• nakoupil v obchodě veratex.cz před 2 týdny

přehledny eschop ,dobra nabidka záclon i rozmeru,po objednání rychle usiti a dodaní,vse OK -velká spokojenost děkuji

• barvy neodpovídají skutečnosti

obchod na svých stránkách vyobrazil tyrkysovou barvu,ale prezenoval ji jako tmavě zelenou.Tmavě zelená barva nemůže být na Vašich stránkách vyobrazena jako tyrkysová. Měli jste upozornit že se jedná o ilustrativní foto!Moje chyba,že jsem přehlédla,že tyrkysovou barvu máte za tmavě zelenou.Rozhodující u mne byl obrázek a ten prezentoval tyrkysovou barvu-barvoslepá ještě nejsem a tmavě zelená vypadá úplně jinak.

• nakoupil v obchodě veratex.cz před 2 týdny

Rychlé dodání i když jsem chtěla na záclony přišít řasící stužku a obšít kraje.

• nakoupil v obchodě veratex.cz před 4 týdny

nakupuji zde již léta, ložní prádlo nenakupuji jinde, ráda se vracím k jistotě .. a opravdové BAVLNĚ ... Těším se vůni bavlny, která mi zavoní po rozbalení povlečení.
    Děkuji

• nakoupil v obchodě veratex.cz před 2 týdny

Obchod mohu opravdu doporucit. Krasne a kvalitni zbozi.Dodani bylo opravdu vcasne a peclive zabalene zbozi.Jsem moc spokojena a doporucuji. Moc dekuji . Kucerova

• nakoupil v obchodě veratex.cz před 2 týdny

Zboží přišlo včas, rozměry i kvalita odpovídají.Po vyprání se dobře žehlí a je příjemně měkké i bez aviváže ! Zatím jsem nepovlékla, ale vypadá, že bude příjemné i na spaní.

• nakoupil v obchodě veratex.cz před 3 týdny

• Reklamaci vyřídili obratem a k mé plné spokojenosti

Dodané povlečení neodpovídalo obrázku, dle kterého jsem objednala.
    Povlečení na fotce mě zaujalo tím, že pruhy na polštářích i přikrývkách byly podélně. Což působilo velice hezky. Dodané povlečení mělo ale vzor na polštářích vodorovně. Je pravda, že po telefonické dohodě byla moje reklamace vyřízena obratem. Ale byla to komplikace. Chápu, že při volbě vzoru vodorovně se neprostříhá. Ale tak nemají inzerovat polštáře ve svislé variantě. Dneska málokdo touží běhat s reklamací na poštu.

• nakoupil v obchodě veratex.cz před 1 měsícem

S obchodem jsem byla spokojená.

Perfektní a rychlý nákup

Vše v pohodě.

• nakoupil v obchodě veratex.cz před 1 měsícem

• Veškerá spokojenost s objednávkou.

• Rychlé jednání
  • nakoupil v obchodě veratex.cz před 1 měsícem

kvalitní zboží od českého výrobce, rychlost dodání

• nakoupil v obchodě veratex.cz před 2 měsíci

S nákupem jsem spokojená a i s termínem dodání, díky

• Super ceny

Doporučuji, rychlé dodání

• nakoupil v obchodě veratex.cz před 2 měsíci

Byl to můj první nákup v tomto obchodě, zboží přišlo včas. Platila jsem převodem z účtu a vše bylo v pohodě.

• nakoupil v obchodě veratex.cz před 2 měsíci

• rychlost dodání, kvalita zpracování
  • nakoupil v obchodě veratex.cz před 2 měsíci

Dobrý deň prajem priatelia báječnej kvality. Nakupovala som u Vás prvý krát a poviem Vám , že ste báječní, Vaše nové bambusové poťahy už krášlia moju skvelú posteľ a spím ako v nebi . Obrus je pekný . Veĺmi pekne ďakujem a želám Vám obrovský počet spokojných klientov . Pokiaľ vyrábáte aj ochranný poťah na madrace zase odomňa čakajte objednávku. Pekný deň želám Elenka Poláčková Ostrava-Michálkovice :)

• nakoupil v obchodě veratex.cz před 2 měsíci

Nakupovala jsem zde poprvé a vše bylo v pořádku. Objednávala jsem sedák na lavici ATYP a hned druhý den ráno jsem měla telefon jaká bude cena. Opravdu seriozní jednání můžu jen doporučit.

• nakoupil v obchodě veratex.cz před 2 měsíci

• velký výběr druhů i rozměrů

Záclona přišla pěkně složená a zabalená, takže se dala rovnou pověsit.