vše v pořádku rychlé dodání zboží

Reakce obchodu TUNING SHOP.cz

Dobrý den, velice si vážíme Vašeho kladného hodnocení našeho obchodu. Budeme rádi, když u nás budete nakupovat i příště.

TuningShop.cz

Super rychlost dodání, skvělá komunikace

• Super rychlé doručení
    • Skvělé ceny
    • Velký výběr
    • Zboží skladem

Neuvěřitelně rychlé vyexpedování (cca 30minut) a rychlé dodání druhý den). Zboží přišlo v pořádku a komunikace obchodu dobrá. Obchod mohu jen doporučit.

Rychlé dodání.Dobře zabalené.

TuningShop.cz

• dobrá komunikace, rychlé dodání

TuningShop.cz

• Přes slitování termínu zboží nikdy nedorazilo !

Reakce obchodu TUNING SHOP.cz

Dobrý den, tak to bude nějaký omyl. Objednávku jste si nevyzvedl a zboží se nám vrátilo zpět. Dodnes je vaším jednáním produkt skladem!

Děkujeme za vaši recenzi, TuningShop.cz

Již delší dobu využívám služeb tohoto obchodu bez jakýchkoli problému, boporucuji!!

• komunikace
    • rychlost dodání

TuningShop.cz

Zboží došlo ,ale po namontování na auto odborným autoservisem výfuky nešlo vzájemně srovnat tak aby byli oba stejně rovné. Mechanik řekl že jsou křivé navařene.

Reakce obchodu TUNING SHOP.cz

Dobrý den, je mám to líto, ale nemohu na recenzi reagovat než tak, že se o tomto dozvídáme až nyní. Nikdo nás nekontaktoval, nikdo nic nereklamoval.

Moc děkujeme za vaše hodnocení. Je pro nás přínosem.

Hezký den, TuningShop.cz

TuningShop.cz

Vše OK !!! Rychlost, kvalita, komunikace !!!

TuningShop.cz

Prodejce vše zkontroloval a vysvětlil

TuningShop.cz

Len tá zásilkovna tam chýba.

vše ok

TuningShop.cz

• Balení, rychlost odeslání ze strany obchodu
    • Zkušenost se zásilkovnou tragická, ale za to obchod samozřejmě nemůže

• spolehlivost

• Doba dodání odpovídá
    • Komunikace s eshopem výborná

TuningShop.cz

Zakoupený produkt jsem si u Vás objednal na základě pozitivní zkušenosti s tímto výrobkem někdy před cca 4-5 roky. Těšil jsem se tedy na příjemnou vůni při cestování, před nadcházejícími letními měsíci. Po třech, čtyřech dnech bez zaznamenání jakékoliv změny ozónu v mém, opravdu malém automobilu /Opel Corsa opc/, ani po jemném zvlhčení, jsem pochopil, že jsem zakoupil pouze "bezfunkční plechovku". Místo 1-2 měsíců příjemné vůně, necítím nejen já, ale ani nikdo z mých blízkých, 10 cm od otevřené bohužel absolutně nic necítíme. Je mi líto, jistě chápete, že Váš shop nemohu zákonitě doporučit nikomu ze svých přátel... Nosek Miroslav.

Reakce obchodu TUNING SHOP.cz

Dobrý den, je mám to líto. Vůně je uzavřena v plechovce a pokud nevoní dá se zboží reklamovat, vyměnit nebo případně vrátit. Nikdo nás nekontaktoval, nikdo nic nereklamoval. Nelze ji před expedicí otevřít a ověřit :)

Moc děkujeme za vaše hodnocení. Je pro nás přínosem.

Hezký den, TuningShop.cz

• Rychlost vyřízení zboží.

TuningShop.cz

• Rychlé doručení,pořádně zabalené,lepší cena než u konkurence