• Chybná objednávka

Přišlo úplně něco jiného než jsem si objednal a je zabaleno v nějaké staré krabici od Brefu.

Dobrý den, pane Z.,
    mrzí nás, že jste dostal jiné zboží, konkrétně dámskou verzi saunového kiltu místo pánské. Jelikož jste se nám ozval, zakázku jsme vystornovali a vrátili Vám peníze. Omyl se občas přihodí každému, i u nás ve skladu se to v malém % stane. Přijměte ještě jednou naši omluvu.

Ke krabici jen tolik: recyklujeme. Co vzhledem ke krizi s odpadem na celém světě je spíš rozumné a většina zákazníků to neřeší. Podstatné je, že je objednávka zabalena bezpečně, když zboží samotné nemá svůj obal, obalový materiál recyklujeme. Nicméně, jestli si někdo vysloveně požádá o krabici novou, umíme vyhovět, ale za její stav po péči přepravní společnosti stejně ručit neumíme.

skvělé služby

Reakce obchodu velvesa.cz

A skvělí zákazníci! Moc díky za recenzi, rádi poskytujeme skvělé služby :)

Velmi rychlé dodání. Zboží přišlo v pořádku ,

Reakce obchodu velvesa.cz

Díky za recenzi, dodáváme opravdu rychle :) a balíme spolehlivě. Těší nás Vaše spokojenost, stavte se zas :)

• Spolehlivost.

Reakce obchodu velvesa.cz

Děkujeme za recenzi, jsme rádi, když jsou zákazníci spokojeni.
    Jsme spolehliví, objednávky zadané do 12:00 v pracovní den dodáme následující pracovní den. A příště bychom rádi 5
    hvězdiček, díky!

• Dobré ceny

Reakce obchodu velvesa.cz

Milý/á Já, jsme potěšeni recenzí a ještě víc spokojeností :)
    tým velvesa

• rychlost dodání a cena

Reakce obchodu velvesa.cz

Děkujeme za recenzi a jsme rádi, že vám vyhovuje rychlost i ceny :) Přijďte zas :)

můžu jen doporučit

Reakce obchodu velvesa.cz

Petře, ano, jsme rychlíci, ze dne na den pro nás není problém, jen je potřeba objednat do 12:00 :) Díky za recenzi, vážíme si každou zpětnou vazbu.
    tým velvesa

Vše v pořádku, ráda doporučuji.

Reakce obchodu velvesa.cz

Renáto, velice pekně děkujeme za recenzi a čas, který jste jí věnovala. A moc nás těší, že jste spokojena :)
    tým velvesa

rychlá, bezproblémová zásilka, stejné zboží za nižší cenu

Reakce obchodu velvesa.cz

Zabza, jsme rádi, že je vše k vaší spokojenosti :)
    tým velvesa

velvesa je skutečne rychlá, objednávky zadané do 12:00 v pracovní den jsou doručovány následující pracovní den, podmínkou je, že zboží musí být skladem, co u drtivé většiny našeho skladu platí :)

Reakce obchodu velvesa.cz

Markéto, ať zakoupené zboží dobře slouží a moc děkujeme za nákup i za recenzi :)
    tým velvesa

• zboží dorazí prakticky druhý den

Díky za recenzi,
    ano, objednávka, kterou zadáte do 12:00 skutečne dorazí následující pracovní den :) Tak se nám to líbí a zdá se, že i našim zákazníkům :)
    tým velvesa

Výhodou je rychlé vyřízení a doručení objednávky bez komplikací

Reakce obchodu velvesa.cz

Jano, velice pěkně děkujeme za recenzi a těší nás, že jste spokojena :)
    tým velvesa

Zboží bylo dodáno přes zásilkovnu do dvou dnů.

Reakce obchodu velvesa.cz

Vladimíre, díky za recenzi.
    Kdo chce mít zásilku skutečne rychle doma, ať objedná do 12:00 v pracovní den a na další pracovní den už bude rozbalovať balíček (samozřejmě, platí pro zboží, ktoré je skladem) :)
    tým velvesa

Mají kvalitní dubové mětlicky pro parní saunu.

Reakce obchodu velvesa.cz

Maia, děkujeme za recenzi. Zrovna saunové metličky jsme brali na zkoušku před pár lety a je o ně skutečne zájem. Těší nás, že dobře slouží a zlepšují zdraví a pohodu u saunování :)

Rychlé doručení zboží !

Reakce obchodu velvesa.cz

Děkujeme za recenzi, jsme rádi, že Vás rychlost doručení teší, tak to chceme, tak to máme rádi :)

• Rychlost dodání objednávky. Před polednem objednáno, druhý den doma

Reakce obchodu velvesa.cz

Milá L., přesně tak to funguje (ovšem zboží musí být skladem a objedávka zadaná do 12:00). A jsme rádi, že to oceňujete, je to téměř jako naplánovat si nákup a odskočit si pro něj do krámu, viďte? Až na to, že nikam skákat nemusíte :)
    Děkujeme za recenzi!
    tým velvesa

• Vše bezproblémově a rychle vyřízeno.

Reakce obchodu velvesa.cz

Díky za čas věnovaný recenzi, moc si toho vážíme a máme radost ze spokojenosti zákazníka, to je náš cíl, ač to může znít jako fráze. Budeme se tešit na další nákup :)
    tým velvesa

• Komunikace obchodu a rychlost dodání zboží.

Reakce obchodu velvesa.cz

Moc děkujeme za ocenění, odevzdáme pozdrav na zákaznický servis :) Naši rychlost s nami komunikoval i režisér dalších dílů Kobry XI ;) Žertujeme... ale mohl by ;) Díky i kuriérům, bez nich by to fakt nešlo.

• Úžasné věci na masáže
    • Ceny
    • Rychlost vyřízení

Doporučuji. Vše bylo v pořádku.

Reakce obchodu velvesa.cz

Velké díky za doporučení, jsme rádi, že je u nás dobrý výběr :) A když je zákazník spokojen i s cenou a rychlostí doručení a vše je OK, to jsme spokojeni, taaaaak spokojeni! ;)
    tým velvesa

objednávka byla rychle vyřízená a poslaná

Reakce obchodu velvesa.cz

Děkujeme za recenzi, rychlost vyřízení objednávky je u nás součástí péče o zákazníka :) a teší nás Vaše spokojenost :)