Přišla mi vratka peněz z obchodu a dodnes nechápu proč. Objednávku obchod zrušil z mě neznámého důvodu!!

Dobry den pane Tome,
    Vase objednavka na vymenu bombicky Sodastream 199Kc byla ucinena 28.12.2021 22:44.
    Dne 29.12.2021 11:29 jsme Vam pri zruseni objednavky zaslali zpravu nasledujiciho zneni:
    " Dobry den, bombicku lze vymenit pouze u nas na prodejne Sekaninova 64, Praha 2. Nelze zasilat. Bombicku muzete vymenit v EURONICS ČR a.s. Náměstí Svobody 18 . KupZarovky.cz "
    Kontaktujeme Heureku s dotazem, proc Vam zminena zprava nebyla dorucena.

dekujeme a prejeme Vam vse dobre do noveho roku

KupZarovky.cz

• Firma dodala zboží rychle a dobře zabalené.
    • Dodané zboží je nekvalitní, takovým by si firma kazit renomé neměla.

Dobry den,
    je nam lito, ze Vam obycejne zarovky praskly ihned po namontovani. Zbozi muzete do 14ti dnu vratit bez udani duvodu. Vzhledem k tomu, ze se do CR dovazi uz jen zarovky bud z Ciny nebo z Ukrajiny, muzeme nabizet pouze tyto dve znacky. Je zrejme, ze kvalita nebude srovnatelna s nemeckou vyrobou, ale tak to bohuzel je. Stale se najdou zakaznici, kteri klasicke zarovky vyzaduji a vzhledem k tomu, ze se prodavaji po stovkach kusu a reklamace na ne se drzi do 1.2%, nevyradili jsme je ze sortimentu. Pro Vas je jedinne reseni a to prechod na LED zarovky.

Kupzarovky.cz

Zboží, které podle e-shopu bylo skladem, nebylo expedováno ani týden po objednání.

Dobry den,
    zbozi skladem primo u nas nebylo. Proto Vam system u polozek psal odeslani 7.12., coz je 1 tyden po objednavce. Tento termin jste dostal i v potvrzeni objednavky. Zasilka je jiz na ceste k Vam.

Kupzarovky.cz

Dlouhá dodací doba,17. 11. objednáno,mělo být až 29.11.,budiž. Obchod se neozve,aby dal sám najevo,proč zpoždění.Po telefonické urgenci 3.12.přišel e mail,že zboží dorazí 7.12.Ale to je ve hvězdách.Tak čekám.....

Dobry den,
    ano standardne Vami objednana lampa byva z Nemecka dodana do deseti pracovnich dnu, ale bohuzel doslo k posunuti dodani o 4 pracovni dny. V pondeli odpoledne bude lampa pripravena na prodejne v Praze. V soucasne dobe muze vlivem pretizenych spedic a skladu dochazet ke zpozdenim, za to se omlouvame a prijmete prosim jako kompenzaci zpusobenych problemu na zbozi dodatecnou slevu.

Kupzarovky.cz

• Pokud žádáte pochvalu, lituji, dnes je to 9 dní, co jsem dostal potvrzení o přijetí objednávky a tím to vše skončilo. Jelikož nemám dosud objednané zboží, nemám ani kladný názor na e-shop. Pro info - objednávka má vaše číslo 132055. Huryta

Dobry den,
    termin dodani Vasi objednavky je 2.12. Polozka Heitronic je z Nemecka s dobou dodani 14 dnu. Proto neni mozne, abyste mel objednavku do deviti dnu. Terminy posilame automaticky v potvrzeni objednavky.

Kupzarovky.cz

Na dotaz ohledně reklamace nám bylo nepřímo sděleno, že nemáme šanci. Kupovali jsme vánoční světýlka a bylo nám sděleno, že na případnou reklamaci mají měsíc a na přání, ať světýlka vyzkouší, sdělili, že nemají možnost. Tak si skutečně nepředstavujeme jednání se zákazníkem .

Dobry den,
    reklamace na klasickou zarovku uznavame do mesice. Je to vlaknova zarovka na kterou se ze zakona vztahuje zaruka pouze na vady materialu. Coz pokud Vam praskne vlakno v zarovce ve vanocnim retezu, tak to neni vada materialu. Nadstandardne ale davame i na tyto situace jeden mesic zaruku.

• Zboží nebylo dodáno.
    • Prodejce nekomunikuje.

Dobry den,
    komunikujeme s Vami po emailu a po SMS. Mate objednane LED trubice Philips, ktere nejsou skladem v CR. U Philipsu zjistujeme termin dodani. Pro urychleni dodavky jsme Vam nabidli alternativu od znacky OSRAM.
    Zatim od Vas nemame zpetnou vazbu, zda si prejete pockat na dodani Philips ci zamenit za rychleji dodatelny OSRAM.

KupZarovky.cz

Při osobním vyzvednutí zboží v tašce chyběly 2 žárovky za 550kč, teprve po kontrole a upozrnění mi je vydali. Není to poprvé co se jim to stalo. Minulý rok to samé, je to jakási "tradice".

Reakce obchodu Žárovky.cz

situaci prověřujeme. Určitě to není záměr a procento chyb při expedici zboží držíme do 0.5% a stále pracujeme na jeho snížení.

Ještě jednou se omlouváme za zpusobene komplikace.

Kupzarovky.cz

• obchod neměl deklarované zboží skladem

21.9.2021 obchod potvrdil mou objednávku, objednané zboží bylo deklarováno že je skladem. 1.10.2021 mě obchod informoval že tento typ se již nevyrábí a nemohou ho dodat. Čili obchod který nemá zboží a nabízí ho.
    Ja ko alternativu nabídli zcela odlišný model jiných (nižších)parametrů za stejnopu cenu !

Dobry den,
    ano bohuzel je to tak. Celovka mela byt v dobe objednani skladem v Nemecku - posledni kus. Po tydnu bohuzel od vyrobce prisla informace, ze polozka nebyla dohledana a vyroba ukoncena. S tim bohuzel nic neudelame. Nabidli jsme Vam tedy nastupce, ktery LED LENSER nove dodava za stejnou cenu jako puvodne objednany model.

Kupzarovky.cz

Z pěti žárovek, které jsem koupil byly tři zabalené v bublinkové folii a dvě byly volně vložené do krabičky, lze se tedy domnívat, že se jedná o vrácené kusy, případně kusy, které už dříve někde svítily. Horší však je funkčnost samotných led žárovek, Intenzita světla kolísá, jednou svítí krásně a podruhé velmi slabě. Jedná se sice o levné, ale nekvalitní zboží, jehož koupě se bohužel prodraží.

Reakce obchodu Žárovky.cz

žárovky určitě nebyly použity. Jedná se ale o dvě várky dodávek od výrobce. Nechali jsme překontrolovat sklad a část žárovek dodal výrobce ACA uvnitř krabiček v bulince, část bez bublinky.
    Co se týká kvality LED žárovek, cena odpovídá kvalitě a může se stát, že nějaké kusy nebudou fungovat správně. Samozřejmě můžete žárovky reklamovat. Obraťte se prosím na [email protected]. Reklamace je zdarma vč. dopravy.

Kupzarovky.cz

Objednával jsem zboží, které mělo být skladem.
    Uběhl týden a stále nic nedorazilo. Teda přišel pouze dotazník spokojenosti. :)
    Raději nakupte jinde.

pomalé dodání

Reakce obchodu Žárovky.cz

Vaše objednávka byla odeslána 9.7. tak, jak jsme avizovali emailem i SMS. Zítra byste ji tedy měl obdržet.

Nespokojen

dostala jsem sms, že mi potvrzují objednávku,ale nic o tom,že to je k vyzvednutí a od kdy do kdy to už vůbec neee, špatná komunikace

Dobry den,
    ano omlouvame se, dodavka od vyrobce ma bohuzel zpozdeni z duvodu vypadku naskladneni Vami objednaneho svitidla. Puvodne melo byt u vyrobce skladem, ale termin dodani se posunul o 4 dny. Jak jsme Vam psali, jako omluvu prosim prijmete dopravu zdarma k Vasi objednavce.

Kupzarovky.cz

Dne 3.5. 2021 jsem zaslal objednávku , dnes je 11. 6. 2021 a stále jsem nic neobdržel . Obchod se jen jednou ozval o posunutí objednávky ,ale jinak nekomunikuje.

Dobry den,

O terminu jste byl informovan, bohuzel az 14 dni po Vasi objednavce.
    Termin, ktery Vam byl zaslan bylo cca 3.6.2021, ani ten nam dodavatel nedodrzel, a nikdo Vas uz bohuzel o tom neinformoval.
    Az na zaklade Vaseho emailu, byla objednavka stornovana.

Velice se omlouvam za spatnou komunikaci z nasi strany.

s pozdravem,
    Lucie Hetfleisova
    Kupzarovky.cz

Prodávají baterie v blistrech, balení po dvou. Ale cenu uvádějí za kus. Chcete 8 kusů baterií, tak dáte logicky 4 balení, ale dostanete 4 baterie. Pak si musíte znovu zaplatit poštovné, kvůli doobjednání dalších 4 kusů baterií. A tím vás vyjdou pěkně draho. Ale to už uděláte v jiném Eshopu, protože s tímhle už nechcete mít nic společného.

Dobry den,
    ano cenu mame uvedenou za 1ks. Do kosiku Vam to umozni vlozit pouze nasobek kusu v baleni. Jak jsme Vam psali, je toto jasne uvedeno v popisu produktu, ze cena je za 1ks baterie a baleni je po 2ks baterii. Cena za baleni je standardni, neni nijak navysena oproti konkurenci, proto Vas nemuze vyjit nic "pekne draho". Na srovnavacich uvadime pak cenu za baleni tak, aby nemohlo dojit k omylu. Musime konstatovat, ze jste prvni zakaznik, ktery se podivuje nad tim, ze za cenu 10 Kc nedostane 2ks baterii, kdyz stoji bezne v obchodech toto baleni kolem triceti korun.

Kupzarovky.cz

K zakoupenému zboží jsem nedostal daňový doklad - fakturu. Místo toho jsem obdržel dokument s fiktivním názvem "Dodací list k vydané faktuře". Důvodem tohoto jednání prodejce může být daňový únik a nemožnost uplatnění reklamace případné vady výrobku (žárovek).

Dobry den,
    danovy doklad posilame do emailu po prevzeti zasilky. Pokud ho nemuzete najit, muzete si ho stahnout primo u objednavky v administraci. Pripadne nam poslete email a my Vam fakturu doposleme. Myslime, ze je rozumnejsi resit to primo s nami, nez psat hned negativni hodnoceni na heureku s cilem nas poskodit. Co se tyka uplatneni zaruky, i kdyz fakturu ztratite, staci nam cislo objednavky.

Kupzarovky.cz

• Nabízejí co nemají na skladě.

Reakce obchodu Žárovky.cz

ano, nabízíme samozřejmě i svítidla a zarovky, která nemáme přímo na sklade. U každé položky je uvedena dostupnost produktu. Pokud nastává nějaký problém s dodávkou, vždy se zákazníkem komunikujeme a situaci řešíme. Pokud má dovozce výpadek v naskladneni produktu do ČR, nemůžeme s tím bohužel nic dělat.

Kupzarovky.cz

Dne 3.3.2021 objednáno zboží, které sice nebylo skladem, ale dostupnost uváděna 10 dní. Výzva k vyzvednutí objednaného zboží zaslána 14.4.2021. Při vyzvedávání zboží 15.4.2021 zjištěno, že objednávka není kompletní, jedna položka chyběla. Na skutečnost, že objednávka nebude kompletní jsem předem upozorněn nebyl. Vzhledem k uvedenému nemohu tento e-shop dobře hodnotit.

Dobry den,
    zrejme jste se spletl. Rozdeleni objednavky jste odsouhlasil, protoze jsme Vas informovali, ze jedno svitidlo bude az v cervnu. Objednavka tedy byla na Vase prani rozdelena a dnes jste si ji vyzvednul.

1) na nastenne svitidlo jsem cekala"jen" mesic a pul
    2)pokud bych se neozvala, jak to vypada s moji obj. troufam si rict, ze bych cekala jeste hodne dlouho
    3) za necelych 1600kc mi doslo kus jakyhosi plastu v hodnotě, kdyz to prezenu tak 600kc
    4) co treba dodat potrebne srouby a hmozdinky?
    Dekuji, ale u vas uz si nic neobjenam :)

Dobry den,
    svitidla CLEONI jsou vyrabena na zakazku. Proto je doba dodani kolem jednoho mesice a muze byt i dele. Hodnoceni svitidel je samozrejme subjektivni nazor. Ceny neurcujeme, prebirame je od dovozcu. Co se tyka hmozdinek, nejsou vzdy soucasti dodavky. Nekteri vyrobci hmozdinky do svitidel davaji, nekteri ne. Toto my neovlivnime.

Michal Vodra