Rychlý a pohodový nákup. Velký výběr hokejových tkaniček.

Reakce obchodu x-trenink.cz

Dobrý den, Honzo, Vaše krásné hodnocení nám dělá radost. Určitě se na nás obraťte i v budoucnu, až budete cokoliv potřebovat. Věříme, že tkaničky dobře slouží. Děkujeme!

D. Višnák, x-trenink.cz

• Odbornost
    • Transparentnost

Reakce obchodu x-trenink.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení. Vždy nám záleží na zákazníkovi a na tom, abychom mu dokázali kompetentně poradit. Jsme rádi, že se nám to podařilo. Doufáme, že se k nám příště vrátíte.

D. Višňák, x-trenink.cz

Vynikající komunikace, super ceny....

Reakce obchodu x-trenink.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, které nás těší. Víme, jak moc je důležitá komunikace se zákazníkem, a proto si na ní dáváme záležet. Jsme rádi, že vše proběhlo k plné spokojenosti. Děkujeme a doufáme, že se k nám v budoucnu budete vracet.

D. Višňák, x-trenink.cz

• naprosto skvělý osobní přístup
    • velmi podrobné zodpovězení všech mých dotazů
    • super komunikace
    • výběr hokejového zboží

Řešila jsem nákup hokejového nahrávače, kdy jsem si nebyla jistá, jaký typ nejlépe koupit. Prodávající se mi ozval a vytvořil názorné video se všemi požadovanými (a i dalšími) informacemi, které byly pro moje rozhodování důležité. Nakonec se i shodou okolností zboží dostalo do slevy, tedy pro mne bylo i výhodné zde nakoupit.
    Za mne úplně skvělý přístup k zákazníkovi, dlouho jsem takto skvělý osobní přístup nezažila.
    Je vidět znalost zboží a zájem zákazníkovi co nejvíce pomoci.

Reakce obchodu x-trenink.cz

Dobrý den, mockrát děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Je to pro nás krásná zpětná vazba, že vše funguje tak, jak má - že jsme zodpověděli na vše, co jste potřebovala a dokázali jsme Vám poradit. Snažíme se být maximálně zákazníkům k dispozici, jelikož to považujeme za přirozené. Ještě jednou děkujeme a určitě budeme rádi, když se na nás v budoucnu znovu obrátíte.

D. Višňák, x-trenink.cz

Zřejmě omylem zaslán jiný nahrávač než objednaný.Po telef. upozornění velice rychle vyřešeno zasláním správného nahrávače.

Reakce obchodu x-trenink.cz

Dobrý den, mrzí nás, že k této situaci došlo, nicméně se vždy snažíme vše rychle vyřešit ke spokojenosti zákazníka. Věříme, že se nám to v tomto případě povedlo. Děkujeme za vysoké hodnocení a mějte se fajn!

D. Višnák, x-trenink.cz

• přehledný eshop
    • rychlost dodání
    • věci skladem

Reakce obchodu x-trenink.cz

Dobrý den, Vaše kladné hodnocení nám dělá radost. Vždy je pro nás důležité, aby byl zákazník spokojený - ať už se to týká toho, aby se v našem zboží vyznal nebo i toho, aby mu bylo doručené včas. Mockrát děkujeme!

• rychlost dodání

Reakce obchodu x-trenink.cz

Dobrý den, jsme rádi za pozitivní hodnocení a mockrát za něj děkujeme. Víme, že i včasné dodání má vliv na zákazníkovu spokojenost, proto nám na něm také záleží. Určitě se na nás v budoucnu obraťte, kdybyste cokoliv potřeboval.

• Vše ok

Reakce obchodu x-trenink.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, kterého si vážíme. Doufáme, že vše bude dobře sloužit, a že se k nám v budoucnu budete vracet :)

• Rychlé dodání, výborná komunikace

Celková spokojenost. Obchod doporučuji

Reakce obchodu x-trenink.cz

Dobrý den, Lenko, z Vašeho kladného hodnocení máme radost. Spokojení zákazníci jsou naší prioritou, proto si i na komunikaci dáváme záležet. Děkujeme mockrát a přejeme, ať zboží dobře slouží!

D. Višňák, x-trenink.cz

Skvělé jednání, rychlá odpověď na dotaz

Reakce obchodu x-trenink.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení. Vždy nám záleží na zákazníkovi a na tom, abychom mu dokázali kompetentně poradit. Jsme rádi, že jsme toho dostáli. Věříme, že vše dobře slouží!

D. Višňák, x-trenink.cz

• kvalita zboží, rychlé dodání

• Rychle doruceni
    • Ochotna poradit
    • Profesionální přístup

• Rychlé doručeni.

• Skvělá práce obchodu

• rychlé doručení
    • kvalitní a obsáhlé informace/popisy produktů
    • ochotná tech.podpora na mailu

rychlé zaslání

ok

• Přehledný obchod, skvělá "poradenská" videa.

• první nákup, spokojenost