Byl mi dodán jiný produkt, než jsem objednala

Reakce obchodu VseNaVareni.cz

omlouváme se vám za komplikace, budeme vás kontaktovat a vše napravíme k vaší spokojenosti.

• Co mám hodnotit-
    čekám,čekám už dva týdny
    zboží zaplaceno
    asi s tím jde někdo pěšky.
    se srdečným pozdravem, velmi spokojený zákazník

Reakce obchodu VseNaVareni.cz

Zboží jste si objednal 14.11. 9:46, hned 15.11. byla objednávka předána přepravci. - o tomt o jste byl informován přes sms a e-mail. 16.11. Byla zásilka uložena v balíkovně dle sledování české pošty jste byl informován sms a e-mailem.
    Doručeno do balíkovny bylo tedy za 2 pracovní dny. Objednávku jste si vyzvedl 23.11.

Budeme rádi pokud upravíte recenzi tak, aby odpovídala skutečnosti.

Svoboda Karel

Dostal jsem objednané zboží a po jeho doručení na prodejnu jsem začal dostávat emaily, že už na mne zboží několik dnů čeká v obchodě. Ať si ho vyzvednu, protože tam bude jen několik dnů. Ale byl státní svátek a víkend. Takže prodejna zavřená. Poté jsem dorazil do prodejny, kde se potulovalo několik zákazníků a já stál před pultem a čekal 10min, jestli někdo dorazí. Protože jsem neviděl prodavačku, že by obsluhovala někoho jiného nebo že by vyřizovala něco jiného, nabyl jsem dojmu, že v tomto obchodě je něco špatně a odešel. Budu chodit tam, kde mají prodavačky....

Reakce obchodu VseNaVareni.cz

mrzí nás vaše negativní zkušenost, spojím se s vámi abych zjistil co se přesně stalo.
    Také budu informovat programátory aby, upravili odesílání e-mailů a sms.

• Zboží neplní deklarovaný účel
    • Nikde není návod k použití

Reakce obchodu VseNaVareni.cz

pokud je zboží špatné prosím kontaktujte naše reklamační oddělení.

Přímo na obalu zboží je obrázek s textem : stačí pouze uzavřít ventil a stlačít víko Viz https://www.vsenavareni.cz/upload/img/00000b3a8a/2232-4.jpg

Samozřejmě pokud vám zboží nevyhovuje můžete ho vrátit.

• žádnou jsem nezjistil

Nákup jsem musel zrušit, ani napodruhé obchod nebyl schopen dodat zakoupený výrobek bez vady.Telefonická komunikace s obchodem naprosto nemožná, přístup absolutně neprofesionální a urážející zákazníka.Tento obchod již nikdy.

Reakce obchodu VseNaVareni.cz

omlouváme se za komplikace. Komunikaci prověříme.
    Objednal jste si zboží u kterého je uvedeno : UPOZORNĚNÍ: Produkt je vyráběn v retro stylu a může nést známky nedokonalosti při zpracování - II.jakost. Na funkci to však nemá vliv a podtrhuje to retro styl.

vše v pořádku

Reakce obchodu VseNaVareni.cz

děkujeme za recenzi, pokud jste spokojeni prosím o opravu recenze z nedoporučujeme na doporučujeme.

Děkujeme
    Svoboda Karel

komunikace téměř žádná, žádné informace o tom, kdy bude zboží doručeno

Reakce obchodu VseNaVareni.cz

omloluváme se za komplikace, prověřím proč se k vám nedostali automatické sms a e-maily, které náš systém odesílá automaticky.

Aktuálně je vaše objednávka připravená k odběru.

Svoboda Karel

Špatně zabaleno, zboží dorazilo špinavé. Opakovaně použitá přepravní krabice je OK, ale zboží uvnitř by mělo být čisté. To, co mělo vlastní obal jsem očistila, transfery na čokoládu bez ochrany jsem musela rovnou vyhodit.

Reakce obchodu VseNaVareni.cz

omlouváme se vám za komplikaci, budeme vás kontaktovat a vše dáme dopořádku.

Svoboda Karel

• Obchod zaslal zbozi, ktere nebylo uplne totozne s objednavkou

Reakce obchodu VseNaVareni.cz

omlouváme se za komplikace, prověříme to s naším skladem a budeme vás kontaktovat.
    Bohužel zřejmě výrobce změnil proudkt a neposlal nám danou informaci. Sám výrobce na na stránkách uvedenou starou fotografii : http://www.ibilimenaje.com/eng/catalogo/ver-producto/oin-can/5159/ nový produkt není spojen plechem mezi nádobou a nálevkou.

V levo stará varianta v pravo nová : https://www.vsenavareni.cz/upload/img/00007c777d/aaaaaa.jpg

Svobdoa Karel

• Část zboží jsem obratem vrátila (mizerná kvalita označovaná jako "retro"), jsou to již 3 týdny a dosud žádná reakce ani vrácené peníze. Včera jsem napsala upozornění e-mailem a opět žádná odpověď.

Reakce obchodu VseNaVareni.cz

omlouváme se vám za komplikace, s kolegou dohledáme vaší komunikaci, ohledně zboží je vrácené a platba vám byla dnes vrácena na vaši kartu.

Udaného produktu je upozornění :

Svoboda Karel

• nízka úroveň znalostí legislatívy u zaměstnaců řešících otázky obchodní činnosti
    • personál nezná zásady obchodního chování
    • e-shop nabízí zboží, které již nemá
    • problémy s vrácením peněz
    • neinformuje zákazníka v případě problému s dostupností zboží již zaplaceného

Reakce obchodu VseNaVareni.cz

omlouváme se vám za komplikace, vše s vámi bylo řešeno telefonicky a e-mailem. Platba vám byla vrácena dnes, obdržíte jí během 3 pracovních dní.

Produkt, který jste objednal byl poslední a bohužel na skladě nebyl dohledán. Veškeré zboží, které nabízíme máme na vlatním skladě.

Ještě jednou se omlouváme za komplikace.

Svoboda Karel

Přišel mi jiný produkt, vracím

Reakce obchodu VseNaVareni.cz

omlouváme se vám za komplikace.

• Cena a dárek
    • Sleva byla asi na poslední kus který ležel v obchodě pěkné dlouho. Špinavý obal a mizerné balení.

Reakce obchodu VseNaVareni.cz

omlouváme se vám za komplikace prověřím balení.

Svoboda Karel

Místo dvaceti čistících tablet bylo 10.

Reakce obchodu VseNaVareni.cz

omlouváme se vám za komplikaci, název je již upraven aby odpovídal balení.
    Samozřejmě máte nárok na vrácení zboží.

Svoboda Karel

Zboží nebylo na skladě. Chtěl jsem vrátit peníze,ale už 2 týdny jen čekám. 2 x telefon ,nic se neděje.

Reakce obchodu VseNaVareni.cz

omlouváme se za zdržení, platba vám byla dnes vrácena.

Svoboda Karel

• Dodací doba: 18.2. objednáno - 1.3. dodáno (avizováno max. 7 dní...)
    • Zabalení: eshop prezentuje jak kvalitně balí. Není pravda, v krabici, žádná bublinková folie, díly v tom lítali a otloukali se.
    • Nekvalitní zboží - trubky stojanu na šaty z tak kvalitního materiálu, že při adetaci jistícícími segmenty, tyto vytvoří hluboké prolisy do kvalitní nerezové trubky (spíše silnější alobal)
    • Návod tragédie, na kusu papíru A5 (ručně roztržená A4) bez popisu, (jediného slova) bez udání výrobce a původu. Návod samotný má evidentně jen splňovat literu zákona a ne být nápomocný zákazníkovi při sestavování.

Nedoporučuji ani eshop ani jejich zboží. Vzhledem k tomu, že šlo o marginální částku, cca 800,- Kč neřeším to. Pokud bude eshop reagovat, nepište prosím výmluvy, vše mám nafocené.

Reakce obchodu VseNaVareni.cz

ohledně doby dodání, ano máte pravdu, zdržení bylo způsobeno na straně dodavatele.
    Vámi objednané zboží, je originálně zabalené od výrobce, toto zboží nepřebalujeme a zasíláme v krabici, tak jak jsem ho obdrželi.
    V případě že se zbožím nejste spokojen samozřejmě ho můžete vrátit.

Svoboda Karel

• Na vašich stránkách podvrhujete stránku platební brány!!!

Reakce obchodu VseNaVareni.cz

budeme vás kontaktovat pro zjištění dalších informovací. Žádnou platební bránu nepodvrhujeme, využíváme platební bránu gopay.

Svoboda Karel

Obchod zasílá nekvalitní zboží - špatné, neprofesionální spojení pokličky s konvičkou. Kolega si objednal následně konvičku také, závada stejná a jemu víko po chvilce používání úplně odpadlo. Nereklamovali jsme, z důvodu drahého poštovného by se to ani nevyplatilo.....

Reakce obchodu VseNaVareni.cz

budeme vás kontaktovat k dořešení reklamace.

Delši dodaci doba

Reakce obchodu VseNaVareni.cz

omlouváme se za komplikace mezi svátky byla celozávodní dovolená.

Svoboda Karel

Jedná pánvička-škrábanec až na kov, druhá pánvička jiná než ketrou jsem si objednal.

Reakce obchodu VseNaVareni.cz

omlouváme se vám za komplikace, budeme vás kontaktovat pro sjednání náprvy.