• rychlá reakce a doručení

Super Pavle,

moc děkujeme za vaše hodnocení a slovní komentář. Jsem rád, že jsme nakonec všechno vyřešili opravdu rychle a mohl jste mít doma desku hned druhý den. Věřím, že se na ní trénuje super, Stilmat je v tomhle jistota.. Když byste časem chtěl plochu rozšířit o další m2, je to možné a můžete se na nás kdykoliv obrátit, stačí si dokoupit už po 1m jak budete potřebovat.. Výhodou této plochy je to, že se dá neustále rozšiřovat a nastavovat v tom je super..

Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den

D. Višňák
    x-trenink.cz

• Rychlost dodání a výborná komunikace s obchodem.

Dobrý den Michaelo,

jsme moc rádi, že jste byla se vším spokojená a věřím, že postranice i terče slouží jak mají :) Pokud byste v budoucnu potřebovali na trénink cokoliv dalšího, budeme moc rádi, když se na nás zase obrátíte!

Ještě jednou děkujeme a přejeme fajn den.

Dan Višňák
    x-trenink.cz

• Super komunikace, poradí, vysvětlí a je vidět, že nosným výsledkem je pro ně spokojený zákazník ... a to jsem :-) Děkuji

Dobrý den Petře,

moc děkujeme za hodnocení. Ano, spokojený zákazník pro nás není jen fráze, ale opravdu cíl za kterým jdeme a který je pro nás prioritou. Jsme rádi, že jste byl se vším spokojen a pokud budete časem rozšiřovat další věci na hokejový trénink, budeme rádi když se na nás zase obrátíte..

Ještě jednou děkujeme
    D. Višňák