Objednávka 11.7.2023, doba zhotovení měla být 3-5 dnů, odesláno druhý den po dokončení. Takže zboží mělo dorazit nejpozději ve čtvrtek 20.7.2023 a stále nic nemám. V úterý 18.7. 2023 jsem je žádala o doručení zboží do pátku 21.7.2023 a nebo prosila o storno s tím, že odjíždím na dovolenou. Napsali až ve čtvrtek 20.7.2023 že “nestíhají” a že budou (dnes) expedovat a neexpedovali, mám foto z dnešního rána 21.7.2023 kdy je objednávka stále v REALIZACI. Přitom jsem jasně psala, že odjíždím na dovolenou. Ano nabídli mi, že pošlou kam potřebuji … no, cyklo dovolená s okenní síti na zádech asi nic moc. O stornu ani vidu ani slechu. Teď bude muset přebírat moje 93 letá babička ( jinou možnost nemám), což v případě poškození pochybuju, že bude řešit . Jinak můj muž nechal ve stejný den zhotovit u jiného výrobce sítě do ostatních oken, uváděli 8-10 dnů a už v pátek (14.7.), až mé okno byly sítě na místě, kdybych ho poslechla, stálo by mě to sice o 64,- kč víc, ale už by byly a neměla bych nervy, jak to babi zvládne převzít. A hlavně si někoho doprošovat, ať to pošle a on ani neodpoví následující den na e-mail … pochybuju že se skutečně síť vyráběla od 12.7. Do 20.7. a že toho 18.7. v 7:43 už byly “rozpracované”… jen můj názor z pohledu jak se vyráběly v jiné firmě (ptala jsem se) . Kdyby na rovinu napsali, ok stornujeme, ale raději narychlo vyráběli, stejně nedodrželi termín a ještě mě fakt naštvali, protože musí přebrat babi.

Reakce obchodu Zaluzie Web

Omlouváme se Vám za prodlení. Je nám to opravdu líto. Je to z důvodu, že každý jeden kus vyrábíme na míru až po přijetí objednávky. Denně vyrábíme kolem 1000 ks síti proti hmyzu a tedy pásovou výrobou systémem FIFO (first in first out). Bohužel, když se nám ze dne na den zvedne počet objednávek (a tedy i kusů, které musíme vyrobit) na jednom pracovišti 2násobně, je náročné upravit výrobní kapacitu okamžitě. Ve výrobě reagujeme pružně, ale okamžité to není:(. Jsme přímo výrobce a tyto výrobky na míru stíháme v opravdu úžasné rychlosti vyrobit a dodat našim zákazníkům. Především si stojíme za kvalitou použitých materiálů a výroby.
    Vaši objednávku již máme vyrobenou a opravdu odesíláme. Brzy budete mít všechno doma :).

• Neberete zboží zpátky.

Reakce obchodu Zaluzie Web

Ano je tomu tak. Zboží vyrobeno na míru, nelze vrátit bez udání důvodu, jen tak jako třeba mobilní telefon, který lze dále prodat.

tým ZaluzieWeb

• Po 18 dnech zboží stále nedodáno.

Reakce obchodu Zaluzie Web

Omlouváme se Vám za prodlení. Je nám to opravdu líto. Je to z důvodu, že každý jeden kus vyrábíme na míru až po přijetí objednávky. Bohužel, když se nám ze dne na den zvedne počet objednávek (a tedy i kusů, které musíme vyrobit) na jednom pracovišti 2násobně, je náročné upravit výrobní kapacitu okamžitě. Ve výrobě reagujeme pružně, ale okamžité to není:(. Jsme přímo výrobce a tyto výrobky na míru stíháme v opravdu úžasné rychlosti vyrobit a dodat našim zákazníkům. Spokojeně si tuto dodací dobu porovnejte is jinými dodavateli.
    Vaši objednávku již máme vyrobenou a odesíláme. Brzy budete mít všechno doma :).

tým ZaluzieWeb

• Nevím co hodnotit,když mi ještě nic nepřišlo..??!!??

tým ZaluzieWeb

• Sítě jsem objednal 27.6.2023 a dnes je 9.7.2023 a sítě stále nemáme.
    • Slibovali že sítě dodají do 3 až 5 dnů.

Reakce obchodu Zaluzie Web

Vaši objednávku již máme vyrobenou a odeslanou. Brzy budete mít všechno doma :).

tým ZaluzieWeb

• Zbozi do dnesniho dne nedodano, obchod od minule stredy (9 dnu) nekomunikuje o stavu vyrizovani objednavky.

tým ZaluzieWeb

• Lhaní,pokus o podvod a celkově neseriózní jednání

Společnost nabízí výrobu do 3-5prac.dní.
    Když tato doba uplynula a nic se nedělo tak jsem se ozval.
    Od té doby společnost mlžila a když jsem ztratil trpělivost a požadoval nějakou kompenzaci tak přišli s tím že ji mám chtít po kurýrovi doručovací společnosti že to mají domluvené.Lži a fabulace nic jiného.
    Navíc jejich údajná kompenzace byla jen výsměch.
    To už jsem nechtěl jen kompenzaci za nedodržení termínu ale za jejich pokus mne oblbnout a podvést.
    Nakonec jsem dal pokyn přepravní společnosti ať zásilku vrátí.
    Je plno jiných,SERIÓZNÍCH výrobců a o této ZALUZIEWEB se to určitě říct nedá.
    Jaroslav

Reakce obchodu Zaluzie Web

Vaši objednávku jsme měli vyrobenou a odeslanou opravdu se 3 denním zpožděním. Bohužel při objednávce v hodnotě 1000 Kč, kde máte i dopravu zdarma, nemůžete očekávat nějakou nesmyslně vysokou kompenzaci. Ceny na e-shopech jsou již díky konkurenčnímu boji na minimu a tedy poskytnutí slevy ve výši 15-20%, nepřipadá v úvahu.

tým ZaluzieWeb

Obchod sice komunikuje, posílá faktury, ale zboží ještě nedorazilo a ani jsem neobdržel informaci o plánovaném termínu dodání.

• dlouhá doba dodání
    • zboží přišlo s vadou z montáže
    • kvalita a provedení neodpovídá síti za 5303 Kč na balkonové dveře

Uváděno 7-10 dní doba výroby.
    7.6. byla objednávka zadána do výroby, obdržel jsem 27.6.

Reakce obchodu Zaluzie Web

Vaši objednávku již máme vyrobenou a odeslanou. Věříme že s kvalitou našich výrobků budete spokojeni :).

tým ZaluzieWeb

• nedodržení dodací lhůty !!!
    • špatná komunikace

tým ZaluzieWeb

• Nikdo neupozornil na špatně zadané parametry a vyrobili zaluzie 12 cm dlouhé. Oprava je určována 70 % z ceny, což je zvláštní, když žaluzie o jakékoliv délce stojí stejně!!! Nejeví zájem o zákazníka. Velmi špatná zkušenost.

Reakce obchodu Zaluzie Web

Žaluzie jsou v závislosti na rozměr v rozdílné ceně. Minimální zúčtovací rozměr je však 0,5m2. Následně cena lineárně stoupá. Vaše objednávka byla také předem uhrazena a přišel Vám potvrzující email s rozpisem jednotlivých kusů. V případě garážových nebo sklepních oken je výška 120mm poměrně běžná a tedy nezdálo se nám to jako chyba, resp. překlep. Je nám líto Vaší nespokojenosti, ale nejsme si vědomi naší chyby.

• Nedodrželi slíbenou dodací lhůtu

tým ZaluzieWeb

• Zboží ještě nedorazilo a už se mě ptají na hodnocení produktu. Jak asi mohu hodnotit něco,co ani není možné dohledat (trasovat zásilku) a nemám to???

Reakce obchodu Zaluzie Web

Omlouváme se Vám za prodlení. Vaši objednávku již odesíláme. Napíšeme Vám o tom také automatický email s odkazem na sledování zásilky.

Tým ZaluzieWeb

• Objednala jsem si síť v rámu na okno (140x140 cm). Bohužel je videonávod nepřesný a špatně popsaný. Tudíž jsem špatně změřila hloubku okna a packy samozřejmě neseděly. Na žádost poslání nových pacek a člověka na výměnu pacek a následnou montáž jsem nedostala žádnou odpověď. Prý si mám napsat mail, že chci nové packy. A mohou mi přibalit nýty nebo šroubky. Jenže k těm nýtům je potřeba nýtovačka, kterou samozřejmě nemám. Jako samotná žena bez nářadí tím pádem mám problém, že si zničím drahou síť jen proto, že nebyl videonávod detailně popsaný.
    • Po marné snaze dostat síť do okna, jsem ihned volala na jejich linku. Bylo mi řečeno, že je to běžný problém, protože lidi také často špatně naměří hloubku okna.
    • Síť v rámu mi dorazila mírně ohnutá.
    • Nové packy sice přišly, ale s přirážkou za dopravu a platbou na místě řidiči. Takže to, co jsem ušetřila na slevě na jejich stránkách, jsem zaplatila navíc kvůli špatnému videonávodu.

Reakce obchodu Zaluzie Web

Návod, který máme na webu, je opravdu přesný. Tisíce zákazníků, kteří u nás objednávají to zadávají správně. Není to tedy tak, že by to bylo často. Pokud by to bylo pravidlem, pochopitelně bychom se tomu chtěli vyhnout, abychom nemuseli řešit neúměrné množství reklamací. Bohužel jako u všeho, i zde se najdou výjimky, které neumíme ovlivnit.
    Návod s detailním nákresem: https://zaluzieweb.cz/storage/_new/instructions/sh/sok_zam.pdf
    Návrh na rychlou nápravu Vám byl navržen nejen v podobě nýtů, ale také šroubů v případě, že nedisponujete nýtovacími kleštami.
    Celkově je nám líto Vaší nespokojenosti, ale nejsme si vědomi jakékoli chyby způsobené z naší strany.

Tým ZaluzieWeb

• komunikace obchodu, rozměry o.k., rychlost doručení
    • řemeslné zpracování sítí do oken na velmi nízké úrovni

Reakce obchodu Zaluzie Web

Je nám líto vaší nespokojenosti. V naší automatizované výrobě, na které se podílejí desítky zaměstnanců, vyrábíme denně stovky kusů sítě proti hmyzu a prodáváme je i do naší velkoobchodní sítě, aniž bychom měli stížnosti. Použité materiály jsou extrudovaný hliník a sklolaminátová síťovina. Máte-li jakékoli problémy, neváhejte se obrátit na naše reklamační odd. [email protected]. Určitě vám pomohou.

Tým ZaluzieWeb

• Zboží přišlo poškozené. Bylo poškozeno již při výrobě a nechápu jak mohlo projít výstupní kontrolou. Omlacena barva a poškrábáno až do plechu. Pokoušeli se to hodit na dopravce ale poškození evidentně odpovídalo špatne manipulaci při výrobě. Nedodržena dodací lhůta. A ke všemu mi s roletou poslali i umasteny papír od nějaké svačiny. Návrh na finanční vyrovnání 400kc jsem odmítl a čekat další měsíc na opravu nemám čas. Nechal jsem si vyrobit ten samý výrobek v jedné plzeňské firmě za ty samé peníze s dodáním do tří dnů.
    • Velice arogantní jednání při vyřizování reklamace.

Reakce obchodu Zaluzie Web

Je nám líto Vaší nespokojenosti při poškozeném výrobku. Vaši objednávku jsme obdrželi dne 13.1.2023. Zadali jsme ji do výroby a dne 27.1.2023 jsme ji odeslali. Přesně v termínu dle uvedeného data na našem e-shopu. Není tedy pravda, že nebyla dodržena dodací lhůta. Vzhledem k tomu, že se jedná o výrobek na míru, který se začne vyrábět až po přijetí objednávky, je tento termín pochopitelný. Ve výrobě prochází výrobek více pracovišti (pila, kompletace, balírna) a rovněž výstupní kontrolou, kde se kontroluje jeho funkčnost a také pohledová stránka - zda nemá poškození, nebo jiné vady, které by mohly jakkoli ovlivnit jeho užívání. Vaše tvrzení, že k poškození muselo dojít již ve výrobě je jen subjektivní.

Rovněž píšete v této recenzí: "Nechal jsem si vyrobit ten samý výrobek v jedné plzeňské firmě za ty samé peníze s dodáním do tří dnů."
    V emailu nám ale píšete: "Už jsem zadal do výroby zde v Plzni a hotovo bude ve čtvrtek ráno. Ano bude to dražší ale stihnou termín".

Hned první email, který jste nám napsal: "Jaká je výše kompenzace? Nemůžu čekat měsíc".

Z naší strany Vám byl navržen způsob řešení, že výrobek od Vás převezmeme, v rychlosti opravíme a pošleme zpět. Případně pošleme Vám náhradní díl pro výměnu.

To jste nám odmítl a požadoval kompenzaci téměř 30% z ceny produktu, který je celý funkční a poškozený má jen krycí buben (opravdu rychlá oprava).

Je nám líto Vaší nespokojenosti a způsobených komplikací, avšak jako firma s opravdu bezkonkurenčními cenami nemůžeme přistoupit na jakýkoli až nesmyslný návrh řešení reklamace. Snažíme se vždy najít ekonomické a rychlé řešení jakéhokoli problému. Bohužel v případě kdy nás zákazník vydírá a vyhrožuje nám špatnými recenzemi, soudy a právníkem, jen aby dosáhl jakékoli své neadekvátní kompenzace, musíme postupovat nanejvýš opatrně. Najdou se i zákazníci, kteří chtějí využít svého postavení a silnými slovy nás takto vydírají. Věříme, že toto není tento případ a společně najdeme schůdné řešení.

Tým ZaluzieWeb

Do dnešního dne 21.12.22 nebyla zásilka kompletně dodáná.
    Objednáno a zaplaceno předem 17.10.2022

Reakce obchodu Zaluzie Web

Vaši původní objednávku jsme vyrobili a odeslali již 31.10.2022. Následně došlo k reklamaci, kterou řešíme na vícekrát (3x zasílání náhradních dílů). Poslední část jsme odeslali nyní v pondělí. Věříme, že už všechno bude v pořádku. Pokud by tomu tak nebylo, vyrobíme kompletně nový kus a pošleme Vám jej, jelikož zaslané náhradní díly na 3x situaci nevyřešily. Je nám líto těchto problémů. Všechno se snažíme vyřešit, nejlépe jak víme.

Tým ZaluzieWeb

Již moje třetí objednávka a až doposud bylo vše v pořádku.
    Zboží bylo tentokrát zřejmě při přepravě poškozeno ale na balení to nebylo poznat. Rozměry taky úplně nesedí.

Reakce obchodu Zaluzie Web

Je nám líto, že i přes 3 vrstvé balení došlo k poškození. Někdy s balíky kurýři zacházejí opravdu neopatrně. I to může být důvod, že vám to rozměrově nesedí. Jinak každý kus u nás ve výrobě kontrolujeme, neboť prioritou při výrobě na míru jsou právě rozměry. Neváhejte nás kontaktovat na [email protected] a vše umíme velmi rychle vyřešit, vzhledem k tomu, že jsme přímo výrobce :).

• Nejlevněji na internetu
    • Kvalita nejhorší

Reakce obchodu Zaluzie Web

Omlouváme se Vám pokud Vám cokoli nevyhovuje. Určitě nás kontaktujte na [email protected]. Rádi bychom věděli blíže, co vám vadilo na kvalitě. Vzhledem k tomu, že při Vaší objednávce šlo o válcovaný hliníkový plech o tloušťce 1mm, ohnutý na příslušný tvar, je pro nás opravdu obtížné zjistit kde jsme mohli pochybit na kvalitě.

Tým ZaluzieWeb

Reklamace se u této firmy se řeší tak, že když pošlete jednu elektrickou roletu na reklamaci, tak vadný motor dají do nové objednané rolety, takže asi tak !

Reakce obchodu Zaluzie Web

Taková situace by se nikdy neměla stát. Každý kus totiž před jeho zabalením ještě testujeme a kontrolujeme, zda je funkční. Tedy pokud motor funguje, naprogramujeme mu dorazy a jako plně funkční od nás odchází. V případě, že se nám vrátí motor, který je od výroby nefunkční, reklamujeme jej přímo u dodavatele. U exteriérových rolet nebo žaluzií používáme kvalitní motory od francouzské firmy SOMFY, které se pyšní právě svou kvalitou a dlouholetou životností. V případě, že Vám přišlo něco nefunkčního, prosím kontaktujte naše reklamační oddělení na [email protected] a vše vyřešíme. Omlouváme se Vám za komplikace.