• Mobil přišel v jiné barvě než byl objednán. Evidentně nedbalost prodávajících.

• rychlost dodání
    • nízké ceny
    • nekomunikace
    • zboží nedostatečně zabaleno
    • doručení pouze přes ČP
    • drahé poštovné a balné
    • problém s vrácením peněz

Objednaný mobil (16.10.) jsem musela vrátit po necelém týdnu používání, nefungovalo bluetooth - vracela jsem 23.10. Využila jsem tedy odstoupení od smlouvy během 14 dní bez udání důvodu, na základě telefonické komunikace s prodejcem (to mi ještě telefon zvedli). K odstoupení jsem využila jejich formulář, který mají na stránkách, navíc jsem je ještě informovala mailem. Telefon si převzali 25.10. (mam potvrzení od ČP). Protože jsem tento telefon chtěla a VK servis byl jediný, kdo ho měl v nabídce, objednala jsem si jej znovu. Na to že poštovné a balné stojí 190 Kč, tak je, dle mého názoru nedostatečně zabalené - přijde pouze orig. krabička vložená v papírové obálce s bublinkami. Problém je, že dodnes mi nebyly peníze vráceny zpět. Na maily nereagují, jejich mobil neexistuje a telefony nezvedají. Pokud tuto recenzi VK servis čte, nechť mě prosím kontaktuje, nikoliv zde, ale mailem nebo telefonicky. Jsou 19 let na trhu, ale absolutně nechápu, jak to tímhle stylem - nekomunikací, mohli zvládnout. Navíc dle stížností (vasestiznosti.cz) prodávají mj. i telefony určené pro jinou než českou distribuci, z tzv. šedé zóny, přičemž by měli na tuto skutečnost upozornit, nejspíš proto jsou ceny telefonů tak nízko.

• rychlé a bezproblémové dodání

• Rychlost doručení
    • Příznivá cena

• rychlost komunikace i dodání bez výhrad

dodání zboží do druhého dne bez jakýchkoliv problémů.

• rychlost dodání
    • Produkt odpovídal popisu

• Super ceny
    • Rychlost zaslání
    • Výběr

• Ceny
    • Rychle doručení

Vše proběhlo rychle a za velmi příznivou cenu !!!

Rychlost a hlavně cena - skvělý poměr

• Vše super

Poté co mi přišlo na email potvrzení o přijetí dodávky - objednával jsem telefon mi nepřišlo potvrzení o tom že zboží předali k dodání a ten objednaný telefon vůbec nedorazil .

Doručení, na zkušenosti s ČP, rychlé , potřebovala jsem změnu adresy na poslední chvíli, obchod reagoval taky rychle. V balíčku mně čekalo i náhradní sklo k mobilu co jsem nečekala. Moc děkuji.

Objednal jsem si zboží a vše došlo v pořádku.

• Rychlé doručení

• Rychlost,perfektne zabalene,super ceny!!!

Urcite muzu vsem jen a jen doporucit

• Uveden fungující kontakt!!

Obchod funguje super

• Komunikace a rychlost dodání.

• jen jedna doprava, navíc drahá
    • jen dobírka

Je škoda, že nemají na výběr dopravu a navíc chtějí 190, ale je to česká pošta, tak to šlo změnit na pobočku, a kupovala jsem telefon s velkou slevou, takže se mi to vyplatilo i tak.

Dobrá komunikace, rychle dodání. Nakupují zde po několikáté a vždy vše v pořádku.