Můj nákup v tomto obchodu proběhl poněkud chaoticky a v samotném závěru vůbec ne k mé spokojenosti. Původně jsem si objednala Smaltovaný mini hrnec bílo červený 12cm s obsahem 0,5 litru, ale produkt na skladě nebyl. Byl mi nabídnut podobný produkt a ten jsem tedy akceptovala, protože podle popisu měl onen jiný hrnek také obsah 0,5 litru. Zboží přišlo v pořádku, ale hrnek neměl 0,5 litru ale rovnou celý 1 litr. Takže zklamání.

mohl jsem si to koupit na prodejně bez poplatku za doručení na prodejnu.
    A čekal jsem týden, protože měli dovolenou..

Reakce obchodu VseNaVareni.cz

Pokud je vaše objednávka v hodnotě nižší než 300Kč, je účtován poplatek 19Kč, jelikož se vaše objednávka převáží z našeho hlavní skladu na prodejnu.
    Zboží, které jste si objednal na prodejně nenabízíme, tedy je potřeba objednat přes e-shop.
    Objednal jste si 13.2 a zvolil osobní odběr u kterého bylo napsáno: 12.2. - 16.2. ZAVŘENO - Osobní odběr kamenná prodejna Praha 8, Zenklova 433/25 doručení 2 - 3 pracovní dny - Platba kartou online.

vsenavareni.cz

Obchod si nechal zaplatit předem za zboží, které neměl.Na vrácení peněz mám čekat 14 dnů.

Reakce obchodu VseNaVareni.cz

Volbu platby jste si zvolila sama na platbu předem, máme možnost platit dobírkou. Bohužel objednala jste si poslední kus, který následně nebyl dohledán na našem skladem.
    Objednávku vám kolega 15.2 stornoval a pouze oznámil, že maximálně trvá vrácení platby 14 dnů ale většinou vám přijde platba do týdne.
    Platba vám byla zaslaná 21.2, tedy po 4 pracovních dnech.

vsenavareni.cz

změnil jsem svoji objednávku na šlehačková láhev WHIPcreamer Inox 0,5l - Kayser, který byl i levnější o cca 90 Kč a oni mi cenu ještě navýšili o 34 Kč

• Zboží přišlo na hodně místech hodně otlučené.Krabice byla nepoškozená,ale džbán vypadal jako by ho sebrali ve sběrném dvoře.Když jsem otevřela balík,tak jsem nejprve měla pocit,že to je skrytá kamera,protože zboží v takovém stavu ještě nikdy nepřišlo.

• Velmi velká část nabízeného zboží nebyla skladem - koření

Velká část nabízeného zboží nebyla skladem - koření

Reakce obchodu VseNaVareni.cz

Bohužel dodavatel neměl dané zboží, nyní je již skladem a je objednáno, naskladněno bude za několik dní.

Svoboda Karel

pekáč má poškozený smalt ve vnitřní části, poklice má poškozený smalt - hrozí rez- uloupnutu. Zboží vracím

Reakce obchodu VseNaVareni.cz

Omlouváme se za komplikace, samozřejmě zboží reklamujte.

Svoboda Karel

Miska- smalt má velmi špatnou kvalitu

Reakce obchodu VseNaVareni.cz

u produktu je tato informace jasně napsána :
    UPOZORNĚNÍ: Produkt je vyráběn v retro stylu a může nést známky nedokonalosti při zpracování - II.jakost. Na funkci to však nemá vliv a podtrhuje to retro styl.

• Není český návod.

Prodávají zboží bez českého návodu což mně hodně zklamalo.

Reakce obchodu VseNaVareni.cz

Prosím kontaktujte naši zákaznickou porporu, pokud u zboží návod nebyl rádi vám ho dopošleme.

Svoboda Karel

• Dobrý obchod se pozná podle toho, až mate problem. Já ho měla a tady už nenakoupim. Barvivo neodpovídalo popisu, napřed teda, že určitě ne, pak chtěli foto, tak jakože za to muže dodavatel a po dotazu, co já s tím, teda nabídli vrátit peníze. Asi mi je vrátí, nevím, je mi to jedno. Doufejme, ze Vám přijde to, co si objednáte. Třeba budete mít větší štěstí.

Reakce obchodu VseNaVareni.cz

přišlo vám přesně to co jste si objednala, jak můžete vidět tak i sám výrobce uvádí že se jedná o zlatou barvu : https://www.vsenavareni.cz/gelova-barva-zlata-28g-decora?stext=9600815

Nechápu recenzi když s vámi bylo vše jasné komunikováno... viz níže :
    vaše odpověď:

Ano, souhlasím.

Odesláno z iPhonu

Dobrý den!

Omlouváme se, v případě, že jsme udělali chybu, tady byla chyba na straně dodavatele - to již aktivně řeším. Tohle bylo pouhé vysvětlení a omluva z mé strany jde za to, že jsem ho odeslal dříve než jsem ho dopsal.

Požádal jsem o vrácení peněz za tuto barvu na Váš účet. Klasicky bych Vám dodal barvičku, abyste byla spokojená, ale bohužel z vysvětlení v předchozím emailu plyne, že ji nemáme:(

Doufám, že takové řešení je pro Vás v pořádku.

Michal Neuwirth

• Nevím, cena?
    • Nahradili jiným nožem.
    • Neobdržel jsem nůž, který jsem objednal.
    • Neoznámili, že nůž bude nahrazen jiným.

Neobdržel jsem nůž, který jsem objednal.

Reakce obchodu VseNaVareni.cz

snažili jsme se vás kontaktovat bohužel nereagujete ....

Děkujeme za vaší objednávku, reagují na vaší recenzi, kde píšete, že jste obdrželi jiný nůž. Prosím o nafocení nože, který jste obdrželi a nejlépe i s kódem na obalu toho nože.

Neexistuje abychom zaměnili produktu bez souhlasu zákazníka.

Děkují za odpověď.

Přejí pěkný den.

Tomáš Vaněk

Zboží skladem objednáte 9.8., obchod ho odešle za pět pracovních dnů a pan Neuwirth ze zákaznické podpory má tu drzost toto nazývat "odeslání obratem". Než zboží přišlo, odjel jsem na dovolenou a objednávku jsem tudíž zrušil.
    Ostatním doporučuji nakupovat tam, kde "obratem" znamená expedice ten samý den, popř. následující a nikoliv prakticky týden (5 pracovních dnů).

Po objednání mi bylo sděleno, že zboží není skladem.

Prosím vás, co se stane s plastovým prostíráním, když ho do obálky přehnete na půl?? Přesně tak ...

• 2x mi přišla zpráva zboží je zabaleno a tim to zkončilo

• Amatérské chování

Vážený pane Kozáku,
    vybral jste si platbu převodem, a vyžadoval jste se zálohové faktury. Kolega vám na to odpověděl, že náš systém zálohové faktury nevystavhuje. Navrhl vám řešení, že můžeme platbu změnit na dobírku, to jste neakceptoval a začal jste se ohánět obchodní inspekcí. Objednávku jste nezaplatil a proto byla automaticky stornována.

Pro vaši účetní :
    Zálohová faktura nemá žádné zákonem dané náležitosti nebo formu. Lze tedy zálohovou fakturu vystavit v programu, ale i jen shrnout údaje do textu e-mailu. zdroj : https://portal.pohoda.cz/dane-ucetnictvi-mzdy/ucetnictvi/co-byste-meli-vedet-o-zalohove-fakture/

Dostal jste toto oznámení, které lze považovat za výzvu k platbě dle :
    „Zálohová faktura (někdy též zálohový list), proforma faktura, výzva k platbě – všechny tyto pojmy označují v podstatě totéž. Doklad, který není účetním ani daňovým dokladem a jeho podoba a použití se neřídí žádným zákonem. Používá se v případě, kdy chceme, aby nám zákazník zaplatil předem – před poskytnutím služby nebo před dodáním zboží.“:

Vážený zákazníku,

níže zasíláme údaje pro platbu za Vaši objednávku č. 5489642306. V případě, že objednávka nebude zaplacena, bude automaticky po 8 dnech stornována. Pokud jste platbu již zaslali, prosím kontaktujte nás, je možné že nedošlo k automatickému spárování platby například z důvodu chybného VS. Berte také v pozat, že bankovní převod může trvat 1 - 3 pracovní dny.

Po připsání platby na náš účet bude odeslána na Vaši adresu, nebo na odběrné místo, dle vámi zvolené přepravy.

Detaily platby:
    Částka 541CZK
    Variabilní symbol 5489642306
    Číslo účtu 2400667989/2010
    IBAN účtu CZ5620100000002400667989

Svoboda Karel

• Chybí jakýkoliv návod na uvedení do chodu.
    • Na obalové krabičce je jakýsi text v ředě jazyků. Čeština chybí.

Prodáváte výrobek se kterým si kupující neví rady a který je mu tak k ničemu.

Reakce obchodu VseNaVareni.cz

omlouváme se za komplikace, pokud je se zbožím stále problém prosím kontaktujtte naši zákaznickou podporu. Zakoupil jste tento produkt : https://www.vsenavareni.cz/davkovac-na-olej-170ml-skleneny-ibili?stext=701117
    Nalejete olej, a nasadíte několikrát za sebou víčko - víčko "napumpuje" vzduch do nádobky a poté můžete použít.

• nikdo semnou nekomunikuje

Přečtěte si laskavě e.maily, které jsem vám průběžně posílal! Na základě vašeho diletantského přístupu jsem byl nucen objednávku zrušit (13.12.2022) a žádal jsem vás o potvrzení zrušení objednávky. Místo toho jste mi poslali tento dotazník, kde mi tvrdíte, že jsem si něco u vás 9.12.2022 zakoupil !?!? To si už z lidí děláte prdel, pardon, ale jinak se to nazvat nedá. Jak jsem uvedl již v mém posledním e.mailu, již mnoho mých známých jsem před vaším obchodem varoval a budu v tom důsledně pokračovat! Jste nejhorší obchod, se kterým jsem se kdy setkal a pokud tak běžně při prodeji postupujete, tak se divím, že ještě existujete. Neuvádím svoje jméno, ale níže uvádíte můj e.mail, takže víte, kdo jsem. A jsem zvědavý, jestli se moje hodnocení někde objeví, nebo bude jen "pro vnitřní potřebu" a v tichosti se vše "zamete pod kobereček". Pro jistotu si najdu recenze na váš obchod, abych se podělil i s ostatními a varoval je.

Reakce obchodu VseNaVareni.cz

objednal jste si 9.12. 9:01 zboží, které je na objednávku. Tato informace byla u zboží i v košíku. Dostupnost 4 - 8 dní.
    Poté vám náš systém automaticky zaslal 3x e-mail a sms s informací, že bylo zboží objedáno u dodavatele - zjišťuji u programátorů z jakého důvodu bylo zasláno 3x.

Dostali jsme od vás jeden e-mail :
    Nechápu, proč mi již potřetí zasíláte tuto zmatenou informaci o mé objednávce - jaký balíček, když mán objednánu jen jednu věc? Raději mi sdělte, kdy váhu dodavatel dodá, jestli to do Vánoc vůbec bude, abych si to stihl objednal někde jinde. Děkuji.
    Na který jsme vám obratem odpověděli.

Poté jste nám volal a na základě telefonátu byla objedávka stornována.

Dotazník od heureky chodí všem zákazníkům i těm kteří objednávku stornovali.

Svoboda Karel

• rozměr neodpovídá, zboží obratem vráceno ,peníze nikoli

Reakce obchodu VseNaVareni.cz

omlouváme se za zdržení platba vám byla dnes vrácena.