Rychlost vyřízení objednávky.

Reakce obchodu TUNING SHOP.cz

Dobrý den, velice si vážíme Vašeho kladného hodnocení našeho obchodu. Budeme rádi, když u nás budete nakupovat i příště.

TuningShop.cz

• Nakupoval jsem zde již několikrát.
    • Obchod nabízí nevšední doplňky s homologacemi nebo bez nich.
    • Velký výběr příslušenství pro koncernové vozy.
    • Ještě stále je možnost osobního vyzvednutí.

Velký výběr různých doplňků s možností vyzvednutína prodejně. Na prodejně je možné vyzkoušet některé zboží. Možnost prohlédnout si vystavený sortiment v Plzni.

TuningShop.cz

Křídlo přišlo sice poničené a prasklé, komunikace s obchodem proběhla ale velmi hladce. Z jejich strany se snažili co nejvíce pomoct a domluvili odběr poničeného a výrobu nového křídla. Cením velkou snahu a přístup.

• Kvalita

Super

TuningShop.cz

Maximální spokojenost. Zásilka byla velice dobře zabalená. Doporučuji!

• Široký sortiment
    • Dobrá a rychlá komunikace s expedičním oddělením
    • Výhodné podmínky dopravy
    • Špatně zabalená objednávka. Poškozené.
    • Zboží bylo již použité
    • Špatně nafocený produkt

Zboží přišlo v poškozeném balení, bylo velmi špatně zabalené. Pokud vím, eshop neudával informaci, že produkt byl již použitý, a to nejspíš opakovaně. Reakce na dotaz na eshopu rychlá, hned další den.

Reakce obchodu TUNING SHOP.cz

Dobrý den, rád bych reagoval, ale zákazník u nás nic nereklamoval, ani žádný dotaz nedorazil. Co mohu napsat je, že neexpedujeme použité zboží, bazar neděláme.

Reakce obchodu TUNING SHOP.cz

Dobrý den, pokud se dívám na historii objednávek, tato objednávka byla řádně vyexpedovaná. Objednávka byla vyřízena jak bylo uvedeno, po naší dovolené.
    Než napíšete recenzi je lepší nás kontaktovat.

Děkujeme za recenzi, TuningShop.cz

Prvně jsem objednal a zaplatil předem a vše proběhlo bez problémů, zboží dorazilo a v pořádku.

• vše ok

Všechno v pořádku

• vše ok

Super komunikace

TuningShop.cz

Zásilka nedorazila v určený den co měla bylo psáno 5 - 10 dnu už je 14 dní a pořád zásilku nemám

Reakce obchodu TUNING SHOP.cz

Dobrý den, pokud se dívám na historii objednávek, tato objednávka byla již řádně vyexpedovaná. Nemáte aktuální informace.
    Než napíšete recenzi je lepší nás kontaktovat.

• Dobrý výběr z produktů
    • Ceny vyhovující
    • Dodání proběhlo v pořádku
    • Vše ok
    • Žádné

Spokojenost po všech stránkách

TuningShop.cz

Už jsem si u vás objednával a jsem s vaší rychlosti,velice spokojen

TuningShop.cz

• Zadní potahy opěrky hlavy se neshodovaly s objednávkou

Reakce obchodu TUNING SHOP.cz

Dobrý den, bohužel na to nemohu reagovat. Zákazník nás neinformoval a ani nic nereklamoval. Objednávka byla vyřízena dle zadání.

Děkujeme za recenzi, TuningShop.cz

• dobře zabaleno, rozumná cena

• spolehlivost

o žádné ne vím