• rychlosz odeslání
    • obchod nezná rozměry balíku, viditelně bylo jasné, že se nevejde do schránky úloženky, přepravní společnost uložila balík v úložence obchodu. Zbytečná komplikace. Situace se mohla telefonicky vyřešit.

• Rychlost dodání.

• Nedodržena lhůta dodání i když je zboží skladem. zákazník se musí sám informovat na stav objednávky . Nedoporučuji

Nedoporučuji

Reakce obchodu Vyprodeje24.cz

standardní expediční lhůta u výrobce Springos je 1-7 pracovních dnů, s termínem doručení do 2 pracovních dnů od přepravce.

Vaši objednávku jsme předali dopravci 6. pracovní den, je tedy zcela v termínu.

Zákaznická podpora Vyprodeje24.cz

Dobrá komunikace a rychlé dodání.

• Rychlé doručení

Předností jsou šneci, jeden možná, vyřizuje mou objednávku. Matraci, jsem chtěl použít na akci, která již proběhla a skončila.

Reakce obchodu Vyprodeje24.cz

standardní expediční lhůta je 1-5 pracovních dnů, s termínem doručení do 2 pracovních dnů od přepravce.

Vaši objednávku jsme s malým zpožděním předali dopravci 6. pracovní den a za to se omlouváme.

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Dobrá komunikace s obchodem

Maximální spokojenost

• velký výběr a dobré ceny

určitě doporučuji

Vše najedničku, velká spokojenost.

vše ok , dobrá komunikace

Rozumné ceny a rychlé vyřízení.

ok

OK!

• super ceny
    • kvalitní zboží

Je to již více jak týden, co jsem si objednal zboží a ze strany obchodu není žádná komunikace, jak to vypadá s dodáním zboží. Zboží je zaplaceno, ale nic se neději. Kdyby byla alespoň komunikace co se děje a proč se to děje. Ane není žádná komunikace. Až když se sám připomenu, tak pak dostanu odpověď, že zásilku kterou jsem si objednal 10.7. budete posílat 19.7. nebo nejpozději 22.7. Takováto (ne)komunikace se mi nelíbí.

Reakce obchodu Vyprodeje24.cz

Vaši objednávku jsme předali dopravci 5. pracovní den, je tedy zcela v termínu.

Zákaznická podpora Vyprodeje24.cz

• Podvodně uvádějí "skladem"
    • Při zrušení objednávky vracejí peníze co nejpozději

To, že na odeslání zboží "skladem" se dozvíte až z potvrzujiciho emailu objednavky. Když nestihnou, prodlužují dodání o další týden. Při následném zrušení objednávky vrací peníze za dalších 14dnů. V mém případě tedy 3-4 týdny než jsem se k vlastním penězům po 2 urgencích dostal. Za mě tedy překupníci a podvod.

Reakce obchodu Vyprodeje24.cz

informovali jsme vás ohledně zpoždění expedice hned jakmile jsme se to dozvěděli. Na základě komunikace byla vaše objednávka stornovaná.

Omlouváme se za pozdní vrácení peněz, paní učetní měla technické problémy.

Ještě jednou se omlouváme, děkujeme za pochopení.

Zákaznická podpora Vyprodeje24.cz

• rychlá dodávka celková spokojenost.

• Dobrý popis zboží , míry na skákací sít sedí.
    • Rychlé a bezproblémové dodání