• dobrá komunikace , rychlé dodání

• Kvalita
    • Zavádějící informace

Je to již třetí Honor 70, který do rodiny kupuji a to že tří různých obchodů. Vždy vše v pořádku, dokud jsem ne objednal zde. Uvádí, že je telefon úplně nový. Po rozbalení jsem si jako první všiml kabelu, který nebyl originálně zabalený, ale někým smotaný a vhozený do krabice. Adaptér, i kabel jeví známky použití. Na telefonu nebyla nalepena ochranná fólie k ochranně krytu proti oděru a byla odlepena dokonce i fólie na display. Ani to by mi ale tolik nevadilo. Okolo fotoaparátu ale šlo vidět že jej někdo používal a měl ho v krytu, protože prach a nečistoty kopírovaly výřez krytu a ani se nenamáhali to vyčistit.
    Telefon je bez debat použitý a vydávají jej za nový. Na stránkách mají 2 telefonní čísla a už 3. dnem nikdo nezvedá, nereaguje.
    Vyhněte se tomuto obchodu obloukem.

Reakce obchodu Váš-Mobil.cz

Dobrý den, mrzí nás Vaše zkušenost, ale každé zařízení je originál zabaleno a nevidíme do krabice, může se stát samozřejmě a vždy se snažíme danou věc vyřešit, na těl. kontaktu jsme neustále v pracovní době od 8:00 do 16:30h a samozřejmě, i email, chat... uměli jsme Vám nabídnout slevu, nebo vrácení zboží. Vždy lze s námi spojit a vyřešit daný problém k Vaší spokojenosti.

S pozdravem vas-mobil.cz

• Rychlost kvalita, došlo mi co jsem objednal.
    • Na krabičce potlučené rohy. Možná přepravce. Nebylo zabaleno v něčem kde by se to nestalo.

• v pohodě

S pozdravem vas-mobil.cz

Zboží bylo dodáno rychle.

S pozdravem vas-mobil.cz

• K mobilu jsem dostal dárek
    • Rychlé doručení.

• Komunikace, rychlost

S pozdravem vas-mobil.cz

• přišel již rozbalený produkt bez předchozího upozornění
    • delší doba dodání
    • komunikace

První a poslední nákup zde, přišel nějak přebal mobil co již byl otevřený a to jsem kupoval nový, měl být tedy originál zabelený. Nejdřív pak psali, že je to standart od výrobce (není) a druhý den napsal někdo další z toho eshopu, že se jedná asi o přebal a vrácené zboží do 14-ti dnů za plnou cenu a bez oznámení. Nedoporučuji.

Reakce obchodu Váš-Mobil.cz

Dobrý den, v první řadě se musíme omluvit, po prověření bylo zjištěno, že je to opravdu naše chyba. Nová kolegyně nevědomky psala něco jiného než druhý kolega. Nebyla ještě obeznámena s celým procesem objednávek a proto došlo k této chybě. Daný mobilní telefon byl vrácen do 14 dnů a neměl být poslán vůbec Vám, omlouváme se za vzniklé komplikace. Mrzí nás to za celý team vasmobil.

S pozdravem vasmobil

Rychlá dodávka kvalitního zboží.

• super obchod

S pozdravem vas-mobil.cz

• MANIPULACE A TÍM PODVOD S DPH!!! DPH NELZE ODEČÍST, PROTOŽE JE NULOVÁ!!!

Jsou to PODVODNÍCI! Na stránkách mají uvedenu cenu produktů S DPH! Na zaslané objednávce není o DPH ani slovo! A po převzetí telefonu vám přijde faktura s nulovou DPH!!! - takže si nemůžete DPH odečíst z daní!
    OPAKUJI JSOU TO PODVODNÍCI A MANIPULACÍ S DPH OKRÁDAJÍ LIDI! Komu se toto už stalo, prosím ozvěte se mi na mejl - [email protected] - rád bych podal hromadnou žalobu na obchod, a když nás bude více, budeme mít větší šanci na úspěch! Podnět na ČOI i na Slovenskou obchodní inspekci samozřejmě podávám.

Reakce obchodu Váš-Mobil.cz

Dobrý den, v první řadě bychom si vyprosili takové osočování s Vaší strany. Nejsme žádní nováčci a naše společnost funfuje na trhu již 23 let. Při vytváření objednávky jste viděli podmínky nákupu a pokud jste chtěli zboží na firmu, tak jste si měli v košíku zvolit nákup na firmu, resp. jako právnická osoba, tam jsou podmínky nákupu. Každý zákazník má právo na odstoupení od smlouvy do 14 dnů v případě, že jste s něčím nespokojeni. Nikoho nenutíme, aby nakupoval v našem e-shopu, ale snažíme se vyhovět všem, ale jak vidíme, ne vždy se to dá.

S pozdravem team vasmobil

Solidní jednání,dobrá komunikace,přehledný veb a rychlost dodání zboží

Rychlé jednání - spokojen

• Komunikativnost
    • Potlučený obal od mobilu

S pozdravem vas-mobil.cz

• velmi dobré ceny,rychlost dodání,plná spokojenost

• vstřícný přístup

Po telefonickém rozhovoru, mi bylo místo dárku (držák na mobil) příslíbeno
    sklo na telefon. Objednával jsem dva telefony z důvodu, že jeden zrovna nebyl a měl být za týden, dohodl jsem se ze zaměstnancem, že provedu okamžitě platbu a poprosil jsem o zaslání telefonu následující týden, s tím že jsme na prodlouženém víkendu. Sklo na telefon přišlo jedno plus držák a telefony byly odeslány na konci týdne a dorazily v pondělí následující týden, když jsme byly na prodlouženém víkendu, což byla komplikace, musel jsem shánět někoho, kdo by zásilku převzal v pracovní době. Mrzí mě, že došlo pravděpodobně k nedorozumění.

S pozdravem vas-mobil.cz

• Price is more affordable than other stores
    • Fast delivery
    • The airpods box seal was partly torn, it might be an accident but made me feel incompletely satisfied

Všechno v pořádku.

S pozdravem vas-mobil.cz

Rychlé vyřízení objednávky. děkuji.

S pozdravem vas-mobil.cz

• solidní jednání , dobré ceny
    • přišel mi jiný mobil , než jsem objednal