• Rychlé dodání, snaha řešit reklamaci

Dodání zboží neodpovídalo stanoveným rozměrům, ušili menší povlaky na polštáře než bylo v zadání a na povlaku přikrývky byl flek. Shrnuto 75% zakázky bylo s vadou.

chtěla jsem jména vyšít na lososovou osušku, místo toho byla vyšita na malý bílý ručník, pro mě to bylo zklamání

Objednala jsem si jednopatrový textilní dort a bohužel mé zklamání je tak velké, že mně donutilo k sepsání následujících řádků. Že byl dort zabalen v malé krabici, svíčka zmáčknutá dovnitř, takže jsem celofán musela rozbalit a svíčku narovnat, by mi ani tak nevadilo, ale byla jsem udivená, že namísto bílého ručníku 30 x 30 cm je svíčka z ruční žínky 16 x 20 cm a dva liliové květy jsou tak vypelichané, že celý dort působí velmi uboze. Textilní dort za 509 Kč jsem musela dozdobit umělými květy a dekoracemi, protože jsem jej objednávala jako dárek, ale bylo by mi hanba jej v původním stavu někomu darovat. A to jsem chtěla původně objednat dort třípatrový, ale nechci ani domyslet, co by v krabici dorazilo za žebráka. Je to škoda, protože na obrázku vypadal dort velmi pěkně, ale realita byla docela jiná.

Zboží již není na skladě, informace podána až po mé urgenci.

Zboží bylo nekvalitně ušité - na jedné zástěře špatně zašité okraje které se po vyprání začaly třapit. Velké zklamání

Prostěradla šeda c. 4,na délku 200-neodpovida, šíře 90/17cm uvádí se, že možno použít na matraci výšky 20cm schází z každé strany 3cm z viditelné strany o založení pod matraci už ani nemluvě, prostě nepravdivé uvedené rozměry v nabídne

• :-(
    • Nesolidní jednání. Asi jsem jen přišla o peníze:-(

Zboží jsem zaplatila a od té chvíle se mnou obchod nekomunikuje.

Reakce obchodu veratex.cz

děkujeme za Váš komentář.
    Objednané zboží se zdrželo zdůvodu onemocnění pracovníka.
    Omlouváme se Vám ještě jednou, že jsme Vám zapomněli zavolat.
    Opravdu nás tato chyba mrzí, ale doufáme, že budete s kvalitou spokojena.

Děkujeme.

Tým Veratex

• Objednala jsem osušky se jmény, přišla mi jiná barva. Nikdo mě neinformoval o změně, ani že došlo k chybě…Na můj email nikdo do teď nereagoval. Vzhledem k tomu kolik peněz mě nákup u nich stál, nejsem spokojená a nikdo nekomunikuje, tak nedoporučuji.

Objednala jsem si na internetu látku, poté mi bylo sdělěno, že látku nemají.

• nemohu hodnotit,zásilku jsem ještě nedostala ani po 10 dnech po objednání

Déle jak týden objednáno,
    zboží bylo skladem,
    nikdo se mi ještě neozval

• Týden čekám na zboží a obchod se ani neozval.

žádná sláva

• rychlé doručení
    • -s povlečením jejich výroby jsem zatím spokojená
    • -objednala jsem 5xpolštářek od firmy Bellatex z materialu korall micro, tři strany ušité dobře švem dovnitř ,čtvrtá strana ,kterou se polštářky plnily ,byla zašitá švem ven. Kdyby to bylo zboží z Číny,tak se ani nedivím,ale ,že známá česká firma ušije něco takového je pro mě nemilé překvapení.Ještě horší je,že druhá česká firma Veratex něco takového prodává.Připadá mi to,že snad ani nekontrolují,co jim jiní výrobci dodávají za zboží.

Zboží stále nebylo dodáno.

už dvanáct dnů mám objednáno a zatím zboží nedošlo, nulová komunikace od dodavatele.

Dostála jsem prostěradla, která již zřejmě někdo vrátil. Nacpaná v roztrženém sáčku, bez kartónové výztuhy, plná žmolků. Vrátila jsem. Stálo mě to ne zrovna levnou dopravu.

• Nebylo podle mycb predstav,spodek spatne drzi spise nekvalitni prace.Mela jsem sto chuti to vratit,ale rozhodla jsem se pro lepsi reseni.Jinak vam preji at se vam dari lepe uspokojit
    zakaznika..Verim,ze tohle byla svetla vyjimka S pozdravem

Komunikace s obchodem bez problémů. S kvalitou výrobku jsem však spokojená nebyla.

Potah na sedací vak byl jak kus tenkého povlečení na peřinu. Poslali jsme zpět do dnes nemáme finance vracené. Už je to rok.

Reakce obchodu veratex.cz

děkujeme za Váš komentář.
    Objednávku ze dne 19.3.2020 jsme odeslali 20.3.2020.
    Zpět nám od Vás nic nedošlo a ani jste nenapsal email že zboží vracíte.
    Obraťte se prosím na přepravce, kterým jste zboží odesílal a kam ho zaslal.

Děkujeme.

Tým Veratex