• Velmi špatně jste zvolili dopravce pro své zboží (DPD). S takovou lehkomyslností a přezíravostí zákazníka ze strany dopravce DPD se setkávám poprvé. Bohužel...Všechno nejlepší.

Reakce obchodu Váš-Mobil.cz

Dobrý den, omlouváme se, ale to není naše pochybení, v předvánočním období si můžete zvolit jakéhokoli dopravce a vždy, dojde k individuálnímu pochybení člověka v jakékoli přepravní společnosti. Za 23 let jsme vyzkoušeli nespočet přepravních společností.

Za pochopení děkujeme

• Dobrá komunikace ohledně stavu objednávky
    • Zboží bylo adresované jako nové, ale přišlo použité

Váš-mobil.cz uváděl zboží, které jsem objednával jako Nové a s takovou skutečností jsem se rozhodl ke koupi. Po vyzvednutí objednávky byla etiketa originální krabice zboží natržená. Věřil jsem, že to bylo způsobeno manipulací s krabicí při skladování a expedici, ale bohužel po vybalení telefonu a jeho prvním spuštění jsem našel v mezipaměti otevřený fotoaparát se snímkem zaměstnanců v prodejně Váš-mobil.cz a v úložišti telefonu jsem našel 2 další takové fotky. Proto na základě této zkušenosti nemůžu doporučit věrohodnost praktik tohoto prodejce a jím poskytovaných informací.

Reakce obchodu Váš-Mobil.cz

Dobrý den, v první řadě nás mrzí Vaše nespokojenost, samozřejmě také by nás rozzlobilo kdyby přišel mobilní telefon a byly by v něm fotky a podobně, ale až to uvedeme na pravou míru. V první řadě pokud nastal daný problém, měli jste nás ihned kontaktovat a mi bychom Vám určitě dané zařízení vyměnili nebo navrhli kompenzaci, což by bylo pro Vás lepší resp. akceptovatelné, případně vrácení zboží a pokud bychom tehdy nereagovali nebo nenavrhli řešení, tehdy by byla daná recenze objektivní, tak to alespoň vidíme mi. Na margo, focení zaměstnanců, nevím jak jste identifikovali že jsou to naši zaměstnanci, což určitě není pravda a jak říkáte zařízení bylo zapečetěno, jen byla poškozena plomba a to opravdu nedokážeme eliminovat selhání lidského faktoru mimo naši společnost. Mrzí nás že při množství prodaných zařízení v CZ eshopu, napíše 0,001% pozitivní recenzi, ale skoro 100% ihned napíše negativní a v mnoha případech, jako vy bez jakéhokoli kontaktu prodejce. Ale já tak doufáme, že zařízení Vám bude sloužit k Vaší spokojenosti.

S pozdravem team vas-mobil.cz

• Kvalita
    • Zavádějící informace

Je to již třetí Honor 70, který do rodiny kupuji a to že tří různých obchodů. Vždy vše v pořádku, dokud jsem ne objednal zde. Uvádí, že je telefon úplně nový. Po rozbalení jsem si jako první všiml kabelu, který nebyl originálně zabalený, ale někým smotaný a vhozený do krabice. Adaptér, i kabel jeví známky použití. Na telefonu nebyla nalepena ochranná fólie k ochranně krytu proti oděru a byla odlepena dokonce i fólie na display. Ani to by mi ale tolik nevadilo. Okolo fotoaparátu ale šlo vidět že jej někdo používal a měl ho v krytu, protože prach a nečistoty kopírovaly výřez krytu a ani se nenamáhali to vyčistit.
    Telefon je bez debat použitý a vydávají jej za nový. Na stránkách mají 2 telefonní čísla a už 3. dnem nikdo nezvedá, nereaguje.
    Vyhněte se tomuto obchodu obloukem.

Reakce obchodu Váš-Mobil.cz

Dobrý den, mrzí nás Vaše zkušenost, ale každé zařízení je originál zabaleno a nevidíme do krabice, může se stát samozřejmě a vždy se snažíme danou věc vyřešit, na těl. kontaktu jsme neustále v pracovní době od 8:00 do 16:30h a samozřejmě, i email, chat... uměli jsme Vám nabídnout slevu, nebo vrácení zboží. Vždy lze s námi spojit a vyřešit daný problém k Vaší spokojenosti.

S pozdravem vas-mobil.cz

• přišel již rozbalený produkt bez předchozího upozornění
    • delší doba dodání
    • komunikace

První a poslední nákup zde, přišel nějak přebal mobil co již byl otevřený a to jsem kupoval nový, měl být tedy originál zabelený. Nejdřív pak psali, že je to standart od výrobce (není) a druhý den napsal někdo další z toho eshopu, že se jedná asi o přebal a vrácené zboží do 14-ti dnů za plnou cenu a bez oznámení. Nedoporučuji.

Reakce obchodu Váš-Mobil.cz

Dobrý den, v první řadě se musíme omluvit, po prověření bylo zjištěno, že je to opravdu naše chyba. Nová kolegyně nevědomky psala něco jiného než druhý kolega. Nebyla ještě obeznámena s celým procesem objednávek a proto došlo k této chybě. Daný mobilní telefon byl vrácen do 14 dnů a neměl být poslán vůbec Vám, omlouváme se za vzniklé komplikace. Mrzí nás to za celý team vasmobil.

S pozdravem vasmobil

• MANIPULACE A TÍM PODVOD S DPH!!! DPH NELZE ODEČÍST, PROTOŽE JE NULOVÁ!!!

Jsou to PODVODNÍCI! Na stránkách mají uvedenu cenu produktů S DPH! Na zaslané objednávce není o DPH ani slovo! A po převzetí telefonu vám přijde faktura s nulovou DPH!!! - takže si nemůžete DPH odečíst z daní!
    OPAKUJI JSOU TO PODVODNÍCI A MANIPULACÍ S DPH OKRÁDAJÍ LIDI! Komu se toto už stalo, prosím ozvěte se mi na mejl - [email protected] - rád bych podal hromadnou žalobu na obchod, a když nás bude více, budeme mít větší šanci na úspěch! Podnět na ČOI i na Slovenskou obchodní inspekci samozřejmě podávám.

Reakce obchodu Váš-Mobil.cz

Dobrý den, v první řadě bychom si vyprosili takové osočování s Vaší strany. Nejsme žádní nováčci a naše společnost funfuje na trhu již 23 let. Při vytváření objednávky jste viděli podmínky nákupu a pokud jste chtěli zboží na firmu, tak jste si měli v košíku zvolit nákup na firmu, resp. jako právnická osoba, tam jsou podmínky nákupu. Každý zákazník má právo na odstoupení od smlouvy do 14 dnů v případě, že jste s něčím nespokojeni. Nikoho nenutíme, aby nakupoval v našem e-shopu, ale snažíme se vyhovět všem, ale jak vidíme, ne vždy se to dá.

S pozdravem team vasmobil

Zboží bez čr návodu a určene pro Polský trh

Reakce obchodu Váš-Mobil.cz

Dobrý den, u každého mobilního telefonu máte v popisu jaká je to distribuce, to znamená co EU, nebo SK/CZ, vy jste si zvolili EU, to znamená že může být i Polsky. Jedná se pouze o lokalizaci a úprimně Polská je asi nejlepší, jelikož dostávají jako první aktualizace. Návod k použití se již dávno v tištěné podobě nedodává, všechny podrobné návody k použití naleznete v sekci návody ve formátu pdf. Samozřejmě se stejně omlouváme za vzniklé problémy.

• Rychlost zpracování objednávky
    • Přišel mi sice originální Apple Pencil, ale krabička ve které přišel nebyla od Applu. Bez loga a bez instrukcí, které jsou typické pro Apple.

Zklamání. Kdyz uz si kupuju něco, očekávám, ze to bude v originální podobě….

Reakce obchodu Váš-Mobil.cz

Dobrý den, dané zboží je v originálním balení ai kolegyně Vám posílala záruční list přímo Apple, prodáváme jejich nespočet kusů a nemáme důvod přebalovat originální produkt, to nedává smysl, to jak jste tvrdili že jste si prohlédli Unboxing, neznamená že to je 100% věrihodné, balení se může lišit a přece kupujete produt a ne obalení.

S pozdravem vas-mobil.cz

Po šesti dnech mi stále zboží nebylo doručeno.

Reakce obchodu Váš-Mobil.cz

Dobrý den, objednali jste si příslušenství z externího skladu, doba dodání je uvedena u produktu. Zboží Vám bylo včera odesláno.

S pozdravem vas-mobil.cz

• Mobil jsem si objednal 1.9. dnes je 8.9. a jak se říká dosud ani obraz ani zvuk.

Reakce obchodu Váš-Mobil.cz

Dobrý den, Vámi zakoupený telefon je ihned k odeslání, ale k němu jste se objednávali příslušenství z externího skladu ao tom jste byli přece informováni že je tam delší čekací doba. Na stránce je jasně uvedeno že zboží z externího skladu se doručuje déle. Za pochopení děkujeme.

S pozdravem vas-mobil.cz

Zaplatil jsem.Přišel email,že mi mobil přijde od 0 do 5ti dnů...dřív přišel i dotazník z heuréky.Při nákupu bylo zboží skladem.

Reakce obchodu Váš-Mobil.cz

Dobrý den, budeme se opakovat, ale psali jsme Vám, že příslušenství na Vás mobil přijde do cca 5 dnů, vždy jste upozorněni mailem, že na příslušenství se někdy déle čeká, opravdu nás to mrzí, ale příslušenství je ze zahraničního skladu.

S pozdravem vas-mobil.cz

• Po objednání eshop sdělil, že nemůže dodat požadovaných 10 ks źárovek, jen 4ks. Nenabídl kompletaci objednávky opožděně, proto jsem objednávku zrušil. Drahá doprava.

Reakce obchodu Váš-Mobil.cz

Dobrý den, daný počet žárovek jsme neměli skladem a nebylo možné už ani doobjednat. Mrzí nás to, ale za to nemůžeme. daný model se již přestal vyrábět a byl to jen doprodej skladových zásob.

S pozdravem vas-mobil.cz

• Je to taková česká klasika. Vše je skladem a nic není... potvrzení objednávky nedorazí, ale mail s dotazem, proč jste jěště nezaplatil, ten jo... Volal jsem tam víc krát, tel nikdo nezvedne a přitom objednáváte telefon za téměř 20tis.

Reakce obchodu Váš-Mobil.cz

Dobrý den česká klasika možná, ale u nás ne, jak se budeme opakovat, u nás napsáno skladem, je u nás skladem ihned k odeslání, mail je odesílán automaticky, je třeba se podívat do spamu. Mrzí nás Vaše zkušenost s naším eshopem za co se omlouváme.

S pozdravem vas-mobil.cz

• Objednání i duručení bylo naprosto v pořádku a v čas, jen místo: Apple Watch Series 6 GPS + Cellular, 44mm Grey Stainless Steel (ocel) mi byl doručen ALU (hliník) :(

• Opakující se situace: v pátek při objednání v e-shopu uvedeno zboží "skladem", ale po víkendu přišel e-mail "objednávka zrušena - zboží nedostupné" :-( .

Reakce obchodu Váš-Mobil.cz

Dobrý den, bohužel nemůžeme že jste si objednali zboží, které již v době objednávání ukazovalo skladem 0 ks skladem. Daný model je populární a ihned se vyprodá. Omlouváme se za vzniklé komplikace.

• Nízká cena

Na dnešní dobu čas doručení 1 až 8 dní je šílenost.To už aj posta je rychlejší. A nedá jse doručit jen přepravcem žádná zasilkovna ani nic podobného.Zbozi dorazilo 5 den .Poprvé a naposled.Asi tak.

Reakce obchodu Váš-Mobil.cz

Dobrý den, zvolili jste si příslušenství, které bylo skladem u dodavatele na externím skladu a byla tam i uvedena doba dodání přesně tak, jak byly uvedeny podmínky, jsme doručili i zboží. Dopravu jste si mohli zvolit DPD a přesměrovat na DPD poinť (výdejní místo), kterých jsou stovky po celé republice.

S pozdravem vas-mobil.cz

• Velmi neobchodní jednání.

Na svých stránkách uváděl ( mám udělanou kopii obrazovky ),že zboží je skoladem. Potvrdil objednávku,kterou jsem ihned uhradil kartou. Za dva dny pošle informaci,že zboží není. Další tři dny vrací peníze. Za mne již nikdy.

Reakce obchodu Váš-Mobil.cz

Dobrý den, mrzí nás Vaše zkušenost, ale dané zboží bylo vyprodáno v okamžiku tvoření objednávky, pokud si daný produkt objednává více zákazníků. Slečna z eshopu Vás informovala ihned, ne až za dva dny a platba Vám byla vrácena, co nejkratší době, standardně doba na vrácení kupní ceny je 14 dní. Samozřejmě se ještě jednou omlouváme za vzniklé komplikace.

tel cat mi nefunguje

• Dobrý den, zřejmě pokud nedoporučuji tento obchod tak o žádné výhodě nevim
    • Mají na eshopu mobily, které ve skutečnosti nemají. Pošlou Vám úplně něco jiného

Moje radost že jsem našel mobil který jsem sháněl byla potěšující, do té doby než přišlo úplně něco jiného..

Reakce obchodu Váš-Mobil.cz

Dobrý den, mrzí nás Vaše hodnocení našeho eshopu. Ano musíme přiznat, stala se chyba že na naší stránce byl uveden mobilní telefon jako duální a byl pouze na jednu kartu, přiznáváme si naše pochybení a omlouváme se, ale komunikovali jste s naší pracovnicí a nabídla Vám více možností řešení, přepravu od Vás zdarma a jiné možnosti, ale bohužel dříve, než se daný problém vyřešil, napsali jste danou recenzi. Ano přiznáváme, že jsme pochybili, ale u tisíců produktů se vždy stane omyl, ale i vždy se snažíme daný problém vyřešit. Jménem naší společnosti s Vám ještě jednou omlouváme z vzniklé komplikace.

S pozdravem vas-mobil.cz

výhodou by bylo, že je na území ČR a jedná se o nejlevnější ceny, nevýhoda, je to obchod ze zahraničí a nevím jak by vypadala reklamace zboží nejen ihned, ale i ve 2eté ,resp 3leté době

Reakce obchodu Váš-Mobil.cz

Dobrý den, mrzí nás Vaše reakce, neboť telefon jste si objednali přišel Vám do 24h, převali jste si jej používáte ho a řešíte situaci, která ani nenastala. V první řadě není problém vyřešit žádnou reklamaci, jsme v EU rozumíme si jazykově a v neposlední řadě víte si daný produkt reklamovat i Vy v České republice, ale pokud by také ne, myslím že není žádný problém poslat balik například z Prahy do Bratislavy. Máme i možnost bezplatného svozu, iv CZ, přímo u Vás si kurýr probere balíček a zdarma. Myslím, že jsme to popsali dost podrobně. Doufáme, ale že danou službu nebudete potřebovat.

S pozdravem vas-mobil.cz

• Naprosto nedoporučuji!!! Tento eshop manipuluje s DPH na faktuře. Koncovým zákazníkům odmítá vyčíslit DPH. Odvolává se na par. 66 zákona č. 222/2004, který se týká pouze uměleckých děl a použitého zboží a uvádějí na daňovém dokladu DPH 0%!!! Na eshopu samozřejmě mají informaci, že jsou plátci DPH - uvedené slovenské DIČ. I koncový zákazník má zákonné právo na vyčíslení řádného DPH. Celou záležitost předávám k došetření Slovenské obchodní inspekci.

Naprosto nedoporučuji!!! Tento eshop manipuluje s DPH na faktuře. Koncovým zákazníkům odmítá vyčíslit DPH. Odvolává se na par. 66 zákona č. 222/2004, který se týká pouze uměleckých děl a použitého zboží a uvádějí na daňovém dokladu DPH 0%!!! Na eshopu samozřejmě mají informaci, že jsou plátci DPH - uvedené slovenské DIČ. Celou záležitost předávám k došetření Slovenské obchodní inspekci

Reakce obchodu Váš-Mobil.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi, jak jsme Vám napsali, není možné dodatečně upravovat fakturu, jen dle přání zákazníka, pokud jste chtěli zboží na firmu, je třeba si při objednávce zvolit objednávka na firmu, samozřejmě máte právo zboží kdykoli vrátit zboží do 14 dnů , bez udání důvodu, máte právo podat podnět k SOI, nebudete ani první a bohužel ani poslední, nemáme co skrývat a za 22 let co jsme na trhu samozřejmě všechny naše povinnosti ze strany obchodu umíme obhájit.

S přáním pěkného a klidného dne vasmobil