• Žárovky nebyly funkční, v zásobníku na baterie chyběly diody, než bych zboží vracela a platila poštovné, tak se s tím manžel nějak popral a funguje to.

• čekám již tři týdny, přišly mi dva maily, že objednávka je na cestě a nic. NEDOPORUČUJI.

• z Číny by to bylo rychlejší

Je docela drzost zaslat dotazník spokojenosti, když objednávka z 18.11.22 měla přijít do 28.11.22 a dnes je 5.12.22 a zásilka je ještě někde na cestě...

dekujeme Vam za zpravu.
    Dotaznik spokojenosti zasila Heureka.cz automaticky bez ohledu na aktualni stav objednavky.
    Omlouvame se Vam za prodleni, puvodni termin odeslani 28.11.2022 se posunul na 02.12.2022.
    Objednavka je nyni pro Vas na zvolenem vydejnim miste pripravena k vyzvednuti.

s pozdravem a pranim klidneho dne

• Velký výběr
    • Přehledný e-shop
    • Dobré jednání
    • Nejistota doručení zboží

12. října jsem udělala objednávku, 25. října oznámili, že bude odesílat asi 31. října, dnes je 1. listopadu a stále nemám zprávu, kdy tedy budou odesílat a zboží obdržím - zaplaceno již dávno mám.

Dobry den pani Wagnerova,
    cekame na dodani polozky LED zarovky
    CENTURY LED HRUŠKA HARMONY 95 12W E27 2700K Ra95 1055Lm 240d 60x119mm IP20 CEN HRG3-122727
    Tyto LED zarovky jsou na objednavku z Italie.
    Dovozce nam sdelil predpokladany termin dodani k nam 31.10.2022.
    Doslo ke zdrzeni a aktualni potvrzeny termin dodanik nam je 02.11.2022.
    Kompletni objednavku budeme od nas odesilat 02.11.2022, dorucovana k Vam bude 03.11.2022.

prejeme klidny den

KupZarovky.cz

Objednáno 8.10.2022, aktualizace objednávky kvůli doskladnění chybějící položky 14.10.2022, dnes 22.10.2022 zboží stále nedorazilo, nulová komunikace ze strany obchodu.

Objednáno 13 dní nazpět. Zboží prozatím nedorazilo

• Datum dodani mesic v dnesni dobe je opravdu neumerny, nelze platit kartou online

Dobry den,
    Vami objednane zbozi k nam jde od nemeckeho vyrobce.
    Vyrobce nam sdelil, ze neni znama poloha nasich zasilek se zbozim, proto nam zaslal zbozi znovu.
    Jeho dodani ocekavame kazdym dnem.
    Platba kartou online u nas mozna je, pres platebni branu GoPay.

dekujeme a prejeme klidny den

KupZarovky.cz

• Zboží skladem a dostupné jako nikde...
    • Dlouhé dodací lhůty... Příklad...objednala jsem v neděli, dle info jsem měla dostat zboží již ve čtvrtek, ale bohužel dorazilo až následující pondělí...

Nedodržení lhůty poslání, potřebovala jsem zboží v co nejkratším možném termínu, ale bohužel se nestalo...nedodrželi poslání v termínu co měli ...

Dobry den,
    dekujeme Vam za zpetnou vazbu.
    Bohuzel se potykame s vypadkem dodavek nekterych typu zarivek do CR.
    Nase nakupni oddeleni postupne zajistuje tyto typy predskladnenim, aby k temto komplikacim jiz nedochazelo.

omlouvame se Vam za obtize a prejeme klidny den

KupZarovky.cz

Potřeboval jsem poradit s kompatibilitou žárovek a světel. Na email mi odpověděla Ing.Cenkova s požadavkem o upřesnění. Po upřesnění již na email neodpověděla. Několikrát jsem volal na telefonní čísla prodejny, ale marně - bez odezvy. Nakonec jsem si zboží objednal, ale moc k sobě nepasuje. Navíc konektory se po prvním použití ochodí a jsou na vyhození. Tuto prodejnu rozhodně nedoporučuji, berte mě jako odstrašující příklad.

Dobry den,
    problem se zdvojenim nastal tim, ze jste udelal objednavku pres email, kterou jsme dle Vasich instrukci za Vas vytvorili a zaroven jste si udelal jeste tu samou objednavku pres eshop. To bohuzel neni mozne odhalit a proto tam byly objednavky nachystany obe. Pani Cenkova na Vas dotaz reagovala, i kdyz byla v te dobe na dovolene. Neevidujeme nezodpovezeny email. Poslala Vam odpoved ohledne zapojovani LED zarovek na trafo. Pokud mate vadne konektory, muzete samozrejme provest reklamaci.

Kupzarovky.cz

Zboží nepřišlo a firma nekomunikuje

• vůbec, ale vůbec žádná
    • dlouhá doba doručení tj. od objednání 3 týdny
    • špatná komunikace obchodu tj. když už dojde k problémům tak by bylo třeba o nich informovat ne aby se zákazník musel dotazovat
    • když už obchod nějaké info poskytne tak neodpovídá realitě (první předpokládaný termín odeslání objednávky, druhý...)
    • ač cestovalo českou poštou (balíkovna) tak doručeno kupodivu v kuse ač tímto způsobem může zabalit tento druh zboží opravdu pouze velký amatér

OPRAVDU NEDOPORUČUJI!!!

Reakce obchodu Žárovky.cz

je nám líto situace, která nastala. Bohužel jedna ze dvou zářivek přišla z centrálního skladu s ohnutými kontakty a další kus musel jít už z jiného skladu, proto došlo ke zpoždění v dodávce. Zářivky nebalíme do vzhledných obalů, ale tak, aby zboží došlo v pořádku, což zde došlo a proto nerozumíme Vaší poslední vítce.

Omlouváme se za způsobené komplikace, občas bohužel nejde vše podle plánu.

jednatel Kupžárovky s.r.o.

• sice mají garanci Heureka.cz, ale dodávají jiné zboží, něž si objednáte

Dobry den pane Poustecky,
    pozadame Vas o zaslani informace, jake zbozi Vam bylo fyzicky dodano.
    Nemame od Vas zpravu, ze by Vam bylo dodano zbozi odlisne od Vami objednanych LED zarovek.

dekujeme a prejeme klidny den

KupZarovky.cz

Zboží přišlo v potrhané krabici. Nepřevzal jsem ho. Za to mi chtějí naúčtovat dopravné. Nedoporučuji.

Dobry den,
    krabice nebyla poškozená, obal byl tvořen několika krabicemi spojenými do jedné. Zboží bylo zabaleno tak, aby se mu nic nestalo. Nikdo nás od Vás nekontaktoval s případným řešením a pouze jste odmítli převzít regulerně odeslanou objednávku bez vysvětlení. Skladník strávil půl hodiny na zabalení Vaší zakázky. Z Vaší strany se nejedná o korektní jednání.

Kupzarovky.cz

Dlouhá dodací doba, i po uplynutí této dlouhé doby objednané nebylo k dispozici. Po urgenci teprve začali objednané shánět.
    Na kupzarovky už raději ne.

Reakce obchodu Žárovky.cz

Vaše objednávka se neřešila samozřejmě až po Vaší urgenci. 28.1. jste objednala speciální zářivky OSRAM s černým světlem. 29.1. byla objednávka poslána do Německa do OSRAM. Předpokládaný termín dodání byl 14.2., což jste měla v potvrzení objednávky. 15.2. nám systém poslal upozornění na prošlý termín u Vaší objednávky. Na to konto byl urgován OSRAM, kde se nachází zboží. 16.2. v 9:32 přišla informace z OSRAM, že zářivky bohužel nejsou aktuálně skladem v EU a termín dodání není v tuto chvíli znám. OSRAM nemá online systém, kde by bylo možné vidět, co má na skladech a reaguje až na přímé dotazy. Po této informaci začalo nákupní oddělení hledat pro Vás alternativní zářivku. 16.2. v 11:17 jste nezávisle na tom poslala dotaz, kde se nachází Vaše objednávka. 16.2. v 11:47 Vám technická podpora, což je jiné oddělení než nákupní, odpověděla, že Vaši objednávku řešíme a budeme Vás informovat. 16.2. v 16:00 našlo nákupní oddělení alternativu od značky Sylvania, která byla potvrzena od Sylvania, že je skladem v ČR. Cena zářivky je standardně 150 Kč + DPH, nákupčí Vám 16:05 poslala informaci o omluvě a změně za jinou značku. Zároveň Vám nastavila cenu 110 Kč + DPH, aby cena byla shodná s původně objednanými zářivkami OSRAM. 18.2. byla Vaše objednávka připravena na prodejně k odběru. Omlouváme se tedy za zpoždění 3 dny oproti původně avizovanému termínu. Nemůžeme si dovolit čekat až na dotazy zákazníků a proto máme v rámci co nejkvalitnější zprávy objednávek interní kontrolní mechanizmus. Může se stát, že dojde k určitému zpoždění, protože hledáme co nejlepší řešení pro zákazníka a pouze nestornujeme objednávky, když je zboží nedostupné.

• objenáno 13.1.2022 a ted je 7.2.2022 a stále nic

Má to aspon jednu výhodu, ušetří se za elektriku.
    Objednávku zruším a koupím jinde

Dobry den,
    rozumime. Bohuzel jedna zarovka, kterou mate objednanu Philips CorePro LEDcandle ND 7-60W E14 840 B38 FR, neni v EU aktualne skladem a cekame na doskladneni. Proto je u ni uvedena dostupnost vice nez tyden. Obden Philips urgujeme s terminem.

Kupzarovky.cz

• Nemá na skladě zboží, které nabízí.

Tím, že nemá na skladě nabízené zboží, se neúměrně prodlužuje doba dodání. Případná nabízená náhrada není v technických, nebo cenových parametrech odpovídající požadovaném.

• poslali žárovky bílé, i když byly objednané žárovky čiré

• Zboží jsem objednal 16.1. 2022 a melo být v obchodě pripraveno 18.1.2022. Dodnes čekám marně na výzvu v osobnímu vyzvednutí.

Dobry den pane Petre,
    Vase objednavka bude pripravena k odberu od pondeli 24.01.2022.
    Mate objednany 2 autozarovky. System nastavil termin 18.01.2022 jako predpokladane datum pro vyzvednuti Vasi objednavky. System bere v uvahu udaj, ze je zbozi skladem, ale jiz neporovnava, zda mame zbozi skladem v dostatecnem poctu pro Vasi objednavku. My jsme v dobe ucineni Vasi objednavky meli skladem pouze 1 kus.
    Omlouvame se Vam, ze jste Vas o tomto neinformovali - mame nyni polovinu kolegu mimo z duvodu karanten.
    dekujeme za trpelivost a prejeme klidny den

• Obchod nekomunikuje se zákazníkem

Nikomu nedoporučuji v tomto obchodu nakupovat. Neplaťte zboží předem.Máte možnost objednávku bez problému zrušit.Zboží zatím po 8dnech nedošlo.Nebýt Heureky tak bych na komunikaci s obchodem čekal možná měsíc.Proto paní z Heureky moc děkuji.

Dobry den,
    14.1. jste u nas udelala objednavku. 20.1. byla odeslana na Vasi adresu.

Kupzarovky.cz

• na zboží čekám měsíc a stále nic

Dobry den,
    zasilka byla 10.1. odeslana na Vasi adresu. V dobe svatku jsou dodavatelske sklady zavreny a zbozi ze zahranici chodi opet od zacatku ledna. Z tohoto duvodu doslo ke zpozdeni, za coz se omlouvame.