• Široký sortiment
    • Dobrá a rychlá komunikace s expedičním oddělením
    • Výhodné podmínky dopravy
    • Špatně zabalená objednávka. Poškozené.
    • Zboží bylo již použité
    • Špatně nafocený produkt

Zboží přišlo v poškozeném balení, bylo velmi špatně zabalené. Pokud vím, eshop neudával informaci, že produkt byl již použitý, a to nejspíš opakovaně. Reakce na dotaz na eshopu rychlá, hned další den.

Reakce obchodu TUNING SHOP.cz

Dobrý den, rád bych reagoval, ale zákazník u nás nic nereklamoval, ani žádný dotaz nedorazil. Co mohu napsat je, že neexpedujeme použité zboží, bazar neděláme.

Reakce obchodu TUNING SHOP.cz

Dobrý den, pokud se dívám na historii objednávek, tato objednávka byla řádně vyexpedovaná. Objednávka byla vyřízena jak bylo uvedeno, po naší dovolené.
    Než napíšete recenzi je lepší nás kontaktovat.

Děkujeme za recenzi, TuningShop.cz

Zásilka nedorazila v určený den co měla bylo psáno 5 - 10 dnu už je 14 dní a pořád zásilku nemám

Reakce obchodu TUNING SHOP.cz

Dobrý den, pokud se dívám na historii objednávek, tato objednávka byla již řádně vyexpedovaná. Nemáte aktuální informace.
    Než napíšete recenzi je lepší nás kontaktovat.

Děkujeme za recenzi, TuningShop.cz

• Zadní potahy opěrky hlavy se neshodovaly s objednávkou

Reakce obchodu TUNING SHOP.cz

Dobrý den, bohužel na to nemohu reagovat. Zákazník nás neinformoval a ani nic nereklamoval. Objednávka byla vyřízena dle zadání.

Děkujeme za recenzi, TuningShop.cz

Obchod vlastně v pohodě. Jen jsem měl smůlu na zboží.

Zbozi zatim nedorazilo nevim proc. Aspon by mi mohli napsat email.

Reakce obchodu TUNING SHOP.cz

Dobrý den, jelikož jste si o jednal zboží s delší dostupností než Heureka zasílá automaticky dotazník. Vždy expedujeme v termínu.

• Žádné nic nedošlo

Zatím nebylo doručeno.
    Upozornili že bude 5.12. Na skladě a že se ozvou.Zatim se nikdo neozval.

Reakce obchodu TUNING SHOP.cz

Dobrý den, děkujeme za vaši recenzi. Světla jsou skladem, na plexi se čeká. Jsou pro vás objednány. V den expedice budete samozřejmě vyrozuměn.

Hezký den, TuningShop.cz

Špatný popisky u produktu. Jiný e-shop u stejného produktu je má, ale zjištěno pozdě. Pán je arogantní jak něco… Už nikdy víc.

Reakce obchodu TUNING SHOP.cz

Dobrý den, velmi nás mrzí vaše recenze. Pokud vím vy jste s námi nehovořila. Volal nějaký pán, který o tom moc nevěděl. Mohu pouze napsat, že objednávka byla vyřízena přesně, řádně a včas. Také vás mohu ujistit, že popis produktu je přesný tak jak ho uvádí výrobce. Platí u objednaného modelu, u novějšího modelu ano, a také je v eshopu uvedeno. Ve skutečnosti ani nevíme jaký model máte. Objednávky se vyřizují dle zadání.

Dále bylo vše vysvětleno včetně případného vrácení. Nikdo arogantní nebyl a jak vám to pán podal je otázka!

Děkujeme za recenzi. Je pro nás přínosem.

Hezký den, TuningShop.cz

• Přes slitování termínu zboží nikdy nedorazilo !

Reakce obchodu TUNING SHOP.cz

Dobrý den, tak to bude nějaký omyl. Objednávku jste si nevyzvedl a zboží se nám vrátilo zpět. Dodnes je vaším jednáním produkt skladem!

Děkujeme za vaši recenzi, TuningShop.cz

Zboží došlo ,ale po namontování na auto odborným autoservisem výfuky nešlo vzájemně srovnat tak aby byli oba stejně rovné. Mechanik řekl že jsou křivé navařene.

Reakce obchodu TUNING SHOP.cz

Dobrý den, je mám to líto, ale nemohu na recenzi reagovat než tak, že se o tomto dozvídáme až nyní. Nikdo nás nekontaktoval, nikdo nic nereklamoval.

Hezký den, TuningShop.cz

Zakoupený produkt jsem si u Vás objednal na základě pozitivní zkušenosti s tímto výrobkem někdy před cca 4-5 roky. Těšil jsem se tedy na příjemnou vůni při cestování, před nadcházejícími letními měsíci. Po třech, čtyřech dnech bez zaznamenání jakékoliv změny ozónu v mém, opravdu malém automobilu /Opel Corsa opc/, ani po jemném zvlhčení, jsem pochopil, že jsem zakoupil pouze "bezfunkční plechovku". Místo 1-2 měsíců příjemné vůně, necítím nejen já, ale ani nikdo z mých blízkých, 10 cm od otevřené bohužel absolutně nic necítíme. Je mi líto, jistě chápete, že Váš shop nemohu zákonitě doporučit nikomu ze svých přátel... Nosek Miroslav.

Reakce obchodu TUNING SHOP.cz

Dobrý den, je mám to líto. Vůně je uzavřena v plechovce a pokud nevoní dá se zboží reklamovat, vyměnit nebo případně vrátit. Nikdo nás nekontaktoval, nikdo nic nereklamoval. Nelze ji před expedicí otevřít a ověřit :)

• dodané jiné zboží

Objednáno 8ks kolen 76mm, tloušťky 2mm. Z toho 3 kolena měla tloušťku stěny jen 1,6mm. Povrchová úprava těchto kolen měla též jiný vzhled povrchu.

Hezký den, TuningShop.cz

Zakoupené zboží neodpovídá zboží kterí jsem chtěl koupit. Osvětlení SPZ Renault scenic megane 1,6 16V, 79 Kw 1999 -2003, takto zněla objednávka , přesto došlo jiné osvětlení na jiný typ auta.

Reakce obchodu TUNING SHOP.cz

Dobrý den, pokud vím, tato objednávka byla pro nezaplacení stornovaná. Pokud i přesto máte osvětlení od nás, o žádné reklamaci a vrácení nic nevím. Popis může souhlasit, ale je více modelů což vidíte na vyobrazení produktu v eshopu. To jste si ověřil než jste recenzoval?

Děkujeme za vaši recenzi. TuningShop.cz

• Od vás dorazilo zboží v pořádku ale jeho kvalita nestojí za nic . Fouká slabě a místo rozmražení jen zamlžuje sklo . Ale koupil jsem ještě jeden jiné značky a je to úplně to samé .

Reakce obchodu TUNING SHOP.cz

Dobrý den, děkujeme za váš názor, ale náš obchod jako takový nedoporučujete proč?

Velmi děkujeme za vaši recenzi.

• Dorazila rychle.
    • Jedné osvětlení SPZ nefunguje.

Reakce obchodu TUNING SHOP.cz

Dobrý den, nedoporučujete obchod proč? Z naší strany vše proběhlo v souladu s obch.podmínkami. Pokud vím nic jste nereklamoval, reklamovat nechtěl. Čas napsat recenzi jste si ale našel!
    Jaký to má tedy smysl psát takové recenze?

Hezký den, TuningShop.cz

Jeden kus nefungoval, zřejmě prasklá

Reakce obchodu TUNING SHOP.cz

Dobrý den, nedoporučujete obchod proč? Z naší strany vše proběhlo v souladu s obch.podmínkami a o tom, že máte jeden kus vadný se dozvídáme nyní z vaší recenze. Nic jste nereklamoval!
    Jaký to má tedy smysl?

Děkujeme za vaše hodnocení.

• Nekvalitně vyrobený výrobek

Reakce obchodu TUNING SHOP.cz

Dobrý den, bohužel nevím o tom, že by jste něco reklamoval. Vidím pouze z vaší strany storno objednávky a to protože jste si objednal špatný produkt. Máte jiný rok výroby než je uvedeno.
    Nic s kvalitou produktu to nemá co dělat. My produkt vzali na zpět! Přesto nás nedoporučujete. Což nechápu :)

Přejeme Vám pěkný den

Zboží nemám!!!

Reakce obchodu TUNING SHOP.cz

Dobrý den, u produktu je uvedená dostupnost 7-10 dnů. Budeme expedovat v termínu.

Prosím, sledujte expedici a třeba pokud nevíte, napište. Tato recenze není poctivá!!!
    Přejeme Vám pěkný den

• nekvalitní zboží

Světla pro denní svícení nefungují správně. Dvě diody nesvítí.

Reakce obchodu TUNING SHOP.cz

Dobrý den, bohužel nevíme zda funguje nebo nefunguje správně. Kupující obvykle svého prodejce kontaktuje aby problém vyřešil. Z vaší strany proběhla pouze recenze, žádná reklamace ani prosba o radu.

Děkujeme za vaši recenzi.