• spolehlivost (5)
  • výběr zboží (3)
  • cena dopravy (4)

• Spolehlivost

Rozhodně doporučuji všem kteří chtějí ušetřit

• nakoupil v obchodě VK Servis před 2 měsíci

• nabízí produkty, které ještě nejsou na našem trhu

zboží dorazilo v pořádku, nové, nepoužité, standartní záruka.
    dodaná nabíječka v balení OK, odpovídající kvality.
    spokojenost

• Pristup k zakaznikovy
    • Kousek od metra

• Slušné ceny
    • Obal měl porušené samolepky od výrobce. Krabička byla v obchodě otevřena. Chyběla fólie na obrazovce od výroby.

Telefon dorazil v pořádku i přes špatnou manipulaci od dopravce.

Vážený pane Hovorko,

prověřil jsem okolnosti vyřízení Vaší objednávky, a sděluji, že jsem neshledal žádné pochybení. V obchodních podmínkách, se kterými před odesláním objednávky vyjadřujete zaškrtnutím předmětného políčka souhlas je důvod, proč může být krabička otevřená uveden (je to kontrola nabíječek). Takže by to pro Vás nemělo být překvapivé.

Co se folie týče, žádná folie z výroby není u telefonu Huawei Nova 3i aplikována. Zřejmě jste tuto folii přehlédl v krabičce u ochranného pouzdra, které se taktéž se zakoupeným telefonem dodává.

S pozdravem, Pátek

• nakoupil v obchodě VK Servis před 3 měsíci

Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.

• nakoupil v obchodě VK Servis před 2 týdny

Hrozné webovky, ale funkční.

• Super obchod,cena
  • nakoupil v obchodě VK Servis před 2 týdny

ráno dostanu potvrzení - "potvrzujeme a sdělujeme Vám, že zboží bylo vyexpedováno a dnes bude předáno přepravní společnosti"
    pozdě odpoledne volají, že zboží v této barvě již nemají
    telefon měl být dárek k narozeninám, objednával jsem zboží skladem, dostal potvrzení a přesto jsem ho k narozeninám neměl :(((
    na novou objednávku jinde již bylo pozdě

Vážený zákazníku,

omlouvám se za komplikace, ovšem stát se to může, obzvláště pokud jste objednal rychloobratkove zboží. Mrzí mne ze jsme Vám nemohli vyhovět.

S POZDRAVEM, Patek

• Klamání zákazníků
    • Nejedná se o nové zboží,tedy v mém případě určitě.

Zboží zřejmě není nové.Přišel mi objednaný mobil sice v originální krabici ,ale ta již byla otevřena,přerušena pečeť .Dále bylo v krabici neoriginální příslušenství,respektivě nabíječka.Nabíječka byla bílá a kabel černý .Mobil ,ale zatím funguje v pořádku a navíc ,tento typ modelu se už ani nevyrábí ,takže nemůže jít o nové zboží,jak uvádějí na eshopu.Nechápu toto klamání zákazníků.Přece stačí uvést ,mobil je zánovní ,či krátce použitý atd.Cena klidně může být za jakou jsem koupil mobil ,byla i tak dost nízká.Každopádně mi vadí toto klamání zákazníků a proto obchod nedoporučuji,jen v případě pokud si objednáváte mobil který se už ani neprodává,ale to by musel obchod mít označeno ,,nejedná se o nový kus, nýbrž to co jsem popsal výše ,pak bych neměl ,nic proti,tedy pokud bude mobil fungovat tak jak má .

Vážený pane Samborsky,

vaše slohova práce má výbornou gradaci děje. Ale trochu se opakujte, zřejmě abyste své bezvýznamné recenzi přidal na důležitosti. Logiku moc neovladate, že? To že se něco nevyrábí neznamená, že se to nemůže dát koupit jako nové. To byste ale musel komunikovat zejména s námi. Jsem rád, že jste si zde udělal dobře, a věřím, že z toho budete nějaky ten pátek žít.

Nepřeji hezky den,

Patek

• nakoupil v obchodě VK Servis před 2 týdny

• Velmi rychlá obsluha a ochota
  • nakoupil v obchodě VK Servis před 1 měsícem

• Zboží bylo doručeno rychle a v pořádku
    • Po odstoupení od smlouvy mi nevrátili peníze během 14 dnů
    • Na prodejnu se nelze dovolat, na e-maily nereagují

Vážený pane Pavelko,

psal jsem Vám mail s tím, že se omlouvám za zpozdeni a že koncem tohoto týdne věc dořešíme. Nemusíte se obávat, o Vašich necelých 7000 se nemáme v plánu obohatit. Vaše vratka bude proplacení v pondělí.

S pozdravem, Patek

• nakoupil v obchodě VK Servis před 1 měsícem

• Opravdu žádnou jsem nezaznamenala.
    • Zboží které prodávající nabízí, není totožné jako zboží stejného názvu a označení na trhu ČR.
    • Ač má prodávající uvedeno že odstoupí-li spotřebitel od smlouvy, vrátí mu prodávající bez zbytečného odkladu, nejpozději do čtrnácti dnů od odstoupení od smlouvy, všechny peněžní prostředky včetně nákladů na dodání, které od něho na základě smlouvy přijal převodem na účet, hotově, ev. jiným domluveným způsobem tak, aby spotřebiteli nevznikly žádné další náklady spojené s tímto vrácením peněžních prostředků, není pravda. VRÁCENO MI BYLO POUZE ZA ZBOŽÍ, NIKOLIV I ZA NÁKLADY SPOJENÉ S DODÁNÍM!
    • Volba platby a způsob dodání pouze jen v hotovosti přes Českou poštu
    • Telefon nebyl original zabalen!

Podle výběru na potrálu Heureka jsem si objednala mobilní telefon Huawei Y6 Prime 2018 Dual SIM Black dle zadaných požadavů na parametry telefonu. Hlavním parametrem velikost vnitří paměti bylo 32GB, který je na našem trhu takto uváděn. Při doručení telefon měl pamět pouze 16GB!!! Na stránkách dodavatele jsem se následně dočetla že zboží nepochází z CZ distribuce (není primárně určeno pro CZ trh)!!!

Vážená paní Fizerová,

přiznám se, že Vašemu hodnocení příliš nerozumím. Zboží jste vyhledala v kategorii Huawei Y6 Prime 2018. To je zcela správný název kategorie. My ovšem neinzerujeme 32 GB verzi, po prokliknutí nabídky do našeho obchodu je zde zcela srozumitelně inzerováno 2GB ram, 16 gb rom, čili zboží, které je inzerováno jste obdržela. Kupní smlouvu neuzavíráte s portálem Heureka.cz, který je pouze srovnavačem cen. Smlouvu uzavíráte s prodejcem a nabídka na jeho stránkách je relevantní.

Samozřejmě se může stát, že objednané zboží Vám z nějakého důvodu nevyhovuje. V takovém případě máte možnost od smlouvy odstoupit a zboží ve čtrnáctidenní lhůtě vrátit. Zcela logicky jdou v takovém případě náklady na zaslání takto vráceného zboží za Vámi. Vám se vrací částka, kterou jste vynaložila na původní objednávku. To, že zboží není primárně určeno pro CZ trh by nemělo být překvapivé, jelikož je tento fakt uveden v obchodních podmínkách, se kterými vyjadřujete souhlas před odesláním objednávky.

S pozdravem, Pátek

• Rychlé dodání.
    • Profesionální jednání.
    • Dobrá technická podpora a zákaznická péče.
    • Zakoupený telefon mě ve skutečnosti nevyhovoval, vrátil jsme jej, peníze jsem dostal zpět dle zákona do 14 dnů.
    • Nevím.
  • nakoupil v obchodě VK Servis před 1 měsícem

• Kontakt i o víkendu, dlouhá pracovní doba
    • Na skladě už nesehnatelné mobily
    • Nemožnost si zkontrolovat objednávku, s tím související zastaralé stránky, ale to doručení je rychlé, takže to až tak nevadí
  • nakoupil v obchodě VK Servis před 1 měsícem

• Rychlá dodávky, vše v pořádku.
  • nakoupil v obchodě VK Servis před 1 měsícem

Jsem maximálně spokojená, zboží jsem dostala během dvou dnů.

• Rychlé vyřízení, skvělá cena

• nakoupil v obchodě VK Servis před 1 měsícem

Dobrá cena i komunikace s prodejcem není si na co stěžovat

• Rychlé doručení
    • Zboží dle popisu