatná komunikace.

ZÁSUVKA 1 a později další přestala fungovat.co na to řikate

Dobry den,
    pokud Vam zasuvky nefunguji, napiste nam to, prosim. Neevidujeme od Vas zpravu, ze jsou nefunkcni.
    Prijeme zasuvky do reklamacniho rizeni.
    Zaslani do reklamace je bezplatne pres sit vydejen Zasilkovna.

dekujeme

ZAROVKY.cz

zboží,které jsem objedal,bylo potvrzo,ale po 4 dnech mně bylo zděleno,že zbo/žárovky,nejsou na skladě/.Myslím si,že by toto mněli vědět dříve a nenechat proběhnout objednávku.

Reakce obchodu Žárovky.cz

kolegyně na obchodním oddělení Vám vysvětlila, že z 10 objednaných kusů máme skladem 2 a další aktuálně výrobce bohužel v Řecku skladem nemá. Neprodáváme pouze zboží, které máme přímo na skladě, ale objednáváme i svítidla na zakázku či od zahraničních výrobců. Myslíme si, že si zákazník zaslouží mít možnost objednat i zboží, které v běžném obchodě nesežene. Samozřejmě se může stát, že výrobce má výpadek a v takovém případě zákazníky ihned informujeme a řešíme alternativu. Nejsme jen roboti, kteří pouze přijmou a vydají objednávku, ale zakládáme si na tom, že víme, co prodáváme a dokážeme zákazníkům pomoct s výběrem jak žárovek, tak svítidel.

Jednatel

• Doba dodaní

Obchod nekomunikuje nedovoláte se třeba dva dny ani nezavolají zpět.Zboží odeslali za 14 dní.

zatím jsem žádné zboží neobdržel , po cca 10 dnech od objednávky, a to se mě ptáte jak jsem spokojen ?

Dobry den,
    Vase objednavka byla prijata 19.07.2023.
    Jako zpusob platby jste zvolil platbu predem na bankovni ucet.
    Vami objednane zbozi - celovka Ledlenser pro Vas byla rezervovana tyden od prijeti objednavky.
    Po tydnu byla uvolnena a prodana jinemu zakaznikovi.
    Vasi platbu za objednavku jsme obdrzeli 31.07.2023.
    Po pripsani Vasi platby na nas ucet jsme od vyrobce zjistili, ze u teto celovky byla ukoncena vyroba.
    O tomto jsme Vas informovali a vratili Vam uhrazenou castku zpet.
    Zkuste se prosim obratit na
    , kde by mohli mit celovku jeste k dodani.

dekujeme

ZAROVKY.cz

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Maji v nabidce i atypicke zbozi.

U zbozi bylo uvedeno, ze je skladadem a po telefonu mi pani z obchodu rikala, ze dodani probehne behem nasledujicich cca 3 dnu. Misto toho jsem na to cekal snad 2 tydny. Zbozi jsem potreboval dodat co nejdrive. Kdybych nemel jeste jednu nahradni zarovku v zaloze, byl by to pro nas velky problem.

dekujeme Vam za zpravu.
    Specialni zarovky, ktere jste objednal jsme pro Vas meli pripravene druhy den po objednani (18.01.2023).
    Spolecne s temito specialnimi zarovkami jste jeste objednal autozarovky, ktere jsme skladem nemeli, byly na objednavku z OSRAMu, z Nemecka.
    V emailovem potvrzeni objednavky byl pak proto uvedeny predpokladany termin odeslani od nas 27.01.2023.
    Autozarovky k nam dorazily 23.01.2023 a my jsme obratem ten samy den kompletni objednavku odeslali k Vam.

ZAROVKY.cz

• Zboží nedorazilo, ale o hodnocení si obchod říká. Není to drzost?

Dobry den pane Honzo,
    v potvrzeni Vasi objednavky, ktere Vam prislo do emailu, je uvedeny predpokladany termin vyrizeni 05.02.2023.
    Tento termin bude dodrzen. Mame potvrzene dodani od vyrobce k nam na 03.02.2023.
    Dotaznik rozesila Heureka bez vazby na stav objednavky.

• široká nabídka

Zboží objednáno 13.1.2023 s informací, že bude odesláno 16.1.2023. Dnes je 24.1.2023 a ze strany obchodu žádná informace o odeslání zboží. Objednávku ruším.

Dobry den,

potvrzujeme storno objednavky. MEGAMAN misto puvodne objednaneho modelu zavedl 4,8W s tim, ze misto 1 000 000 sepnuti, ma 100 000. Ty jsou skladem. Meli jsme jeste objednane posledni kusy puvodniho modelu pro Vas z jednoho skladu na Morave, ale bohuzel nedorazily.

s pozdravem a omluvou za zpusobene komplikace

Michal Vondra

• Absolutně nedodržují termín dodání, píšou u zboží do 10 dnů, skutečnost je 20 dnů po dvojím urgování.

Pokud máte na zboží čas několik týdnů, tak tu nakupte, pokud chcete zboží brzy, tak rozhodně nedoporučuji.

Reakce obchodu Žárovky.cz

dodací termín je dodržen dle našich statistik v 85% případů. Pokud nastane problém, řešíme ho jak s výrobci, tak se zákazníky. Konkrétně u vaší objednávky byl jeden kus skladem, další nám dorazily 22.12. z Polska. Termín tedy oproti původní informaci nebyl dodržen o 3 dny. Za to se velmi omlouváme.

Zarovky.cz

• Lživé informace o dodání. Je to 22 dní a stále nemám objednané zboží.
    • Neustále posouvají datum dodání
    • Tato zkušenost se opakuje už u druhé objednávky. Další šanci již obchodu nedám.

Nakoupil jsem zde dvakrát a jsem zvědav, jestli se té druhé objednávky někdy dočkám.
    S tímto obchodem už po dpkončení nechci už nic mít. NESPOLEHLIVOST!

Reakce obchodu Žárovky.cz

rozumíme Vašemu rozladění. Stav skladu je přesně takový, jaký uvádíme. Skladem je poslední kus objednané tlumivky. Jelikož se jedná o položku, kde je ukončena výroba z důvodu nařízení EK, je poměrně zdlouhavé a složité dohledávat poslední kusy po celé EU. Čekáme na potvrzení ze dvou posledních skladů ve Francii a Belgii a poté Vám zašleme finální informaci. Samozřejmě Vám nebráníme objednávku stornovat a hledat někde jinde. Snad budete mít štěstí.

Kupzarovky.cz

objednal jsem si žárovky H1 Osram Night breaker Laser +150% a přišly mě OsramNight breaker Silver +100%

Reakce obchodu Žárovky.cz

situaci prosím musíte řešit s heureka.cz, která má chybně napárovaný produkt a kde jste objednávku udělal. My jsme ji o tomto informovali šestkrát. Bohužel Vaši objednávku jsme nestihli zastavit v expedici a byla již odeslána.

S omluvou
    Kupzarovky.cz

Udaný termín dodání 12.12.22 posunut na 20.12.22 a zatím nedodržen. Pokusy o telef. kontakt opakovaně nemožné