Rychlost vyřízení objednávky.

Reakce obchodu TUNING SHOP.cz

Dobrý den, velice si vážíme Vašeho kladného hodnocení našeho obchodu. Budeme rádi, když u nás budete nakupovat i příště.

TuningShop.cz

• Nakupoval jsem zde již několikrát.
    • Obchod nabízí nevšední doplňky s homologacemi nebo bez nich.
    • Velký výběr příslušenství pro koncernové vozy.
    • Ještě stále je možnost osobního vyzvednutí.

Velký výběr různých doplňků s možností vyzvednutína prodejně. Na prodejně je možné vyzkoušet některé zboží. Možnost prohlédnout si vystavený sortiment v Plzni.

TuningShop.cz

Křídlo přišlo sice poničené a prasklé, komunikace s obchodem proběhla ale velmi hladce. Z jejich strany se snažili co nejvíce pomoct a domluvili odběr poničeného a výrobu nového křídla. Cením velkou snahu a přístup.

• Kvalita

Super

TuningShop.cz

Maximální spokojenost. Zásilka byla velice dobře zabalená. Doporučuji!

TuningShop.cz

Prvně jsem objednal a zaplatil předem a vše proběhlo bez problémů, zboží dorazilo a v pořádku.

• vše ok

• Vše ok
    • Žádné

Spokojenost po všech stránkách

TuningShop.cz

Už jsem si u vás objednával a jsem s vaší rychlosti,velice spokojen

TuningShop.cz

• dobře zabaleno, rozumná cena

• spolehlivost

o žádné ne vím

Všetko v poriadku

TuningShop.cz

• Velmi rychlé doručení zboží, zboží kvalitně zabalené

Určitě můžu doporučit - profesionální obchod, který má léta zkušeností.

TuningShop.cz

zkušenosti jen ty nej a nej

bez problémů

TuningShop.cz

• Rychlé dodání, kvalitní zabalení, skvělá komunikace, dobré ceny a velký výběr sortimentu.

Obchod TUNING SHOP.cz rozhodně doporučuji všem ostatním kupujícím.