• Dobrá komunikace ohledně stavu objednávky
    • Zboží bylo adresované jako nové, ale přišlo použité

Váš-mobil.cz uváděl zboží, které jsem objednával jako Nové a s takovou skutečností jsem se rozhodl ke koupi. Po vyzvednutí objednávky byla etiketa originální krabice zboží natržená. Věřil jsem, že to bylo způsobeno manipulací s krabicí při skladování a expedici, ale bohužel po vybalení telefonu a jeho prvním spuštění jsem našel v mezipaměti otevřený fotoaparát se snímkem zaměstnanců v prodejně Váš-mobil.cz a v úložišti telefonu jsem našel 2 další takové fotky. Proto na základě této zkušenosti nemůžu doporučit věrohodnost praktik tohoto prodejce a jím poskytovaných informací.

Reakce obchodu Váš-Mobil.cz

Dobrý den, v první řadě nás mrzí Vaše nespokojenost, samozřejmě také by nás rozzlobilo kdyby přišel mobilní telefon a byly by v něm fotky a podobně, ale až to uvedeme na pravou míru. V první řadě pokud nastal daný problém, měli jste nás ihned kontaktovat a mi bychom Vám určitě dané zařízení vyměnili nebo navrhli kompenzaci, což by bylo pro Vás lepší resp. akceptovatelné, případně vrácení zboží a pokud bychom tehdy nereagovali nebo nenavrhli řešení, tehdy by byla daná recenze objektivní, tak to alespoň vidíme mi. Na margo, focení zaměstnanců, nevím jak jste identifikovali že jsou to naši zaměstnanci, což určitě není pravda a jak říkáte zařízení bylo zapečetěno, jen byla poškozena plomba a to opravdu nedokážeme eliminovat selhání lidského faktoru mimo naši společnost. Mrzí nás že při množství prodaných zařízení v CZ eshopu, napíše 0,001% pozitivní recenzi, ale skoro 100% ihned napíše negativní a v mnoha případech, jako vy bez jakéhokoli kontaktu prodejce. Ale já tak doufáme, že zařízení Vám bude sloužit k Vaší spokojenosti.

S pozdravem team vas-mobil.cz

Velmi dobré ceny ve srovnání s konkurencí, rychlé dodání.

S pozdravem vas-mobil.cz

• Rychlost dodání /v neděli objednáno a ve středu ze Slovenska do Domažlic DPD kurýrem dodáno/
    • Dobré ceny
    • Mobil přesně jak bylo uvedeno, originál zabalený a určený pro ČR a SK prodej.

Jak jsem již psal výše, mohu jen chválit. Telefon není tedy ještě komplet otestován protože mi došel dnes, ale byl doručen rychle a originál zabalený.
    Tento obchod mohu tedy jen doporučit.

S pozdravem vas-mobil.cz

• Průběžné informování o stavu objednávky a rychlost dodávky (méně než dva dny).

S pozdravem vas-mobil.cz

• Velký výběr, rychlé doručení, dobré ceny.
    • Vše bylo v pořádku...

• Rychlost vyřízení objednávky

S pozdravem vas-mobil.cz

• dobrá komunikace , rychlé dodání

• Kvalita
    • Zavádějící informace

Je to již třetí Honor 70, který do rodiny kupuji a to že tří různých obchodů. Vždy vše v pořádku, dokud jsem ne objednal zde. Uvádí, že je telefon úplně nový. Po rozbalení jsem si jako první všiml kabelu, který nebyl originálně zabalený, ale někým smotaný a vhozený do krabice. Adaptér, i kabel jeví známky použití. Na telefonu nebyla nalepena ochranná fólie k ochranně krytu proti oděru a byla odlepena dokonce i fólie na display. Ani to by mi ale tolik nevadilo. Okolo fotoaparátu ale šlo vidět že jej někdo používal a měl ho v krytu, protože prach a nečistoty kopírovaly výřez krytu a ani se nenamáhali to vyčistit.
    Telefon je bez debat použitý a vydávají jej za nový. Na stránkách mají 2 telefonní čísla a už 3. dnem nikdo nezvedá, nereaguje.
    Vyhněte se tomuto obchodu obloukem.

Reakce obchodu Váš-Mobil.cz

Dobrý den, mrzí nás Vaše zkušenost, ale každé zařízení je originál zabaleno a nevidíme do krabice, může se stát samozřejmě a vždy se snažíme danou věc vyřešit, na těl. kontaktu jsme neustále v pracovní době od 8:00 do 16:30h a samozřejmě, i email, chat... uměli jsme Vám nabídnout slevu, nebo vrácení zboží. Vždy lze s námi spojit a vyřešit daný problém k Vaší spokojenosti.

• Rychlost dodaní zboží
    • Zabalení tak drahého zboží nic moc spíš nic.

Mobil Samsung S22 ultra jsem si objednala 8.2.2023 přišel jak jsem psala na druhý den, rychlost, super.
    Pak najednou, ale nešlo se přihlásit na cizí sít začal mít problém, tak jsem ho reklamovala 14.4.2023 ho převzali, psala jsem po 14dnech jak to vypadá, napsali, že čekají vyjádření. Dobře počkám pak bylo po 30denní lhůtě, opět píši a že jim přišlo vyjádření ze společnosti LetMeRepair GmbH, že mám zaplatit 427,21 EUR, že je prasklý displej a na to se to nevztahuje, prosím poslala jsem mobil v naprostém pořádku jen prostě software přehrát. Naštěstí musím jim poděkovat, že se zachovali seriózně a poslali mi nový telefon. Fakt klobouk dolů komunikovali, volali prostě se snažili jak mají. Sice ted přišel zabalený tak lehce, kdyby s tím někdo víc bouchl tak se asi rozbije, ale přežil. Měla jsem strach že to bude můj poslední nákup v cizině, ale nee nebude. Za mě doporučuji obchod.

Reakce obchodu Váš-Mobil.cz

Dobrý den, mobilní telefony balíme do černé folie a následně do bublinkové folie a do sáčku, tak to si myslíme, že je dostatečné balení, aby se nepoškodilo, ale hlavně že se to vyřešilo k Vaší spokojenosti.

S pozdravem vas-mobil.cz

• Rychlost kvalita, došlo mi co jsem objednal.
    • Na krabičce potlučené rohy. Možná přepravce. Nebylo zabaleno v něčem kde by se to nestalo.

• v pohodě

S pozdravem vas-mobil.cz

Zboží bylo dodáno rychle.

S pozdravem vas-mobil.cz

• K mobilu jsem dostal dárek
    • Rychlé doručení.

• Komunikace, rychlost

S pozdravem vas-mobil.cz

• přišel již rozbalený produkt bez předchozího upozornění
    • delší doba dodání
    • komunikace

První a poslední nákup zde, přišel nějak přebal mobil co již byl otevřený a to jsem kupoval nový, měl být tedy originál zabelený. Nejdřív pak psali, že je to standart od výrobce (není) a druhý den napsal někdo další z toho eshopu, že se jedná asi o přebal a vrácené zboží do 14-ti dnů za plnou cenu a bez oznámení. Nedoporučuji.

Reakce obchodu Váš-Mobil.cz

Dobrý den, v první řadě se musíme omluvit, po prověření bylo zjištěno, že je to opravdu naše chyba. Nová kolegyně nevědomky psala něco jiného než druhý kolega. Nebyla ještě obeznámena s celým procesem objednávek a proto došlo k této chybě. Daný mobilní telefon byl vrácen do 14 dnů a neměl být poslán vůbec Vám, omlouváme se za vzniklé komplikace. Mrzí nás to za celý team vasmobil.

S pozdravem vasmobil

Rychlá dodávka kvalitního zboží.

• super obchod

S pozdravem vas-mobil.cz

• MANIPULACE A TÍM PODVOD S DPH!!! DPH NELZE ODEČÍST, PROTOŽE JE NULOVÁ!!!

Jsou to PODVODNÍCI! Na stránkách mají uvedenu cenu produktů S DPH! Na zaslané objednávce není o DPH ani slovo! A po převzetí telefonu vám přijde faktura s nulovou DPH!!! - takže si nemůžete DPH odečíst z daní!
    OPAKUJI JSOU TO PODVODNÍCI A MANIPULACÍ S DPH OKRÁDAJÍ LIDI! Komu se toto už stalo, prosím ozvěte se mi na mejl - [email protected] - rád bych podal hromadnou žalobu na obchod, a když nás bude více, budeme mít větší šanci na úspěch! Podnět na ČOI i na Slovenskou obchodní inspekci samozřejmě podávám.

Reakce obchodu Váš-Mobil.cz

Dobrý den, v první řadě bychom si vyprosili takové osočování s Vaší strany. Nejsme žádní nováčci a naše společnost funfuje na trhu již 23 let. Při vytváření objednávky jste viděli podmínky nákupu a pokud jste chtěli zboží na firmu, tak jste si měli v košíku zvolit nákup na firmu, resp. jako právnická osoba, tam jsou podmínky nákupu. Každý zákazník má právo na odstoupení od smlouvy do 14 dnů v případě, že jste s něčím nespokojeni. Nikoho nenutíme, aby nakupoval v našem e-shopu, ale snažíme se vyhovět všem, ale jak vidíme, ne vždy se to dá.

S pozdravem team vasmobil

Solidní jednání,dobrá komunikace,přehledný veb a rychlost dodání zboží

Rychlé jednání - spokojen