• Žádná komunikace,www stránky nefunkční,asi podvodník

Reakce obchodu Trika.cz

Dobrý den, prosíme o kontaktování na [email protected] aby se dořešil vzniklý problém, děkuji

Od 28. dubna, kdy jsem zboží objednal, do dnešního dne nic nepřišlo. Podezřívám, že přišel jsem o cca 500 kaček.

Reakce obchodu Trika.cz

Dobrý den, Vaše zboží bylo dnes doposláno znovu, pokud by Vám nedošlo, prosíme o kontaktování.

Trika.cz

Obchod nedoporučuji.Před 10 dni jsem si objednal a zaplatil tričko.Dvakrát jsem psal žádost o sdělení co se děje s mojí objednávkou, odpověď žádná.

• Spokojenost

• Žádná komunikace, žádné zboží, i když dle emailu už ho dávno poslali

Zboží stále nemám, i když v emailu mi přišlo před týdnem, že zásilka byla expedována. Již dvakrát jsem poslala dotaz, kde tedy zásilka je, aby mi poslali číslo zásilky kvůli trasování a žádná odpověď ani žádné tričko.

Reakce obchodu Trika.cz

Dobrý den, děkujeme za sdílení zpětné vazby. Je nám líto, že vaše zkušenost neodpovídala očekáváním. Byla to neobvyklá situace, za kterou se velice omlouváme. Jakožto našeho zákazníka Vás v tento moment kontaktujeme na dořešení problému k Vaší spokojenosti.

Jakub
    trika.cz

Vyděsil mě způsob platby, ale nakonec bylo vše v pořádku a tričko mi dorazilo podle mých očekávání.

pres avizovany termin doruceni (2 pracovni dny) po tydnu stale objednavka nedorazila

Reakce obchodu Trika.cz

Dobrý den, děkujeme za sdílení zpětné vazby. Je nám líto, že vaše zkušenost neodpovídala očekáváním. Byla to neobvyklá situace, za kterou se velice omlouváme.Jakožto našeho zákazníka Vás v tento moment kontaktujeme na dořešení problému k Vaší spokejenosti.

Jakub

• 2 měsíce čekám na výměnu chybně zaslaného zboží

• Vše v pořádku
    • Zboží dorazilo během pár dnů
    • Slušný výběr

Reakce obchodu Trika.cz

Dobrý den, děkujeme za tak krásnou recenzi. Velice nás to potěšilo. Prioritou je pro nás spokojený zákazník. Ještě jednou Vám moc děkujeme.

trika.cz

• Vrácení pošrovného za chybně zaslaný produkt
    • Dlouhá doba odeslání
    • Velmi špatná komunikace
    • Nulové informace o reklamaci
    • Kvalita neodpovídá ceně
    • Triko není nijak zabaleno ani oštítkováno

Objednávala jsem pánské triko 12.12. Odesláno bylo 17.12. Bohužel bylo zasláno dámské triko namísto pánského, tak jsem požadovala výměnu.
    Zaslala jsem tedy balíček zpět a 4.1. byl doručen. Za celou dobu jsem nedostala žádnou informaci o tom, že se reklamace řeší.
    To, že obchod vrátil poštovné jim taky nestojí za informování.
    Po několika dotazech a urgencích až 23.1. píše Zásilkovna, že si mám vyzvednou balíček. Opět bez jakékoliv komunikace ze strany obchodu.
    Z tohoto obchodu již nikdy nic.

trika.cz

2.1.jsem vytvořil objednávku a do dnešního dne 16. 1. mi vůbec nedorazila. Každý den volám na zákaznické centrum a vždy slyším, že mi ji pošlou druhý den a nic... Neochota a lživé odpovědi od všech pracovnic zákaznické linky.

Reakce obchodu Trika.cz

Velmi se omlouváme za vzniklé komplikace při dodání zboží.
    Naše pracovnice se s Vámi spojila, aby jsme vzniklou situaci dořešili k Vaší spokojenosti.

Sabina, Trika.cz

• Velký výběr, většinou skladem
    • Poměrně dlouhá dodací lhůta.
    • Chybně expedované zboží

Objednal jsem 6 triček, kombinace různé potisky a velikosti.
    Po týdnu jsem dostal 4 správně a 2 nesprávně.
    Před Vánoci to už nevyřešíte.
    Avizo od Zásilkovny přišlo brzy po objednávce, zboží bylo reálně axpedováno až po cca 5ti dnech - dáma na hotline mi zdělila, že svoz/expedice do Zásilkovny je jednou týdně.
    Bylo to před Vánoci takže asi nervy na obou stranách.

Zboží nepřišlo !!!

Reakce obchodu Trika.cz

Dobrý den, děkujeme za sdílení zpětné vazby. Je nám líto, že vaše zkušenost neodpovídala očekáváním. Byla to neobvyklá situace, za kterou se velice omlouváme.Jakožto našeho zákazníka Vás v tento moment kontaktujeme a budeme se snažit domluvit na kompenzaci a dořešení problému k vaší spokejenosti

Sabina

• Objednávka byla rychle vyřízena a brzy dorazila
    • Bohužel přišlo triko jiné než bylo objednáno

Sabina

I want my money back, I never got the hoodie and the customer never answererd my emails, there is no phone number to call,
    it is a scam don't buy here!!!
    (I just wanted University merchandise and I thought the University works with a reliable shop)

• dobrá komunikace v rámci reklamace
    • bohužel reklamovaná vada tisku byla stejná i na dalším kousku a už jsem nestačila zboží do vánoc znovu reklamovat

Reakce obchodu Trika.cz

Dobrý den, děkujeme za sdílení zpětné vazby. Je nám líto, že vaše zkušenost neodpovídala očekáváním. Byla to neobvyklá situace, za kterou se velice omlouváme.Jakožto našeho zákazníka Vás v tento moment kontaktujeme a budeme se snažit domluvit na kompenzaci a dořešení problému k Vaší spokejenosti.

Sabina

• Zboží objednáno 12.12., 17.12 informace o odeslání a zboží stále nedorazilo. Možná bude chyba u dopravce, ale na můj dotaz mi z obchodu nikdo nereagoval.
    Dříve jsem vždy byla spokojená.

Reakce obchodu Trika.cz

Dobrý den, děkujeme za sdílení zpětné vazby. Je nám líto, že Vaše zkušenost neodpovídala očekáváním. Byla to neobvyklá situace, za kterou se velice omlouváme.
    Děkuji

• rychlost a spolehlivost i v předvánočním čase

Reakce obchodu Trika.cz

Dobrý den, děkujeme, že jste nám zanechala tak krásnou recenzi. Velice nás to potěšilo. Prioritou je pro nás spokojený zákazník. Ještě jednou Vám moc děkujeme.

Trika.cz

Pohodový bezproblémový nákup, bleskově odesláno.

Trika.cz

• Mikina prišla špinavá, tovar nebol dostatočne zabalený.

Reakce obchodu Trika.cz

Velice se omlouváme za Vaši zkušenost.
    V případě kontaktování by jsme Váš problém vyřešili k Vaší spokojenosti.

Sabina, Trika.cz