Ze dvou druhu objednaneho povleceni jeden dorazil v barve jine nez vyzadane. Pri kontaktovani obchodu mi bylo sdeleno, ze povleceni vyzadane barvy mi poslou az vratim to nechtene, ale veskerou postu s tim spojenou hradim ja. Nechtene povleceni jsem pred 3 tydny postou vratil, ale zatim zadna odezva. Zaplaceno mam jiz mesic a povlak nutne potrebuji. Jedna se o povleceni za cca 1200,- Kc.

• Farba vôbec., ale vôbec nezodpovedá ponúkaných posteľ.
    • navlecik. Sú ako vyriznute. No hrôza!

Po objednání a zaplacení faktury účtem jsem se po čtyřech dnech (včetně víkendu) jsem se musela sama ozvat emailem. Teprve poté mi přišel email, že si zboží mohu vyzvednout a následně jsem obdržela telefonát, že objednané zboží v požadovaném množství nemají na skladu. Takže jsem musela znovu vybírat jiné povlečení a zase čekat na email, kdy si toto nové zboží mohu vyzvednout.... Moji příbuzní kteří také objednávali, byli spokojení a nic takového se jim nestalo, proto jsem si zde také zboží objednala. Bohužel já osobně spokojená nejsem....

Nebyla jsem spokojená s ušitím závěsu,moc jsem byla zklamaná, protože délka závěsu měla být 192 cm a ušili mi 186,5 cm to je dost velký rozdíl, další měl být 1,28 cm a ušili mi 1,23 cm.No hrůza a když jsem tam volala,tak jsem vůbec nebyla spokojená s komunikací a s jednáním ohledně reklamace.

• To co mi obchod poslal za záclonu, bylo až zarážející! Záclona byla křivě střižená a i křivě ušitá! Poslala jsem jí jim zpátky doporučeně a teď čekám na vrácení sumy co jsem za ní zaplatila a to nebylo zrovna málo!

Špatně zvolený formát písma (T vypadá jako J, tečka vypadá jako čárka, b vypadá jako le,...) Bohužel jsem byla velice nespokojená!

• barvy neodpovídají skutečnosti

obchod na svých stránkách vyobrazil tyrkysovou barvu,ale prezenoval ji jako tmavě zelenou.Tmavě zelená barva nemůže být na Vašich stránkách vyobrazena jako tyrkysová. Měli jste upozornit že se jedná o ilustrativní foto!Moje chyba,že jsem přehlédla,že tyrkysovou barvu máte za tmavě zelenou.Rozhodující u mne byl obrázek a ten prezentoval tyrkysovou barvu-barvoslepá ještě nejsem a tmavě zelená vypadá úplně jinak.

• Reklamaci vyřídili obratem a k mé plné spokojenosti

Dodané povlečení neodpovídalo obrázku, dle kterého jsem objednala.
    Povlečení na fotce mě zaujalo tím, že pruhy na polštářích i přikrývkách byly podélně. Což působilo velice hezky. Dodané povlečení mělo ale vzor na polštářích vodorovně. Je pravda, že po telefonické dohodě byla moje reklamace vyřízena obratem. Ale byla to komplikace. Chápu, že při volbě vzoru vodorovně se neprostříhá. Ale tak nemají inzerovat polštáře ve svislé variantě. Dneska málokdo touží běhat s reklamací na poštu.

zbozi bylo zdeformovane,vysivku mi uctovali zvlast aniz by imformovali predem,ale v jakem stavu to prislo katastrofa,zmackli to do male krabice tim se to vse pomackalo a misto dortu byla placka a ozdoby litali po dortu,uz tadz neobjednam

Reakce obchodu veratex.cz

děkujeme za Váš komentář. Objednala jste dort u kterého nenabízíme výšivku. Do poznámky jste napsala, že chcete dvě výšivky.
    K ceně dortu jsme připočítali dvě výšivky.
    Pokud je zásilka porušena tak ji nemáte přebírat od přepravce.
    Tým Veratex

Chtěla jsem lesklý satén chladivý a přišla mi bavlna. Velmi mne zklamali

Dobrý den paní Juřicová,
    děkujeme za Váš komentář. Chtěla jste lesklý satén chladivý, ale ten na našich stránkách nenabízíme. Nabízíme bavlněný satén.
    Máte možnost vrácení zboží v zákonné lhůtě 14 dnů. To jste udělala.
    Peníze jsme Vám vrátili na Váš účet 23.8.2018.

• Župan velikosti S je tak XL

Povlečení není ušito rovně. Nelze je složit, vyšehlit..... Tak špatně ušité povlečení jsem ještě neměla. Kdyby vrácení zboží pro mně nebylo obtížné, celouzakázku bych vrátila. Materiál dobrý, zpracování HRŮZA.

Reakce obchodu veratex.cz

děkujeme za Váš komentář. Bohužel z Vašeho komentáře nejsme schopni rozeznat, jestli ve Vašem případě povlečení chcete nedo nechcete. Máte možnost vrácení zboží v zákonné lhůtě 14 dnů nebo zboží reklamovat. Dovolte mi vysvětlit, jak v obou případech postupovat.

Pokud jste objednal/a zboží z e-shopu a nejste s ním spokojen/a, můžete ho vrátit v zákonné lhůtě 14 dnů bez udání důvodu. Po přijetí zboží na naši provozovnu v Teplicích nad Metují Vám vrátíme částku na Váš účet.
    V případě vrácení zboží z důvodu reklamace a při jejím uznání provádíme výměnu zboží a zákazníkovi zašleme nový výrobek na své náklady.

Pokud je pro Vás vrácení zboží obtížné, je možné komunikovat a zboží odvezeme k reklamaci.

Tým Veratex

• Nekomunikují.. Nikde se nedočtete v jakém stavu je vaše objednávka.Přijde potvrzující e-mail a pak až informace o předání přepravci
    • Špatná kvalita výrobků

Pokud by zde někdo chtěl nakupovat, doporučuji raději kusové záclony.. Pokud si necháte obšít okraje, tak jen konec záclony přišijí na stužku, žádné oboustranné ukončení, jen látka na látku. Pokud jde o kvalitu, velmi mě zklamali.. Při pořádném prohlédnutí jsem objevila cca 15 cm díru mezi horním okrajem (stužkou) a záclonou a pak ještě jednu menší... Prostě výrobek neodpovídá ceně a za takovou práci bych se já osobně styděla!!!!

• Rychlost dodání.
    • Nedostatečné údaje. Mylné.

Zakoupila jsem záclonu výšky 245 cm. Údaj, že záclonu nelze vrátit, protože se jedná o zakázkový výrobek jsem chápala, že byla vyrobena pro někoho na zakázku. Nepředpokládáala jsem, že delší záclonu ustřihnou a obšijí - tedy nebyla originálně zakončena. Záclona se vyvěsila,nebo nebyla přesně změřena, takže bylo nutno ji znovu zkrátit. Komunikace k reklamaci byla bezpředmětná, protože jsem byla přesvědčena, že jí jednoduše zkrátí a mě vzniknou další náklady spojené s poštovným. Vrátit záclonu jsem podle nich nemohla a tak jsem velmi zklamaná, dokonce jsem navrhovala i slevu, ale na nic nepřistoupili, pouze chtěli záclonu zaslat zpátky a posoudit, zda je má reklamace oprávněná.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost zákazníka, který situaci s obchodem ke spokojenosti vyřešil.

• ČESKÁ ZNAČKA.
    • KVALITA MATERIÁLU. PŘÍŠTĚ OPĚT VOLÍM POVLEČENÍ OD KONKURENČNÍ ZNAČKY.

VZHLEDEM KE KVALITĚ UŽ DALŠÍ OBJEDNÁVKU RISKOVAT NEBUDU. PO VYPRANÍ POVLEČENÍ PUSTILO BARVU.

Reakce obchodu veratex.cz

Je nám velmi líto, pokud povlečení pustilo barvu, ale záleží také na dodržení prací teploty a v jakém je nyní stavu.
    Pokud při praní odtékala přebytečná barva z výroby tak je to v pořádku a není to na škodu.

Prodáváme pouze kvalitní zboží, za jehož kvalitu se stavíme, navíc výše uvedená recenze se týka zakoupeného velmi světlého povlečení Medvídek Pú.

Máte také právo povlečení vrátit ve lhůtě, nebo jej reklamovat.

• rychlá dodávka
    • nepřišla mi zásilka v pořádku. Objednala jsem si šedé prostěradla a přišly béžové.

Nepřišlo to co jsem objednala.

Reakce obchodu veratex.cz

velmi se za špatné zaslání omlouváme, pokud chcete, zašleme Vám prostěradla ve správném šedém odstínu nebo peníze nazpět. S pozdravem Veratex cz sro

• -
    • -

• Příspěvek byl odstraněn na žádost zákazníky, který si spletl hodnotící eshop.