Super obchod super komunikace

• nakoupil v obchodě VK Servis před 2 měsíci

• Nejlevnější mobilní telefony na internetu :)
  • nakoupil v obchodě VK Servis před 2 týdny

zbozi jsem si objednala dobirkou a dopravou na adresu,jelikoz jsem inv.duchodce po operaci kycle ale bohuzel jsem druhy den ve schrance mela listek ze si mam zbozi vyzvednout na poste....

• nakoupil v obchodě VK Servis před 2 týdny

• Nabízeli barvy mobilů, jako nikde jinde.
    • Měli ceny nižší, než konkurence.
    • Přibalili jako dárek pouzdro na mobil, které v popisu nebylo uvedeno.
    • Zboží dodáno rychle.
    • Nabíječka nebyla originální. (Na to jsem byl upozorněn předem v obchodních podmínkách).

S obchodem jsem byl spokojen. U čtení negativních recenzí jsem se pobavil. Tolik blbců pohromadě je k vidění málokdy.

• velmi rychlé doručení

• Zboží opravdu skladem
    • Dobrá cena
  • nakoupil v obchodě VK Servis před 3 týdny

• spolehlivý, co slibuje splní

• nabízí zajímavé produkty
    • obtížná komunikace s obchodem

Vážený pane Valdo,

mohl bych Vás požádat o kontaktování ? Např. na e-mailu ondrej.patek@vkservis.cz. Velmi by mne zajímal důvod, proč by komunikace s námi měla být "obtížná". Pomůže nám to ve zlepšování našich služeb.

Děkuji a přeji hezký den, Pátek

• Rýchlosť spolehlivost cena

V pohode doporučuji

• nakoupil v obchodě VK Servis před 4 týdny

Údajně nový telefon mi přišel v úplně otrhané krabičce. Jako by byl stokrát rozbalený. Samolepka, která by měla zaručovat nerozbalenost výrobku, byla přelepená novou, ale již také přetrženou a ošoupanou. Na moji reklamaci mi odpověděli, že se tedy omlouvají, že mají i lepší krabičky a ve smluvních podmínkách je uvedeno, že zboží může být rozbaleno kvůli nahrání českého menu. Jednou rozbalená krabička vypadá úplně jinak. Doporučuji číst spíše negativní recenze. Zde se člověk dozví víc. Já jsem to bohužel udělala až po objednání. Jejich odpovědi jsou arogantní a je viděl, že nás, zákazníky, "mají na háku". Na druhou stranu musím říct, že peníze mi okamžitě vrátili zpět i s poštovným, které jsem musel já zaplatit při zasílání telefonu zpět.

Dobrý den paní Barosova,

lžete, až tisknete. Nic arogantního jsem Vám nenapsal. Pouze jsem vyjádřil omluvu a s tím, že z toho není třeba dělat detektivku (poněkud košatě jste se rozepsala a ztratila se Vám v tom mailu pointa) jsem přislíbil okamžité řešení. Koupila jste si 8 let starý model a jak jsem v odpovědi sám uznal, takováto krabička odejít neměla.

Peníze jsem Vám převedl okamžitě, jak sama ráčíte uznat a to zcela jasně dokazuje, že z naší strany nebyla žádná snaha Vám jakkoliv uškodit. Vaše hodnocení mne velmi mrzí. Snad jste si Vaší chvíli slávy užila.

S pozdravem, Pátek

PS. Vy se snad stydite za sve jmeno? Anonymne skodit je lepsi ze?

• nakoupil v obchodě VK Servis před 3 týdny

• zboží nebylo doručeno na zadanou doručovací adresu, ale na fakturační

Reakce obchodu VK Servis

za chybu se velmi omlouvám, kolegyně ve zmatku přehlédla. Děkuji za Váš nákup a doufám, že jste s nákupem spokojen.

• nakoupil v obchodě VK Servis před 3 týdny

Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• nakoupil v obchodě VK Servis před 4 týdny

Spolehlivost, rychlost, spokojenost!

• nakoupil v obchodě VK Servis před 1 měsícem

• Vše bylo tak,jak obchod inzeroval a zboží bylo doručeno neuvěřitelně rychle.

rychlá reakce

• nakoupil v obchodě VK Servis před 1 měsícem

• nejnižší cena oproti ostatním
    • spolehlivost
    • mobilní tel. asi nebude distribuce CZ, ze vzhledu mobilu to nepoznám, ale podle těch nálepek... Víc jsem ho nerozbalovala, syn ho dostane k Vánocům.
    • žádná jiná možnost výběru jak bude objednávka doručena, pouze za 180 Kč na dobírku, nebo osobní odběr, což máme zbytečně daleko, takže výhodná cena už není tak výhodná...
    • hned po objednávce přišel email, že objednávku registrují, ale pak se celý týden nikdo neozval, zda se objednávka zpracovává... ale pak po týdnu a něco mobil v pořádku dorazil, ale už jsem psala email, zda mobil bude, nebo nebude. Volali mně - zkoušeli to 1x (po tom týdnu), zrovna jsem to neslyšela, pak jsem volala já - nedovolala jsem se, tak druhý den psaly email, že mobil odesílají

Vážená paní Sodomková,

nemohu se ubránit dojmu, že text, který jste psala do negativ sem ve skutečnosti nepatří. Objednávka Vám byla dodána rychle a za nejnižší cenu na trhu. Nevím o jakých samolepkách hovoříte, ale pokud myslíte označení Global, pak vězte, že to je přesně ten model, který podporuje v ČR všechna pásma LTE, má kompletní češtinu a procesor Quallcom Snapdragon. Jedná se tedy o správné obchodní označení.

• Ochota pri zmene objednavky
    • Vyborne ceny
    • Kousek od Metra
    • Maji i v nedeli do osmi
    • Nejen prodavaji ale umi velmi slusne poradit a nalepit sklo

Maly obchod s velmi aktivnim pristupem k zakaznikovy a sirokym sortimentem.

• nakoupil v obchodě VK Servis před 2 měsíci

• Vráceny peníze za zboží zaslané zpět v zákonné lhůtě
    • Dorazilo viditelně použité zboží
    • Emailové komunikace zafungovala až po stížnostech
  • nakoupil v obchodě VK Servis před 2 měsíci

• One plus v perfektním balení
    • Super cena
    • Otevřeno mají každý den i o víkeendu
    • nemám co bych jim vytknul

Určitě doporučuji, osobní odběr není nijak limitován ani časově a ani přístupem.
    Poradili mi a já jsem spokojený

• nakoupil v obchodě VK Servis před 1 měsícem

• Obchod dodal zboží rozbalené.
    • Obchod nekomunikuje
    • V balení byla stará použitá nabíječka.
    • Po urgencích obchod dodal nabíječku novou, ale pro jiný model.

Už si od VK Servisu nikdy nic nekoupím.

Dobrý den pane Konečný z firmy Time Seal,

na Vašem případě je vidět jeden zajímavý úkaz. Když něco nadstandardního chcete, jste velmi slušný. A když to dostanete, slušnost hodíte za hlavu a vypotíte takovéto hodnocení. Kdybyste četl obchodní podmínky, se kterými vyjadřujete souhlas před odesláním objednávky, tak byste se tam dočetl, zboží může být v některých případech upraveno za účelem instalace CZ menu, případně dovybaveno OEM nabíječkou pro CZ sítě, má-li původní nabíječka odlišnou koncovku. Vezmeme-li to formálně, byla dodržena beze zbytku jakost při převzetí, takže si nemáte na co stěžovat.