Jsem velice spokojen stim to e-shopem s pristupem,ochotou,komunikaci jak pres email, zabaleni zbozi tak pres online chat mam za to ze to byla sobota po 21 hodine a necekal jsem tak blesku rychlou odezvu v podstate sem necekal na odezvu ani minutu???? to me hodne prekvapilo necekal jsem to protoze vetsinou cekam odezvu emailem.pak jsem narazil i na jejich videa na youtube a libi se mi ze jim to projde pod rukou treba ty bindry pres suche zipy dobra rada,poradi co pro jaky vek je dostacujici napr. 3leteho kluka. . . Branky pri vybaleni byli samozrejme rozlozeny a z kazde strany roury krytka proti zvohybeni tu nasledne vypacite sroubovakem a pak uz jednotlive dili jednoduse podle snadneho planku secvakate do sebe jedna branka i s vybalenim rozlozenim rour do tvaru branky a nasledne slozeni nandani site mi trvalo 7 minunt nesestavoval jsem to v rychlosti ale sklidem jak mile jsem to slozil zabava zacla:-)branky jsou lehke kovove ne jako ty s plastu ktere se za cas skrouti a stvrdnou od slunce. Mluvi a vy o cem a srozumitelne nechrdli to na nas aby to meli uz zasebou to video atd. Pri dodani zbozi jevy zajem o nas nazor jestli vse je vporadku jestli mame nejake pripominky chteji se stale zdokonalovat rad bych v budoucnu znovu podporil tuto firmu tim ze prikoupim nejake doplnky urcite je rad doporucim ostatnim mim znamim

Dobrý den Ondro,

děkujeme za vaši podrobnou a dlouho recenzi, moc si toho vážíme. Na chatu reagujeme opravdu hned, vždyť od toho chat je... A pokud píšeme, že odpovídáme hned a to každý den od 8 - 22hod, tak tomu tak ve skutečnosti musí být. Řídím se v tomhle jasně pravidlem, že pokud se něco slíbí, tak to tak musí být. V rámci videí jsme se zase snažili předat co nejvíce praktických informací, které jsme u produktů sami zjistili a vyzkoušeli si přímo během našich tréninků nebo testů v praxi.. O tom to přesně je, pouze tehdy mají videa co největší hodnotu pro diváka.. Stejně tak to máme i v rámci popisků, kde tyto informace dáváme zase písemnou formou.. Pokud nás doporučíte a zároveň u nás dokoupíte časem další věci, budeme moc rádi! Ještě jednou moc děkujeme a ať s s brankou užijete kopec srandy!

x-trenink.cz

• velmi vítané doporučení doplňkového zboží, rychlost odpovědí na dotaz ke zboží, naše spokojenost

Dobrý den Olgo,

děkujeme za vaše hodnocení a jsme rádi, že jste byla spokojená. Související zboží k produktům vždycky definujeme ručně, nenecháváme to na systému. Je to proto, aby to opravdu dávalo smysl a zákazník, pokud opravdu chce další věci, tak aby viděl ty které s daným produktem opravdu přesně pasují a využije je nejlépe. Sice to na začátku bere výrazně více času než to nechat na systému, ale za nás to má určitě smysl. Jsme rádi, že nám pak zákazníci potvrzují, že to opravdu význam má.. :) Ještě jednou děkujeme i vám za hodnocení a i pro vás platí, že jakmile budete potřebovat cokoliv dalšího na hokejový trénink, jsme tu pro vás!

Výborná komunikace s prodejci

Dobrý den Milane,

moc děkujeme za hodnocení a jsme rádi, že jste byl spokojen i přesto, že tam nastal ten malý zádrhel. Snažili jsme se to vyřešit co nejrychleji a nakonec vše klaplo jak mělo... Ještě jednou děkujeme a pokud byste potřeboval v budoucnu cokoliv dalšího na trénink, budeme rádi když se na nás zase obrátíte.

x-trenink.cz

• Veľmi dobré jednanie a ochota vyjsť v ústrety

Dobrý den Zuzko,

děkujeme za vaše hodnocení i textový komentář. Jsme rádi, že vše nakonec klaplo a zboží jsme zvládli doručit do Vánoc, i když to bylo termínově už na hraně :) Jak píšete "velmi dobré jednání a snaha vyjít zákazníkovi vstříc" je pro nás samozřejmost.. To, že neprošla vaše on-line platba se stává poměrně často a jsem rád, že se nám to podařilo rychle vyřešit a jak jsem psal, že vám hlavně vše dorazilo tak, jak mělo. A to že tyhle situace umíme vyřešit i v pozdějších večerních hodinách jak to bylo ve vašem případně.. K tomu můžu říct snad jen to, že je to naše práce, která nás baví a bereme to jako přirozenou věc :)

Přejeme vám hezký závěr letošního roku a vše nejlepší do toho nového.. Ať se s věcmi dobře trénuje, desky i bránu jste vybrali super.

• Rychlost vyřízení a dodání

Reakce obchodu x-trenink.cz

Dobrý den Romane, děkujeme za vaše hodnocení a jsme rádi, že jste byl se vším spokojen. Jak jsem psal v jedné mé odpovědi níže, děláme vše proto, abychom expedovali věci opravdu obratem. Koneckonců v rámci naší reklamy na internetu používáme v jednom sloganu "Váš trénink si bereme na starost. Dnes objednáte a zítra trénujete" a tím se řídíme :)

Ještě jednou děkujeme a přejeme ať se na desce trénuje parádně!

x-trenink.cz

zatím první nákup, rychlé dodání.

Dobrý den Pepo,

děkujeme i vám za slovní hodnocení. Přeju si a věřím, že to nebyl poslední nákup a zase se k nám vrátíte, až budete doplňovat vaše domácí tréninkové zázemí o další věci. Desku jste vybral velmi dobře!

Ještě jednou děkujeme a přeji fajn den

• Rychlost dodávky
    • Kvalita zboží

Dobrý den Romane,

děkujeme za hodnocení i když u vás jsme evidentně nesplnili všechna očekávání a to mě mrzí. Našim odvážným ale jednoznačným cílem je mít pokaždé 100% spokojenost ze strany zákazníka. V tomhle jsem hodně náročný a děláme proto opravdu maximum. Moc by mě zajímalo, v čem nám u vás těch 30% chybí k úplné spokojenosti. Tohle je pro nás moc důležitá informace, abychom to mohli do příště vylepšit. Pokud byste se dostal k této reakci a našel chviličku času, určitě to sem napište.

Děkuji a přeji fajn den

x-trenink.cz

• Velmi rychlé dodání zboží.

Dobrý den Jiřino,

také moc děkujeme za slovní hodnocení. Všechny objednávky expedujeme co nejrychleji, protože o tom dneska internet je - rychlost. Zákazníci prostě chtějí mít doma věci co nejdříve a v tomhle nejsem jiný, naopak :) Děláme vše proto, abychom vždycky poslali ještě v den objednávky i ty, které nám dorazí do 14 hod. Někdy zvládneme i pozdější, ale to už nechci slibovat, protože záleží na tom, kdy k nám dorazí kurýr a zásilky vyzvedává...

Každopádně ještě jednou díky a pokud budete v budoucnu shánět cokoliv dalšího na trénink, budeme rádi, když si na nás opět vzpomenete.

opravdu dobrý !!!!

Dobrý den Milane,

děkujeme za hodnocení. Jsem rád, že jste byl se vším spokojen a věřím, že s deskou i pukem to pořádně střílí. Budeme rádi, až budete zase něco k tréninku dokupovat, když si na nás zase vzpomenete.

Díky ještě jednou

• Rychlé doručení
    • Všechno ostatní co od produktu či stránky očekávat
    • Žádné

Dobrý den Davide,

moc děkujeme za recenzi. Jsem rád, že se nám i přes malou komplikaci všechno podařilo vyřešit a věci k vám dorazily rychle. Ať se dobře trénuje a kdybyste v budoucnu cokoliv potřeboval, určitě se na nás zase obraťte.

Ještě jednou moc díky