• Nekvalitní zboží

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za objednávku i Vaše kladné hodnocení. Těší nás, že jsme mohli vyhovět Vašemu požadavku a doufáme, že se na nás brzy znovu obrátíte.

• Jsme moc spokojeni

zákaznický servis

• Výborné zboží za příznivé ceny.
    • Dobrá komunikace.

V Ostravě horší přístupnost kamenného obchodu. V centru města je pro starší a imobilní lidí problém s parkováním, a tak je velmi problematický nákup objemnějšího zboží.

• Rychlé jednani

zákaznický servis

Objednané zboží došlo rychle a v pořádku.

V pořádku.

• Dobrá cena

zákaznický servis

Vše přišlo pořádku, až domů.

zákaznický servis

• rychlé, bezproblémové vyřízení objednávky a doručení
    • nevím o žádné

zákaznický servis

Už jsem několikrát objednala a vždy vše rychle vyřízeno a dodáno

zákaznický servis

• Má dopravce - doručovatele Zásilkovnu.

Výhoda ! Používá k dopravě Zásilkovnu.

zákaznický servis

Doručeno do druhého dne od objednání

• Rychlé dodání kvalitní zboží

zákaznický servis

Dobře vypracované a kvalitní materiál. Bez připomínek. I cena vzhledem k uvedenému plně odpovídá.

• rychlé vyřízení

• Obratem doručeno

Doporučuji.

• SPOKOJENOST

budu moci lépe dýchat v těch vedrech

vyzkoušen na vodu funguje

Vše o.k.