Přihlásit se a přidat příspěvek
 • Špatná zkušenost s tímto obchodem a to ohledně kvality a následně reklamace. Schůdky do bazénu začaly po několika měsících rezivět. Reklamace zamítnuta z důvodu : /rez je běžné chování materiálu ve styku s vodou. Nikde v popisu není uvedeno, že mají být odolné rzi. /
  Špatná komunikace s reklamačním odd. I když byl vyplněn formulář včetně fotografii , stejně bylo nutné odvézt výrobek na prodejnu, takže 2krat zbytečná cesta. Zamítnutí mohlo být uvedeno hned na základě meilu. Stejně jako info o ukončené reklamaci, pouze SMS jako výzva k vyzvednutí , bez vyjádření výsledku předem .

 • Od této firmy nedoporučuji kupovat nic. Koupili jsme foliovník, rozměry konstrukce a samptné plachty vzájemně neodpovídaly. Reklamovali jsme, SMS přišlo potvrzení, že naší reklamaci je vyhověno a peníze přijdou na účet. K našemu údivu nepřišla částka celá, neposlali ani poštovné za zásilku zpět. Paní na reklamačním oddělení napřed položila telefon (upozornila jsem, že si hovor nahrávám), pak v mailech byla neskutečně arogantní. Prý nereklamujeme, ale vracíme zboží. Obvinila nás z neschopnosti sestavit konstrukci, z poškození zboží (poškození nikdy nespecifikovala), z toho, že jsme si zboží jen půjčili a oni nejsou půjčovna (půjčili jsme si foliovník na jeden týden?). Je vůbec možné, aby někdo sám o sobě a vlastním rozhodnutím nebral v úvahu rozhodnutí o reklamaci a napsal něco podobného, jak jsem popsala výše? Na svá tvrzení zde popsaná mám dokumentaci včetně fotek, které jsem reklamačnímu oddělení této firmy a dotyčné dámě posílala.

 • Koupil jsem si nákupní tašku HomeLife Nákupní taška na kolečkách Carry, modrá. Doma při sestavování jsem zjistil, že jedno kolečko má menší průměr ložiska a nejde nasadit na osu. Porušil jsem své pravidlo, nekupovat levné věci a hned jsem si naběhl. Přehlédl bych i velmi náročné sundání ochranného igelitu a loupající barvu na ještě nepoužitých kolečkách, ale špatné ložisko je už na mě moc :D

 • Objednal jsem několikero zboží za cca. 3000 Kč. Přepravní krabice byla poškozená, ale vnitřní krabice v místě proražení bez vady.
  Na druhé straně přepravního kartonu byla krabice se solární lampou, která nebyla řádně uzavřena. Solární panel byl vybalen z bublinkové fólie, zadní strana poškrábaná a přes displej nalepena neoriginální ochranná fólie, pokrývající cca. 2/3 plochy, evidentně přelepovaná z něčeho jiného.
  Má domněnka je, že mi prodali rozbalené - někým vrácené a poškozené zboží. Samozřejmě jako nové.
  Při reklamaci mne odpálkovali s tím, že to poškodil přepravce. Ten je kouzelník, když stihl tím, že prorazil roh transportní bedny na opačné straně, ještě rozbalit a poškrábat zboží a navíc přelepit displej místo originální ochrannou fólií jinou, rozměrově nepatřičnou. Kromě toho, jsem si tohoto dopravce sám nezvolil. Navíc, pokud získáte slevu za předchozí nákup, nelze po přepočítání ceny zaplatit převodem. Je povolena pouze dobírka se 40 Kč navíc. (?) Proč chce prodejce Cash, nevím.
  Slušný prodejce se pozná až při přístupu k reklamaci. Já v posledních 2 týdnech utratil u této společnosti cca. 15000 Kč, dnes bych to už neudělal. Chce to číst recenze a neskočit na reklamy, které zamořují internet.
  Takže za mne tento obchod NEDOPORUČUJI!

  • Kromě mlžení o expedici perfektního výrobků, který se cestou změnil, také lžou o přepravě. Prý jsem si PPL vybral sám. Toto je z mé objednávky Způsob doručení: Economy (bude upřesněn)
   Způsob platby: dobírka (platba hotově nebo platební kartou při převzetí). Bohužel, jsou i obchodníci, u kterých se potvrzuje pravidlo obchodování :" Zaplať a neotravuj! " Přeji jim co nejvíce "spokojených" zákazníků.

 • TV Products nedoporučuji!
  Koupila jsem si přes ně plničku cigaret. Ta se hned rozbila. Reklamace byla rychlá a já jsem poslala balíček. Po opravě mi dali vědět, že společnost GEIS dostává do přepravy. Akorát místo GEIS se ozvala společnost DPD! A ke všemu, že mi to bude doručováno od 8:00 do 17:00, i přes uzavření firem by si měli někteří uvědomit, že ještě někdo do práce chodí. Ale nevadí, syn, který je celý den doma byl doma a balík by převzal, kdyby ovšem někdo dojel!
  Takže bez nějakého dalšího upozornění byl balík- adresát nezastižen- poslán zpět.
  Nyní jsem se zeptala jak to vypadá, jelikož se ani DPD ani TV Products ( proč by se měli ozývat když mají zpět plničku i peníze, že? ) neozývali. Bylo mi odepsáno, že společnost GEIS balík vrátil z důvodu OPAKOVANÉHO NEZASTIŽENÍ na adrese a NEREAGOVÁNÍ NA ÚLOŽNÍ DOBU. Opětovné dodání se nekonalo a nějaké kontaktování než to, že mi bude v tom jednom dni dovezeno zboží nebylo.
  Plničku mě pošlou na mé náklady za 119,- zpět. Nejspíš aby to GEIS / DPD opět dovezli, že mě nezastihnou! Takže nemám ani plničku ani peníze a tímto jednáním tuto firmu NEDOPORUČUJI!

 • ROZHODNÉ NEDOPORUČUJI, praktiky jako od šmejdů ! Reklamaci klidně posílají zpět, že nemáte nárok. Paní na lince velmi nepříjemná, agresivní. Neustále skáče do řeči. Mám nahrané ! Zboží velmi levné a nekvalitní. Rozhodně podávám stížnost na obchodní inspekci k prošetření.

 • Na dovolené jsem v Liberci zakoupil nafukovací člun po nafouknutí byl člun deformovaný tak jsem ho jel reklamovat do Mladé Boleslavy kam jsem to měl nejblíž . Reklamace byla poslana žádal jsem o vracení peněz ,ale to mi neuznali a udajně poslali výměněný člun do prodejny v mladé Boleslavy Jsem z Teplic tak musím vážit dlouhou cestu tam . při tel. hovoru s reklamačním oddělením byla paní velmi arogatní !! Když jsem jí žádal aby mi tedy reklamované zboží bylo zasláno na mojí adresu. V tomto obchodě si již nic nezakoupím a všem doporučuji aby si hodně rozmysleli nákup v tomto podvodném schopu!! Prodávají nekvalitní zboží !!

 • Koupil jsem výrobek a přišel rozmlácený,ale zabalený.Jedná se o zloděje,kteří posílají lidem rozbité nefunkční výrobky a dobře o tom vědí.Jsou to český zloději a okrádají lidi o peníze.
  Vážená paní Böhmová,
  Vaše hodnocení nás mrzí, ale při denním objemu námi odesílaných objednávek není v našich silách všechno zboží po výrobci rozbalovat a kontrolovat. Vaše odstoupení od kupní smlouvy již bylo projednáno

  V mém případě,také nikdo nic nekontroloval a nefunkční výrobek poslali rozmlácený hned zpátky.
  Jedná se o česká zlodějská prasata,která okrádají lidi o peníze. Předáme to české obchodní inspekci čojce a budeme tyto české zloděje řešit dále.Takhle se okrádat nenecháme.Jsou to zloději již podle jejich zlodějského jednání na té jejich lince.Doufejme,že zemřou na Clovid včetně těch jejich zlodějských operátorek.

 • Koupena varná zapékací mísa,po druhém pečení prasklo víko,ale pořád bylo vcelku.Dano na reklamaci v Brně,prodavačky arogantní,nepříjemné a že co chceme,že jich tam mají plno a nikdo pro to nechodí.Po telefonickém rozhovotu z reklamační opět arogantní paní,pošle Vás slušně někam,prý jsou lidi blbý,že s tím neumí zacházet.Jasne,všichni zákazníci,kteří reklamovali tuhle věc,jsou blbý,jen ta dotyčná je nejchytrejsi.
  Dnes přišla zpět,reklamace neuznaná + chyba zákazníka,jak jinak.Rozbalime balík,víko rozbité úplně napadrt.
  Nedoporučujeme tenhle obchod,nekvalitní výrobky a v případě reklamace za to může zákazník.

 • na reklamě na odkazu na firmu špatné telefonní číslo

 • Včera jsem zakoupila Perličkovou koupel a je fakt prima :-) Určitě budu u Vás objednávat dále :-)

 • Zakoupila jsem krouhač na zeleninu a ovoce.... : "De gusto - art of coping = multifresch chopper 3in1 ", zakoupila jsem přímo na prodejně..... po půl roce se při krouhání tvrdší zeleniny začalo samovolně uvolňovat krouhací struhadlo.... prostě opotřebení platů .. nv nelze koupit.... a tak řešila jsem přitlačením a udržení proti vypadnutí rukou a tím jsem se vyhnula vypávání struhadla... po dalším půl roce, zkrat a konečná... již nikdy..... je to nekvalitní výrobek.. asi adekvátní pořizovací ceně.., ale měl by vydržet minimálně záruku......

 • TV PRODUCTS se chovají jako ŠMEJDI ,nedoporučuji od nich kupovat zcela nic. Před dvěma lety jsem si koupila PARNÍ ČISTIČ od této firmy....za čtrnáct dní se mu ucpaly trysky,i když jsem důsledně dodržovala návod.Nevyměnili mi ho a měsíc jsem čekala na jeho opravu.Po dvou měsících se opět ucpaly trysky,opět měsíc na opravě ale napsali tam,že se nejedná o trywsky ale o opravu něčeho jiného.....a za dva měsíce mop opět nefungoval....tentokrát mi ho po telefonátu s vedením firmy vyměnily ale co čert nechce...po měsíci ten nový mop opět nefungoval ,peníze mi nevrátili a mop tedy letěl do popelnice........VARUJI VŠECHNY...OD TÉTO NESLUŠNÉ FIRMY NIC NEKUPOVAT,DIVÍM SE ŽE JE NĚKDO JEŠTĚ NEDAL K SOUDU

 • Každý dobrý obchod se pozná až při reklamaci. Pokud jenom nakupujete snaží se. Také moje zkušenost je negativní. Nejen že mi reklamace nebyla uznána, ale ještě více mi zboží poškodili. Přitom v jiných obchodech se stejnou závadou u stejného zboží byli mí známí s reklamací uspěšní. Handrkovat se jako hokynáři při dnešní konkurenci je pro kvalitní obchod nedůstojné. Když jsem se v obchodě zmínil, že přišli o zákazníka, bylo mi obsluhou velmi výstižně řečeno - Nám je to jedno. A přesně takový je přístup TVPRODUCTUS. Č.S. Karlovy Vary

 • Koupil jsem si drtič který se mi po zaseknutí větve rozbil.Jejich technik to ještě nikdy neviděl,tak se z mé reklamace stala placená reklamace.Od operátora přes vedoucího servisu a jeho nadřízeného chování hnus,takže tady už nakupovat nikdy nebudu.Udělali ze mě totálně neschopného člověka a musel jsem si opravu uhradit.Tady už nikdy nic

 • Koupil jsem zde už po několikáté solární světla s čidlem. Když jsem odjel na chatu a nainstaloval,jedno blblo. Psal jsem na obchod,jeli světlo skladem že ho přijdu reklamovat,odpověď ano s dokladem. Na prodejně arogantní prodavačka nechtěla o výměně slyšet,jen sepsala reklamaci. Napsal jsem ztižnost,ale ono tak jednají všichni. Poslední můj nákup

  • Už nikdy

  • Odesláno z mého Redmi Note 4

   Pokud netrefite na vadný výrobek,je vše v pořádku a rychle vyřizeno.
   Ovšem při problémů - vadě

 • Před dvěma lety jsem si koupila v TV produkts mop parní profi.Třikrát jsem ho již reklamovala,dokonce jednou byla výměna.Bohužel mop za celou dobu fungoval tak měsíc....během těch dvou let,byl stále nefunkční a nebo byl měsíce v reklamaci.Vrácení pěněz pry není možné,prý to byla vždy jina závada.Závada byla pouze jediná....stále ucpané trysky.Chci se obrátit na obchodní komoru a vše řešit přez právníky.Nenechám to jen tak plavat....je to okrádání tákazníků přez media TV.TYTO VÝROBKY....ABSOLUTNĚ ...NEDOPORUČUJI

 • Produkty od TV Products absolutně nedoporučuji a varuji všechny nakupující. Problém je s reklamací výrobků, samozřejmě na 3. stejnou závadu reagují tak, že šlo pokaždé o závadu jinou, jen aby nemuseli vrátit peníze. 3x jsme měli od nich veliký oválný gumový bazén , pokaždé trhliny v límci bazénu... vše zdokumentováno(foto), můžu se prý obrátit a stěžovat si, kde chci. Zřejmě mají jasné instrukce a prochází jim to. Neseriozní prodávající!!!!!

 • Nechápem ako môže mať tento obchod pozitívne hodnotenie.

  Kupil som u nich žehličku. Hneď na druhý deň som to chcel vrátiť pretože sa s tým nedá žehliť. Peniaze mi nevrátili ale poslali na reklamácu z ktorej mi to bolo zas vrátene a tvárili sa že je to ok, že to predsa paru vydáva ....To je síce pekné, ale vyžehlit sa s tým nič nedá.

  V stručnosti: Predali mi krám ktorý som si nemohol ani odskúšať či funguje a nevrátili mi peniaze.

  V živote si už od nich nič nekúpim!

 • Skvělý výběr, rychlost vyřízení. Moc doporučuji. Také můžete využít cashbacku, nechat si poslat určitou část peněz z celkové částky zpět, pro více informací se podívejte sem: https://www.ziskejte.cz/cashback-sleva/vsichni-partneri/obchody/tvproducts.cz?doporucuje=katia