• Spokojenost

Vyděsil mě způsob platby, ale nakonec bylo vše v pořádku a tričko mi dorazilo podle mých očekávání.

• Vše v pořádku
    • Zboží dorazilo během pár dnů
    • Slušný výběr

Reakce obchodu Trika.cz

Dobrý den, děkujeme za tak krásnou recenzi. Velice nás to potěšilo. Prioritou je pro nás spokojený zákazník. Ještě jednou Vám moc děkujeme.

Markéta
    trika.cz

• Velký výběr, většinou skladem
    • Poměrně dlouhá dodací lhůta.
    • Chybně expedované zboží

Objednal jsem 6 triček, kombinace různé potisky a velikosti.
    Po týdnu jsem dostal 4 správně a 2 nesprávně.
    Před Vánoci to už nevyřešíte.
    Avizo od Zásilkovny přišlo brzy po objednávce, zboží bylo reálně axpedováno až po cca 5ti dnech - dáma na hotline mi zdělila, že svoz/expedice do Zásilkovny je jednou týdně.
    Bylo to před Vánoci takže asi nervy na obou stranách.

• rychlost a spolehlivost i v předvánočním čase

Reakce obchodu Trika.cz

Dobrý den, děkujeme, že jste nám zanechala tak krásnou recenzi. Velice nás to potěšilo. Prioritou je pro nás spokojený zákazník. Ještě jednou Vám moc děkujeme.

Trika.cz

Pohodový bezproblémový nákup, bleskově odesláno.

Trika.cz

• Mikina prišla špinavá, tovar nebol dostatočne zabalený.

Reakce obchodu Trika.cz

Velice se omlouváme za Vaši zkušenost.
    V případě kontaktování by jsme Váš problém vyřešili k Vaší spokojenosti.

Sabina, Trika.cz

• Výhoda

Reakce obchodu Trika.cz

Dobrý den, děkujeme, že jste nám zanechal recenzi. Velice nás to potěšilo. Prioritou je pro nás spokojený zákazník. Ještě jednou Vám moc děkujeme.

Vše bylo v pořádku

Trika.cz

• Po první objednávce, se kterou byly neskutečné problémy, až došlo k jejímu stornování ze strany obchodu poté, co jsem ji zaplatila, druhá objednávka proběhla standardně. Nenechala jsem se odradit - skutečně jsem chtěla pomoci Kláře Šimkové...

Reakce obchodu Trika.cz

Velmi se omlouváme za Vaši špatnou zkušenost. I nás tato situace velmi mrzela. Jelikož došlo k našemu pochybení, byla Klárce připsána celá částka.
    V současné chvíli se s Vámi spojí naši pracovníci s dořešením problému k Vaší spokojenosti.

Sabina, Trika.cz

Kryt jsem kupoval jako dárek a obdarovaný byl nadšený. Navíc jsem kryt dostal velmi rychle a bez problémů, doporučuji.

Reakce obchodu Trika.cz

Dobrý den, děkujeme, že jste nám zanechal tak krásnou recenzi. Velice nás to potěšilo. Prioritou je pro nás spokojený zákazník. Ještě jednou Vám moc děkujeme.

Hezké a kvalitní zboží

Reakce obchodu Trika.cz

Dobrý den, děkujeme, že jste nám zanechal/a tak krásnou recenzi. Velice nás to potěšilo. Prioritou je pro nás spokojený zákazník. Ještě jednou Vám moc děkujeme.

krásná a kvalitní trička

Reakce obchodu Trika.cz

Dobrý den, děkujeme, že jste nám zanechala tak krásnou recenzi. Velice nás to potěšilo. Prioritou je pro nás spokojený zákazník. Ještě jednou vám moc děkujeme.

Markéta

trika.cz

• Není možnost objednat zboží s platbou na dobírku.

Originální design triček. Dobrá cena. Rychlé doručení . Jsem velmi spokojená a ráda doporučím známým a objednám zas.

• krásné zboží!

Produkt super,dodaci lhuta strasna,balicek sice predali poste vcas,ale bez udaju k odeslani,kdybych to nezacal resit,tak by to jeste ted bylo na depu v Praze..

• Vše v naprostém pořádku.

• Manžel naprosto spokojen

Rychlé dodání.

• Kvalitní trička, rychlé dodání
    • Nekompletní objednávka

Zboží jsem objednala 4.3. a hned 9.3. dorazilo, bohužel jedno tričko chybělo. I přes rychlou reakci obchodu, že zboží následující den odešle, tričko dorazilo až 21.3. To je za mě jediné zklamání, jinak nemám co vytknout. Trička jsou kvalitní a velmi pěkná

co k tomu dodat: 100% ceny posílají na pomoc Ukrajině. Velký respekt!