• Doručena obyčejná fólie na balení zboží. Hrůza - plachtu jsem vrátil.

Příšerná kvalita!

Vážený pane Kčku,

solární plachty na bazény na trh uvádíme mnoho let ke spokojenosti zákazníků s naprostým minimem reklamací.
    Zboží Vámi zaslané k odstoupení od kupní smlouvy ještě nedorazilo na adresu našeho reklamačního oddělení.
    Jakmile se tak stane, budete informován SMS zprávou.

zákaznický servis

koule přišla vpořádku při nafouknutí stále ucházela a na konec praskla

Vážená paní Doležalová,

pokud máte se zakoupeným zbožím problém, prosím, spojte se s naším reklamačním oddělením na emailu [email protected] Naši pracovníci se Vám budou rádi věnovat.

zákaznický servis

Polštář jsem vrátila, je moc měkký....

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za objednávku i Vaše kladné hodnocení. Těší nás, že jsme mohli vyhovět Vašemu požadavku a doufáme, že se na nás brzy znovu obrátíte.

zákaznický servis

• Objednáno před týdnem, napsali, že v obchodě zatím není a do týdne dodají. Od té doby se neozvali :-((

Vážená paní Březinová,

děkujeme Vám za objednávku i Vaše hodnocení.
    Prodejna má závoz 1x za týden, tj. dnešního dne bude zboží na prodejnu doskladněno. Vyčkejte, prosím, SMS zprávy z prodejny.

zákaznický servis

Nic nekupovat! Prodávají nekvalitní zboží. Koupila jsem stolek k posteli, na který se nedá nic položit, protože je vratký a vše by spadlo.

Vážená paní Michálková,

je nám líto, že jste nespokojena. Polohovací stolek na trh uvádíme mnoho let se naprostým minimem reklamací.
    Pokud Vám zboží nevyhovuje máte možnost v zákonné 14 denní lhůtě odstoupit od kupní smlouvy a požádat o vrácení peněz.
    V případě dotazů jsme Vám k dispozici na naší zákaznické lince.

zákaznický servis

Plachta je slabá,na příští rok si ji ušiju z bublinkové fólie,tato sezónu nevydrží

Vážený zákazníku,

je nám líto, že jste nespokojen. Pokud Vám výrobek nevyhovuje, máte možnost v zákonné 14 denní lhůtě odstoupit od kupní smlouvy, zboží vrátit a požádat o navrácení peněz.

zákaznický servis

Objednal jsem si Multifunkční madlo Profi s indikátorem MM100, bílé 2 kusy . Samozřejmě jeden kus je nefunkční , protože nedrží a padá a nemáme sílu ani chuť vám to posílat na reklamaci , protože s tím máme u vás špatné zkušenosti a to , že jsme si u vás loni , nebo předloni objednali konvici na vodu a ta nefungovala a tak jsme vám ji poslali na reklamaci a vy jste nám poslali jinou , ale hodili jste do krabice ještě horší a také nefunkční a jste nezodpovědní , protože nyní už si od vás nic nekoupíme a budeme to šířit dál , logicky . Jste podvodníci a je vám jedno , zda je zákazník spokojen , nebo není .

Vážený pane Sedláčku,

je nám líto, že jste nespokojen. Multifunkční madla na trh uvádíme již mnoho let s naprostým minimem reklamací.
    Zboží máte v záruce, takže můžete výrobek zaslat k reklamaci. V případě uznané reklamace můžete požádat o proplacení poplatku za dopravu. Stačí podací lístek zaslat emailem na adresu reklamačního oddělení.
    Žádnou reklamaci na Vámi zakoupenou konvici u naší společnosti jsme nedohledali, takže jste pravděpodobně zboží zakoupili u jiné firmy.
    V případě dotazů jsme Vám k dispozici na naší zákaznické lince nebo na emailu reklamačního oddělení [email protected]

zákaznický servis

S obchodem jsem spokojená ,ale s objednaným zbožím jsem velmi nespokojená ,vůbec nevím co s tím jestli se to vůbec vyplatí vracet ,výrobek nesplňuje to co by měl a navíc složení klikové části jde tak velmi těžko že muž má co dělat aby to utáhl.

Vážená paní Niklová,

je nám líto, že jste se zakoupeným výrobkem nespokojena.
    Pokud zboží nesplňuje Vaše požadavky, můžete v zákonné 14 denní lhůtě odstoupit od kupní smlouvy. Podrobnosti naleznete na https://www.tvproducts.cz/cz/strana/odstoupeni-od-smlouvy-1
    V případě dalších dotazů jsme Vám k dispozici na naší zákaznické lince.

zákaznický servis

Naprosto nová a právě vybalená fritéza byla vadná a tudíž nefunkční! Při kontaktování prodejce mi bylo sděleno, že mám fritézu zabalit, vyplnit rekl.formulář, zajít si na poštu a poslat do servisu!! Skoro bych čekal omluvu a zaslání nového výrobku, ale opak byl pravdou, což se tady v tom "státě" stavá asi už realitou! Kde mají výstupní kontrolu? Kde je úcta k zákazníkovi? V pr.... ! Tzn., že vřele NEDOPORUČUJI !!!

Vážený pane Sýkoro,

je nám líto, že jste nespokojen, ale defekt výrobku je nutné zkontrolovat technikem, případně poslat výrobci, u kterého probíhá výstupní kontrola.
    Jistě Vám naše pracovnice na zákaznické lince sdělila, že při uznané reklamaci můžete požádat o proplacení poštovného. Stačí emailem zaslat ofocený podací lístek na adresu reklamačního oddělení [email protected] , do emailu uveďte, prosím, číslo Vašeho účtu.
    V případě dalších dotazů se Vám rádi budeme věnovat.

Objednala jsem solární plachtu 3.66 a přišla mě menší o 10 cm

Vážená paní Tamášová,

je nám líto, že jste nespokojena, ale pravděpodobně jste si nepřečetla informaci uvedenou na našich internetových stránkách - solární plachta určená pro bazény o průměru 366 cm je široká 348 cm. Solární plachty nedosahují kraje bazénů, volně na hladině plavou bublinkami dolů a bublinky působí při slunečním záření jako čočky a tím ohřívají vodu.
    Pokud je průměr Vámi zakoupené plachty menší než 348 cm, pak se skutečně jedná o chybu.
    V tomto případě se, prosím, spojte přímo s naší reklamačním oddělením na emailu [email protected] Naši pracovníci se Vám budou rádi věnovat,

zákaznický servis

• Ze 4 dodaných kusů nefungoval ani jediný!

Vážený pane Křivský,

je nám líto, že máte se zakoupeným zboží nepříjemnosti.
    Zboží k reklamaci můžete odevzdat na kterékoli naší prodejně (seznam prodejen naleznete na https://www.tvproducts.cz/cz/strana/nase-prodejny ) nebo zaslat na adresu TV Products CZ reklamační oddělení, Kněžskodvorská 2277/26, České Budějovice 370 04 . S reklamačním oddělením se můžete spojit na emailu [email protected] Naši pracovníci se Vám budou rádi věnovat.

• Zboží přišlo neúplné

TV obchod byl vždy spolehlivý ale tentokrát bylo v balíčku dodáno jen 6 kusů micro utěrek namísto 10. Chyba dodavatele?

Vážená paní Paradine,

je nám líto, pokud k Vám zásilka dorazila nekompletní.
    Spojte se, prosím, přímo s naším reklamačním oddělením na emailu [email protected]
    Naši pracovníci celou situaci vyřeší k Vaší spokojenosti.

zákaznický servis

• Nic jsem si neobjednala, tedy mi nic nepřišlo. Jen mě stále spamují.

Vážený zákazníku,

Vaše telefonní číslo a emailová adresa byly uvedeny v objednávce skládacích schůdků do domácnosti,
    které jste si převzali 3.4.2024 Možná si zboží objednal někdo z Vašich rodinných příslušníků .

zákaznický servis

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Bohužel nedoporučuji. Polštář má mí dle popisu výšku 15 centimetrů a po 24 hodinách má s bídou 12 centimetrů!

Vážený pane Jedličko,

děkujeme Vám za objednávku i kladné hodnocení.
    Pokud jste s výrobkem nespokojen, máte možnost v zákonné 14 denní lhůtě odstoupit od kupní smlouvy a požádat o vrácení peněz. Informace naleznete na https://www.tvproducts.cz/cz/strana/odstoupeni-od-smlouvy-1

zákaznický servis

Hrůza, po rozbalení matrace na délku o 30 cm kratší, ještě čekám na peníze zpět přes e-shop.

Vážená paní Šarochová,

je nám líto, že jste se zakoupeným výrobkem nespokojena.
    Matrace byla prodejnou odeslána na reklamační oddělení, jakmile bude Váš požadavek projednán, reklamační oddělení Vás bude informovat.

Šunt

Vážený pane Zurynku,

děkujeme Vám za objednávku i hodnocení.
    Pokud jste se zakoupeným zbožím nespokojen, máte možnost v zákonné 14 denní lhůtě odstoupit od kupní smlouvy
    Informace naleznete na https://www.tvproducts.cz/cz/strana/odstoupeni-od-smlouvy-1 nebo se můžete telefonicky obrátit na náš zákaznický servis, rádi se Vám budeme věnovat.

Obchod ok
    Antivibrační podložky jsou na nic.
    Kartáče jsem nevyzkoušel.

Vážený pane Konečný,

je nám líto, že jste se zakoupeným výrobkem nespokojen.
    Pokud Vám zboží nevyhovuje, máte možnost v zákonné 14 denní lhůtě odstoupit od kupní smlouvy a požádat o vrácení peněz https://www.tvproducts.cz/cz/strana/odstoupeni-od-smlouvy-1

zákaznický servis

• Zboží bylo doručeno pouze částečně, lampa v balíku nebyla.

Vážená paní Čunderlíková,

pokud ve Vaší zásilce chybělo zboží, spojte se co nejdříve s naším reklamačním oddělením na emailu [email protected] včetně fotodokumentace doručení. Naši pracovníci se Vám budou rádi věnovat a celou situaci dořešíme.

zákaznický servis

• Obaly jsou menší než je uvedeno v popisu, nevejdou se do nich mé 16¨ pneumatiky.
    Proto jsem odstoupil od smlouvy, a to mně nebylo uznáno , že byl roztrhlý slabý PVC obal, tedy nezákonně.

Vážený zákazníku,

reklamace nebyla uznána, protože v případě, že nejste spotřebitel, tedy zboží nakupujete v rámci své obchodní či podnikatelské činnosti, právo na odstoupení vám nevzniká, neboť obchodní zákoník tuto možnost neuvádí.
    Tyto informace Vám byly sděleny reklamačním oddělení. Pokud jste s vyřízením reklamace nespokojen, máte možnost se na reklamační oddělení obrátit přímo na emailu [email protected] Naši pracovníci se Vám budou rádi věnovat.