• rychlé vyřízení

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za objednávku i Vaše kladné hodnocení. Těší nás, že jsme mohli vyhovět Vašemu požadavku a doufáme, že se na nás brzy znovu obrátíte.

• Vše super!

Vše přehledné, velký výběr, jednoduché objednání,...mohu jen chválit.

zákaznický servis

• Dodání zboží v pořádku.Ale výrobek-duše nekvalitní, pro děti zklamání uniká vzduch.

Vážený zákazníku,

Pokud máte se zakoupeným výrobkem nějaký problém, spojte se, prosím, přímo s naším reklamačním oddělením na emailu [email protected] Naši pracovníci se Vám budou rádi věnovat.

dobry

Dobra vec

zákaznický servis

Zboží bylo rychle a v pořádku doručeno.Ještě mě byl přibalen katalog.Naprostá spokojenost.Hezký den. Skálová

zákaznický servis

• Dobrý den, mrzí mě, že balík nedorazil na mou adresu, ale je pošta Praha, balík jsem zaplatila 497kc ale jsem na adrese Lahosť 417 25 ul Teplická 135, tel. 724842639.č.baliku NB4920581359u,adresu jsem psala, děkuji Spišáková

Vážená paní Spišáková,

děkujeme Vám za objednávku i Vaše hodnocení.
    Vzhledem k tomu, že jste si jako způsob doručení vybrala uložení na Balíkovnu, je Vaše zásilka uložene na vybrané balíkovně - Praha 1, Jindřišská 909/14. Adresu Teplická 135, Lahošť jste uvedla pouze jako fakturační.
    Doporučujeme, abyste si ve svém emailu zkontrolovala shrnutí své objednávky.

• spokojenost

• Rychle dorucenivse OK

zákaznický servis

Obchod nabízí zajímavé a praktické zboží za dobrou cenu. Navíc jde o spolehlivé výrobky jak jsem se už několikrát přesvědčil.

zákaznický servis

nemohu hodnotit, to bylo prvně, co jsem nakupoval

zákaznický servis

• Zakoupený produkt byl levnější než u ostatních prodejců...

• Spokojenost100%.

• Kvalitní, rychlý, levný nákup

• komunikace
    • rychlé vyřízení objednávky a dodání zboží
    • přehledný e-shop

zákaznický servis

Velký výběr a dobré ceny.

zákaznický servis

• Přehledný web, snadná objednávka, rychlé dodání

zákaznický servis

Rychlé dodání. Zboží dorazilo v pořádku. Využití balíkovny- uložení do boxu, mi umožnilo vyzvednutí do půlnoci. Za mne super. Díky

• dostupnost kamenného obchodu

• Rychlé doručení.