Objednal jsem si telefon a aji ho hned zaplatil na druhý den přišel mail, že objednávka byla zrušena tak se psal ohledně vrácení peněz napsali že už dali požadavek na vrácení peněz. Už je to skoro měsíc peníze furt nedošli a ještě k tomu přestali komunikovat.

Reakce obchodu Váš-Mobil.cz

Dobrý den, v našem eshopu jste si nic neobjednali, jelikož nejste ani ověřený zákazník, naše společnost bezdůvodně neruší objednávky a vrací peníze při stornu objednávky okamžitě, poprosím prověřit si správný eshop. Naše společnost je beze změny na trhu od roku 2000, to svědčí o naší důvěryhodnosti.

S pozdravem vas-mobil.cz

V obchodě jsem objednávala opakovaně. Zboží, balení, dodací lhůta .. vždy vše v pořádku. Mohu doporučit.

CENA, rychlost, ochota

S pozdravem vas-mobil.cz

• Velmi špatně jste zvolili dopravce pro své zboží (DPD). S takovou lehkomyslností a přezíravostí zákazníka ze strany dopravce DPD se setkávám poprvé. Bohužel...Všechno nejlepší.

Reakce obchodu Váš-Mobil.cz

Dobrý den, omlouváme se, ale to není naše pochybení, v předvánočním období si můžete zvolit jakéhokoli dopravce a vždy, dojde k individuálnímu pochybení člověka v jakékoli přepravní společnosti. Za 23 let jsme vyzkoušeli nespočet přepravních společností.

Za pochopení děkujeme

Rychlost. Vše OK.

Všetko ako dohodnuté ✅

S pozdravem vas-mobil.cz

Přehlednost nabídky, dobrá komunikace, rychlé dodání a dobrá cena.

Bezproblémový nákup, spokojen.

S pozdravem vas-mobil.cz

• Rychlé dodání, v pátek odpoledne objednáno, v úterý doma.
    • Super cena
    • Nové zboží, odpovídající popisu.

S pozdravem vas-mobil.cz

Kompletní nákup pro mobil. Od telefonu po příslušenství.

S pozdravem vas-mobil.cz

No původně mi bylo doručeno jiné zboží ale obchod rychle zareagoval na mojí reklamaci,navrhli řešení a cca do týdne mi byla doručena správná obědnávka,oceňuji rychlost s jakou přijali řešení reklamace.

S pozdravem vas-mobil.cz

Vše bylo super. Jak objednáni tak dodání. Doporučuji.

Ok

• rychlé dodání zboží

S pozdravem vas-mobil.cz

• Dobrá komunikace ohledně stavu objednávky
    • Zboží bylo adresované jako nové, ale přišlo použité

Váš-mobil.cz uváděl zboží, které jsem objednával jako Nové a s takovou skutečností jsem se rozhodl ke koupi. Po vyzvednutí objednávky byla etiketa originální krabice zboží natržená. Věřil jsem, že to bylo způsobeno manipulací s krabicí při skladování a expedici, ale bohužel po vybalení telefonu a jeho prvním spuštění jsem našel v mezipaměti otevřený fotoaparát se snímkem zaměstnanců v prodejně Váš-mobil.cz a v úložišti telefonu jsem našel 2 další takové fotky. Proto na základě této zkušenosti nemůžu doporučit věrohodnost praktik tohoto prodejce a jím poskytovaných informací.

Reakce obchodu Váš-Mobil.cz

Dobrý den, v první řadě nás mrzí Vaše nespokojenost, samozřejmě také by nás rozzlobilo kdyby přišel mobilní telefon a byly by v něm fotky a podobně, ale až to uvedeme na pravou míru. V první řadě pokud nastal daný problém, měli jste nás ihned kontaktovat a mi bychom Vám určitě dané zařízení vyměnili nebo navrhli kompenzaci, což by bylo pro Vás lepší resp. akceptovatelné, případně vrácení zboží a pokud bychom tehdy nereagovali nebo nenavrhli řešení, tehdy by byla daná recenze objektivní, tak to alespoň vidíme mi. Na margo, focení zaměstnanců, nevím jak jste identifikovali že jsou to naši zaměstnanci, což určitě není pravda a jak říkáte zařízení bylo zapečetěno, jen byla poškozena plomba a to opravdu nedokážeme eliminovat selhání lidského faktoru mimo naši společnost. Mrzí nás že při množství prodaných zařízení v CZ eshopu, napíše 0,001% pozitivní recenzi, ale skoro 100% ihned napíše negativní a v mnoha případech, jako vy bez jakéhokoli kontaktu prodejce. Ale já tak doufáme, že zařízení Vám bude sloužit k Vaší spokojenosti.

S pozdravem team vas-mobil.cz

Velmi dobré ceny ve srovnání s konkurencí, rychlé dodání.

S pozdravem vas-mobil.cz

• Rychlost dodání /v neděli objednáno a ve středu ze Slovenska do Domažlic DPD kurýrem dodáno/
    • Mobil přesně jak bylo uvedeno, originál zabalený a určený pro ČR a SK prodej.

Jak jsem již psal výše, mohu jen chválit. Telefon není tedy ještě komplet otestován protože mi došel dnes, ale byl doručen rychle a originál zabalený.
    Tento obchod mohu tedy jen doporučit.

S pozdravem vas-mobil.cz

• Průběžné informování o stavu objednávky a rychlost dodávky (méně než dva dny).

S pozdravem vas-mobil.cz

• Velký výběr, rychlé doručení, dobré ceny.
    • Vše bylo v pořádku...