Zakoupené závěsy bych nikomu nedoporučila, styděla bych se za takto odvedenou práci. Nejsem švadlena, ale šiju. Kupovala jsem hotové závěsy jen proto, abych si ušetřila čas. Při žehlení mi bylo do breku-ani jedna kostička na kanafasu nepasovala. Spodní pravá strana končila bílou kostičkou, levá o kostku a půl rozdíl, to samé u tunýlku. A to jsem těch závěsů koupila 12. Ani jeden není podle mých představ. Nikdy více. Je mi to moc líto, hrozně jsem se na ně těšila. Ale opravdu mě to velice zklamalo. Dovedu si představit, že by takto mohlo SNAD vypadat zboží z Číny.

• Zboží objednáno 23.11.2020 a 7.12. 2020 mi volají, že moje zaplacené zboží nemají. Absolutně špatný eshop, kde můžete koupit zboží, které nemají skladem a v klidu vám to dají vědět a někdy kdy se jim zachce.
    • jedním slovem katastrofa

Nedoporučuji

Zdlouhavé jednání

20.11.2020 jsem si objednala kusovou záclonu, zboží zatím nemám a taky není žádná reakce z obchodu. Pouze přišla zpráva, že objednávka byla přijata, od té doby nic.

Objednavky webu nejsou aktualne propojeny se skladovymi zasobami.
    Jiz drive stejna zkusenost pri objednani rucniku.
    Neni chyba zamestancu, kteri se snazi byt napomocni.

Barva byla ve skutečnosti úplně jiná než na obrázku!

Dostala jsem zboží úplně jiné barvy než bylo v nabídce. Vysvětlení bylo, že mám jinak barevný monitor u počítače. U ostatních prodejců barva vždy odpovídala. Vracet zboží se mi ale nevyplatí - díky ceně poštovného. Situaci budu řešit prodejem zboží .

• Dobrá komunikace a rychlé vyřízení objednávky.

• obchod na objednávku zareagoval velice rychle, v tomto smyslu mohu doporučit
    • Polštářky, které jsem objednala, jsou příliš hutné, výplně je dle mého názoru zbytečně mnoho a polštářky jsou tvrdé. Navíc, a to považuji za hlavní nevýhodu, látka, ve které je výplň umístěná, je nepříjemná a tuhá na omak. Ani použití měkkého povlaku tuto nevýhodnu nezmenšilo. Proto daný výrobek nedoporučuji.

Obchod podle mé zkušenosti funguje velice dobře, rychle, má dobré webové stránky. Polštářky, které jsem koupila, jsou překvapivě nepříjemné na omak i na použití. Navíc, polštářky byly vloženy do kartonové krabice bez jakéhokoli, alespoň papírového, obalu.

• nabídka kvalitního zboží
    • dobré ceny
    • využívají služeb jen PPL
    • zboží odesláno až za 2 dny byť bylo skladem ale v nouzovém stavu chápu

Byť jsem zvolila v objednávce dopravu na adresu (po tel.dohodě s řidičem mělo být doručeno v rozmezí 9-11 hod.)jsem na zásilku čekala do 13 hod.,odpoledne když řidič nereagoval na moje tel. ani sms jsem obdržela sms zprávu, že moje zásilka byla uložena ve výdejním místě.

• Velmi rychlé dodání zboží.
    • Zboží stran kvality neodpovídalo mým očekáváním, vráceno a zakoupeno znova jinde.

Nákup na základě fotografií v obchodu nemohu s klidným srdcem doporučit. Zboží, které jsem dostal neodpovídá barevností tomu, co slibují fotografie.

• Bylo dodáno jiné zboží než bylo v objednávce.

Obě záclony přišly o 10 a 15 cm delší, než jsem si objednala. Tak že placená služba šití tunýlku mi byla na nic, protože jsem si je musela nechat zkrátit a znovu ušít tunýlek u švadleny. Zbytečně vyhozené peníze.

Ačkoliv jsem žádala konkrétní řasící pásku F 1, byla mi našita jiná, která se nedá vůbec nařasit. Je mi tudíž celá záclona na nic. Ptala jsem se co s tím zasláním mailu, ale nikdo mi neodpověděl.

Reakce obchodu veratex.cz

děkujeme za Váš komentář. Na Váš e mail jsme obratem odpověděli:
    Dne so 7. pro 2019 11:27 uživatel "Veratex Česká republika s.r.o." <[email protected]> napsal:
    Dobrý den paní Peřinová,
    objednala jste si našití řasící pásky na záclonu z našeho eshopu, kterou nabízíme. Jinou řasící pásku nemáme a proto jsme Vám F.1 nemohli našít.
    ………………………

Nyní píšete že našitá řasící páska nejde nařasit.
    Prosím, můžete někoho známého požádat
    o radu nebo pomoc jak pásku nařasit?Tato páska je řasící.
    Určitě budete spokojená.

Děkujeme.

Tým Veratex

• zboží bylo dodáno v krátké době

Prostěradlo příjemné, ale bohužel zde bylo zde ponecháno zařízení proti krádži - takže nepoužitelné, pokud si do něj nechcete udělat díru. Na e-mail nikdo nereagoval.

objednávka, zboží a dodávka dorazili v pořádku. Přidané služby byly také v pořádku. Ovšem barevně jsem dostala úplně jiné zboží, nikdo na mé maily nereaguji.

• katastrofální obchod, čekací doba dlouhá, neobjednala bych si už

Reakce obchodu veratex.cz

děkujeme za Váš komentář. Objednala jste 5.8.2019 v době dovolené která končila 11.8.2019. Jak se uvádělo na stránkách eshopu. Odesláno 20.8.2019

Děkujeme.

Tým Veratex