• Komunikace: příjetí objednávky, potvrzení o zaplacení a dál už nic. Zboží po týdnu nedorazilo

Reakce obchodu Vyprodeje24.cz

Standardní expediční lhůta je 1 – 5 pracovních dnů.
    Objednávka byla vytvořena v sobotu 26.2.2024, přepravci předána pátý pracovní den 4.3.2024.

O odeslání informujeme v podvečer e-mailem, v den doručení pak přepravce na telefon

• nekomunikace
    • Nedodržení dodací lhůty

Zboží objednáno před 7 dny (5 pracovních), objednáno zboží skladem a do dnesniho dne zboží nepřišlo. Zadne info od e-shopu. Nyní očekávám, ze bude odpověď, ze se omlouvaji a ihned bude zboží odesláno, dle jiných recenzi.

Reakce obchodu Vyprodeje24.cz

standardní expediční lhůta je 1-5 pracovních dnů, s termínem doručení do 2 pracovních dnů od přepravce.

Vaši objednávku budeme předávat dopravci 4.3.2024, za malé zpoždění u vyřizování objednávky se vám velice omlouváme.

Zákaznická podpora Vyprodeje24.cz

• Zatím není v mém případě k tomuto bodu co napsat...
    • Slabší komunikace.... zboží jsem objednal a zaplatil 21.2.2024 . Zboží bylo "údajně" skladem. Do dnešního dne, tj. do 28.2.2024, žádný e-mail, žádná reakce... I když ve VOP je uvedeno, že "skladem" neznamená okamžitou expedici druhý den, tak v dnešní době a v porovnání s jinými e-shopy... to je za hranou. No počkám jak se to bude vyvíjet. Je to můj první nákup... testovací ... a zatím z toho moc nadšený nejsem. Přitom by stačil jediný e-mail s upřesněním, kdy, co jak....

Reakce obchodu Vyprodeje24.cz

standardní expediční lhůta je 1-5 pracovních dnů, některé zboží si svážíme z centrálního skladu na sklad expediční.

Omlouváme se za zpoždění při vyřizování objednávky, zasílali jsme vám i emailem informaci ohledně zpoždění objednávky z logistických důvodů.

Děkujeme za pochopení.

• žádnou zde nevidím.
    • zboží mají skladem a není tomu tak
    • dlouhá doba dodání
    • špatná komunikace s eshopem

Schválně jsem vybíral zboží skladem, abych obdržel objednávku co nejdříve. V poznámce jsem prosil o doručení co nejdříve. Po několika dnech zjistili, že při přepravě bylo zboží poškozeno, což mě přijde divný, když mám něco skladem, tak je to přece už dopraveno... Nicméně jsem potvrdil eshopu, že má vymazat z objednávky tuto položku a zaslat ten zbytek a při tom jsem poprosil aby zaslali co nejdříve.... po pár dnech opět eshop zjistil, že něco co měl skladem opět skladem nemá. Je to klamání zákazníka skladovou dostupností. pokud můžete nakoupit někde jinde, tak to udělejte, horší eshop než je tento určitě nenajdete.
    Ještě, štěstí, že jsem to měl na dobírku... kdoví jak dlouho by trvalo vrácení peněz.

Reakce obchodu Vyprodeje24.cz

Dobrý den, omlouváme se za vzniklé problémy. Při expedici bylo zjištěno, že došlo k chybě ve skladové evidenci a proto nemohla být vaše objednávka odeslána.

děkujeme za pochopení

Zákaznická podpora Vyprodeje24.cz

• Žádná komunikace ze strany obchodu ani nevím jestli zboží dorazi

Reakce obchodu Vyprodeje24.cz

standardní expediční lhůta je 1-5 pracovních dnů a vaše objednávka je odeslaná dnes - 5. pracovní den, vše tedy proběhlo v pořádku a v termínu.

Z důvodu enormního zvýšení objednávek bohužel odeslání trvá delší dobu a je odesláno až ke konci expediční lhůty.

Vaše negativní recenze nás velmi mrzí.

• Přijatelné ceny některých výrobků
    • Výmluvy při komunikaci
    • Po stornu - vracení částky jsem čekal 20 dnů po urgencích

Reakce obchodu Vyprodeje24.cz

velice se omlouváme, opravdu šlo o vyjímečnou situaci, kdy platbu vrací pouze účetní oddělení a tam bohužel došlo k problému, které jsme my obchodní oddělení nemohli ovlivnit.

Ještě jednou se omlouváme, moc nás to mrzí, platba vám byla vrácena.

Děkujeme za pochopení.

Zákaznická podpora Vyprodeje24.cz

• Delší dodací lhůty než na eshopu uvedené
    • Nekomunikace se zákazníky
    • Nefunkční systém plateb - ani po několika pracovních dnech nemají spárovanou okamžitou platbu kartou

Klasika - nalákají na nízké ceny, a jejich služby těm cenám bohužel odpovídají. Doporučuji zde nakupovat jen v případech nejvyšší nouze, kdy na zboží nespěcháte, a když nejde objednat nikde jinde.

Reakce obchodu Vyprodeje24.cz

platba nám v pořádku dorazila, jen v zákaznickým účtu trvá než se stav zaplacené objednávky propíše. Standardní expediční lhůta je 1-5 pracovních dnů, s termínem doručení do 2 pracovních dnů od přepravce.

Vaši objednávku budeme předávat dopravci zítra, tj. 6. pracovní den, za malé zpoždění u vyřizování objednávky se vám velice omlouváme.

• Dobre ceny
    • velky vyber zbozi
    • Sami si nakonec voli prepravce
    • Trosku nepresna komunikace ohledne odeslani

S obchodem jsem byl ve finále spokojen. Zboží odeslali. Dorazilo v pořádku a bylo tam vše co mělo být nerozbalené nepoužité a nepoškozené. Tak že spokojenost.
    Jedině co trochu kazí obchodu pověst je doprava a info o ni. Zvolil jasem si dopravu dpd jelikož me řidič zná a hned mě najde vzhledem k nově přidělené adrese a nikdy nedodal potlučený balík a jezdí brzo. Nakonec to přijelo Geisem ale naštěstí v pořádku. Pak taky ale to tak to má více eshopů je že odešle mail že zboží bylo odesláno ale v podstatě je teprve připraveno na expedici ale přepravce si zboží v eshopu ještě nevyzvedl. O opravdovém odeslání se dozvíte až od přepravce asi za den. Čili Po objednáno. Ut mail o odeslání ale ve skutečnosti St odesláno a Čt doručeno. Tak že musíte počítat že když pošlou mail o odeslání tak zboží může dorazit s jedno až dvoudenním zpožděním. To nemusí být pravidlem ale pro někoho to může být komplikace.

Reakce obchodu Vyprodeje24.cz

změnu dopravce si vyhrazujeme v obchodních podmínkách a děláme ji opravdu pouze ve výjimečných případech. O této změně vás má informovat emailem náš sklad, který změnu provádí.

Bohužel občas z kapacitních důvodů dopravce nesveze všechny zásilky a proběhne předání až druhý den ráno.

Děkujeme za pochopení a za celkovou kladnou recenzi.

• slušné ceny
    • slušný výběr
    • nerychlost
    • komunikace jakž, takž

Tak trochu nespokojen s délkou dodání na dnešní dobu, je to týden a stále někde zboží cestuje jen ne ke mě :) , vím žijeme v divné době, ale když mi zboží z Německa dorazí do týdne od objednání, tak nerozumím české logistice................

Reakce obchodu Vyprodeje24.cz

děkujeme za celkově kladné hodnocení našeho obchodu.

Vaše objednávka byla dle dostupných informací předána dopravci 3. pracovní den od jejího vytvoření.