• Ceny
    • sortiment

• Široký sortiment. Rychlost vyřízení.

• Široký sortiment
    • Rychlost dodávky

• Sortiment, který jinde nenajdete!

• široký a zajímavý sortiment
    • mnoho věcí skladem

• Sortiment a cena

Kvalita pokulhává. Ze tří doručených vakuových dóz byla jedna nefunkční.

• zajímavý sortiment
    • platba kartou/rychlý převod
    • odesláno až D+2 (doručeno D+3)
    • CHYBNÁ doručovací adresa - objednáno doručení na box, avšak v den doručování jsem se od dopravce dozvěděl, že bude doručováno na mou fakturační adresu (nejsem doma a jedná se o dárek - problém!). S dopravce jsem se snažil doručení přesměrovat - zbytečné marněný čas na tel. lince a stres.
    • Mail ohledně odeslání balíku dorazil až několik dní po odeslání, tedy i po doručení.
    • Název odesílatele v rámci dopravy je jiný, než je název e-shopu – nepřidává na přehlednosti

No, doručení se moc nepodařilo, ale co se dá dělat, snad to byla ojedinělá chyba obsluhy (?)

Reakce obchodu VseNaVareni.cz

Objednali jste si 29.11 ve 21:45h večer, vaše objednávka se zpracovala ihned druhý den 30.11 ve 15:30, jelikož jste objednali až večer, na řadu jste se dostali až odpoledne, po té co u nás již byli přepravce pro balíky.
    Objednali jste si GLS parcelshop - GLS - parcel shop : 54701, žádné změny jsme vám v objednávce neprováděli.
    Mail bohužel dorazil později, díky přetížení z vánoční sezóny.
    E-shop a dopravce jsou dvě odlišné společnosti, E-shop vám připraví objednávku, zabalí a předá na expedici. Dopravce si vaší zásilku převezme a je to v jejích rukou kdy, kde a v kolik vaší objednávku doručí. GLS převzal vaší zásilku 1.12 a doručili 4.12.

Tomáš Vaněk
    Ozdobdort.cz

• Obchod s velkým výběrem produktů na vaření a především na pečení.
    • Na řadě potravinového zboží chybí datum spotřeby.

Objednala jsem si v listopadu 2023 6x platíčka s cukrovými květy na zdobení. Je smutné, že naprosto všechny mají minimální trvanlivost spotřeby do února 2024. Jelikož jsem je před časem kupovala na Příbramsku, tak vím, že min. trvanlivost toho zboží je mnohem delší, i 2 roky.
    Takže jsou na jedno "vánoční" použití..
    Pro milovníky pečení a zdobení velký výběr, ale doporučuji kontrolovat datum spotřeby, pokud je vůbec uvedený..

Reakce obchodu VseNaVareni.cz

nerozumím evidujeme od vás jednu objednávku kde jak zmiňujete jste si objendla 6x platíčko s cukrovým zdobením. Kde jak uvádíte je doba trvanlivosti únor 2024. U kterých produktů nemáme trvanlivosti?

Ohledně platíček budu kontaktovat výrobce aby nám zasílal s delší trvanlivostí.

Svoboda Karel

• Rychlost,cena,spolehlivost,výběr.

• velmi široká nabídka
    • příjemné ceny
    • skvělá komunikace

Drobný nesoulad objednávky a zásilky okamžitě vyřešen a chybějící část dodána hned druhý den, samozřejmě bez poštovného. Vynikající přístup, doporučuji!

• doručení do alzaboxu
    • bohaty sortiment