zkušenosti jen ty nej a nej

Reakce obchodu TUNING SHOP.cz

Dobrý den, velice si vážíme Vašeho kladného hodnocení našeho obchodu. Budeme rádi, když u nás budete nakupovat i příště.

bez problémů

TuningShop.cz

• Rychlé dodání, kvalitní zabalení, skvělá komunikace, dobré ceny a velký výběr sortimentu.

Obchod TUNING SHOP.cz rozhodně doporučuji všem ostatním kupujícím.

TuningShop.cz

Jo skvělí neni co dodat sem spokojeni

Rychlé vyřízení objednávky.

Zatím nebylo doručeno.
    Upozornili že bude 5.12. Na skladě a že se ozvou.Zatim se nikdo neozval.

Reakce obchodu TUNING SHOP.cz

Dobrý den, děkujeme za vaši recenzi. Světla jsou skladem, na plexi se čeká. Jsou pro vás objednány. V den expedice budete samozřejmě vyrozuměn.

Hezký den, TuningShop.cz

• rychlost, ochota

Nakupuji opakovaně a vždy spokojen

TuningShop.cz

Vše proběhlo k mé plné spokojenosti.

• - prehladnost
    • - transparentnost
    • nič

TuningShop.cz

Výfuk dorazil dokonce dřív než bylo uváděno. Vše OK, dobře zabaleno. Slušný zvuk :-) Doporučuji a příště opět využiji.

Maximální vstřícnost

• Dobrý výběr z produktů
    • Dodání proběhlo v pořádku
    • Vše ok

TuningShop.cz

Všechno proběhlo v nejlepším pořádku.

TuningShop.cz

Špatný popisky u produktu. Jiný e-shop u stejného produktu je má, ale zjištěno pozdě. Pán je arogantní jak něco… Už nikdy víc.

Reakce obchodu TUNING SHOP.cz

Dobrý den, velmi nás mrzí vaše recenze. Pokud vím vy jste s námi nehovořila. Volal nějaký pán, který o tom moc nevěděl. Mohu pouze napsat, že objednávka byla vyřízena přesně, řádně a včas. Také vás mohu ujistit, že popis produktu je přesný tak jak ho uvádí výrobce. Platí u objednaného modelu, u novějšího modelu ano, a také je v eshopu uvedeno. Ve skutečnosti ani nevíme jaký model máte. Objednávky se vyřizují dle zadání.

Dále bylo vše vysvětleno včetně případného vrácení. Nikdo arogantní nebyl a jak vám to pán podal je otázka!

Děkujeme za recenzi. Je pro nás přínosem.

Hezký den, TuningShop.cz

• Rýchle dodanie.

Objednal som si LED podsvietenie na Ford s Max.Špz je krásne osvetlená.Absulutna spokojnosť.Urcite doporučujem.

TuningShop.cz

vše v pořádku rychlé dodání zboží

TuningShop.cz

Super rychlost dodání, skvělá komunikace

• Super rychlé doručení
    • Skvělé ceny
    • Velký výběr
    • Zboží skladem

Neuvěřitelně rychlé vyexpedování (cca 30minut) a rychlé dodání druhý den). Zboží přišlo v pořádku a komunikace obchodu dobrá. Obchod mohu jen doporučit.

Rychlé dodání.Dobře zabalené.